2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
Eeee akşama ne yaptin?? Gece hamur kızartması çekmiş canin

Evet bebeğim blg la beraber çekti hep guldenin suçu :KK19::KK19:hamur mayalayip kizirtip gelicem dedi bidaha haber alamadik:KK5::KK5:
Aksama mercimek çorbası pilav üstü et haşlama hatta suan etlerin kokusu evi sarmış durumda:KK1:salata artık çok şey yenmiyor :KK31:aksama bekliyoruz muhabbete:KK16::KK16:

Size inat bu gece bende girecem olmayınca gorim hadi:KK66:)))

Ohh aksam sohbet muhabbet var desene:)

Evet bebeğim blg la beraber çekti hep guldenin suçu :KK19::KK19:hamur mayalayip kizirtip gelicem dedi bidaha haber alamadik:KK5::KK5:
Aksama mercimek çorbası pilav üstü et haşlama hatta suan etlerin kokusu evi sarmış durumda:KK1:salata artık çok şey yenmiyor :KK31:aksama bekliyoruz muhabbete:KK16::KK16:

Kız nerde egunal hamur yaptı gitti daha da gelmedi nerde ya merak ettim:KK43: ohh aksam yemekler mis bende anama geçtim ohh:)

Ben hamur kızartmaya kalkınca kocam geldi evde değildi kankaları ile okeydeydi...
O gelince pc ye el koydu hain kötü kimse...
Sahur hazırlığı derken daha da gelemedim..
Bugün de eve el attım az bişi...
Akşama anneme geçicem sabah erkenden daktır randevumuz var rutin kontrollerden biri annem için..
Öğleden önce gelemem..
Bak nasıl hesap verdim sana..
Bu akşam anneme geçsemde pc yanımda olur büyük ihtimal sizınlayım:103::103::103:

Kız nerde egunal hamur yaptı gitti daha da gelmedi nerde ya merak ettim:KK43: ohh aksam yemekler mis bende anama geçtim ohh:)

sabah burdaydım ya yazdım bir kaç mesaj firar etmedim ki...
melindama yazdım az önce oku şekerim:nazar:

Ben hamur kızartmaya kalkınca kocam geldi evde değildi kankaları ile okeydeydi...
Akşama anneme geçicem sabah erkenden daktır randevumuz var rutin kontrollerden biri annem için..
Öğleden önce gelemem..
Bu akşam anneme geçsemde pc yanımda olur büyük ihtimal sizınlayım:103::103::103:

Bidanem gelmiş:KK48::KK19:pc yi kocisin kaptı He bak nasıl kızdım:KK20:
Yarın anneciginin işleri su gibi gitsin :KK16::KK16:
Ohhh aksama bizimlesin demek ben buna oynarım:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

Ooo sende hazır yemeğe konuyosun demek oh ne güzel benim annisim yazlikta:KK5::KK5:

sabah burdaydım ya yazdım bir kaç mesaj firar etmedim ki...
melindama yazdım az önce oku şekerim:nazar:

Bende sabah öğleye kadar uyudum sonra annecimle pazar yaptım da senin yazdığını ya unuttum ya kaçırdım oruç artik kusura bakma:) yedin mi hamurları bizsiz bizsiz:KK1: annen de hiç sıkıntı çıkmaz insallah tatlmm:KK16:

Ooo sende hazır yemeğe konuyosun demek oh ne güzel benim annisim yazlikta:KK5::KK5:

Hıhı yemekler hazır annecimden:KK16:

sağolun kızlar iyi ki varsınız :KK16:

bebişin hayırlı olsun canım Rabbim kucağına da almayı nasip etsin inşallah.bu aralar komposto içiyorum ramazandan dolayı belki de o yükseltti.bakalım doktor ne dicek bakıcaz artık duruma göre çok sağol :KK54:

canım sana yazdım bi ara ama görmedin sanırım ne durumdasın?başladın mı tedaviye? Rabbim bu sefer yüzünü güldürsün son tedavin olsun inşallah :KK16:

Saol canm sende iyiki varsn allah sifamizi versn
Cnm senin testler giderek koyulasti ben 8.9.10.gunde yaptim aralarinda pek fark yoktu..korkularim gecmio..hic belirtim de yok..dr u aradim yarin gel teste dedi..yarina kadar zmn gecer mi bana...Allahima yalvariom saglikli bi gebelik nasip etsin..uc yildir oyle heyecanla bekledim ki her ay..dilerim bu ay Rabbim yuzume bakar dualarimi kabul eder...dua et kuzum hamisin duasi daha cabuk kabul olurmus..seni bebisini opuyorum saol bilgilerin icin:KK16:k
Senn hamissinkiii:KK1::nazar::KK49:

Arkadaslar mrb nisandaki dusugun ardindan ikinci tedavime start veriorum agustosun 7sinde allahin izniyle
1 adet blas 6.gun dondurulmus embriom var allah izin verirse onu transfer edicek doktorum
Yalniz doktor embrio cozundukten sonra transfer edilememe durumada olabilir %25 degerle dedi bu beni korkuttu acikcasi
Aranizda embriosu coundukten sonra ölen varmi cok merak ediorum prosedur geregi mi soledi yoksa bu cok nadir yasanan bisimi:KK43:

Pek bişey yenmiyor demissin ama menü şahane vallahi,bende bugün mercimek çorbası yapmıştım.gelecek akşama bakalim kimler olacak.zaten kocamla yine kavga ettim taşı taragi toplayıp abimin yanına geldim..canim abim sirdasim dert ortağım olmuştur hep benim ama akşama başınızı sisirecem:KK52::KK52:

Arkadaslar mrb nisandaki dusugun ardindan ikinci tedavime start veriorum agustosun 7sinde allahin izniyle
1 adet blas 6.gun dondurulmus embriom var allah izin verirse onu transfer edicek doktorum
Yalniz doktor embrio cozundukten sonra transfer edilememe durumada olabilir %25 degerle dedi bu beni korkuttu acikcasi
Aranizda embriosu coundukten sonra ölen varmi cok merak ediorum prosedur geregi mi soledi yoksa bu cok nadir yasanan bisimi:KK43:

Canim meraklanma hic burda dondurulmuş embriyo ile gebe kalan çok var flyingmom var mesala daha da var ama ınan ki hatirlayamam şimdi.bende geçen ay dondurulmusumu kullandım,çizilirken bi sıkıntı olmadığını söylediler tabi sonuç negatif ama..
....tabi cozundukten sonra canlı kalmama ihtimalide var%1 de olsa söyleyip uyarmak zorunda,insallah bi aksilik yasamazsin guzelim

Biliyorum canım kist vs..yüzünden neler yaşadığını...
Aldığımız hormonlar normal işleyişini olumsuz etkiliyor bence yumurtalıkların bizzat kendimden biliyorum..
Ne zaman iğne sürecine girdim o zaman pko çıktı bende daha önce o kadar klomenle yumi takibi yapıldı gayet normal görünümdeydi yumurtalıklar...Bizimde kaderimiz buymuş alt tarafla uğraş dur:KK53::KK53::KK53:
aspirin +prednol tamam ama heparin neydi hatırlayamadım ben çok tanıdık geldi ama bilemedim:44::44::44:
aaaa sinir oldum kendime neden bilmiyorum ben bunu ya da neden hatırlayamadım en kısa zamanda b12 takviyeside şart oldu bana:KK1::KK1::KK1:
testine az kaldı benim doğum günüm senin test günün olcak kesin çarşamba idrarda bakarsın sen lütfen yaz bana aklımda olacaksın:KK19:
canım clexan heparin. Bağışıklık sistemi için veriyorlar. Aslında kan sulandırıcı.

Canım evet yarın akşam bakacağım. Mübarek bir güne denk geldi. İnşallah onun yüzü suyu hürmetine iyi sonuç alırım.

Yalnız bugün (bugün veya yarın adet günün) akşama doğru hasta olacakmışım hissi başladı :KK43: çok mutsuzum. Sancı değil. Hani rahimde ağırlık olur ya, genel bir rahatsızlık hali aynen öyle. Karnım da iyice şişti yemekten sonra. Çok gözlerim yanıyor. Hasta olacak gibi hissediyorum :KK43:(

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

inşallah bu sefer olur tatlım :KK16:
bu ayki reglin ne zaman yakın mı
hayırlısı olsun inşallah cnımmm

belirti diye bişey yok annesi sen sadece bebeğe odaklan olacak inşallah
kabız olmadığına sevindim
hep duamdasınız inşllah bekletmez Allahım :KK16:
Canım evet bu akşam veya yarın regli günüm :KK43: zaten hissettiriyor. Bugüne kadar hiç bir şeyim yoktu. Şu an garip bir his var.
Dualarını eksik etme canım. Çok teşekkür ederim. Allah bu defa nasip eder inşallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim meraklanma hic burda dondurulmuş embriyo ile gebe kalan çok var flyingmom var mesala daha da var ama ınan ki hatirlayamam şimdi.bende geçen ay dondurulmusumu kullandım,çizilirken bi sıkıntı olmadığını söylediler tabi sonuç negatif ama..
....tabi cozundukten sonra canlı kalmama ihtimalide var%1 de olsa söyleyip uyarmak zorunda,insallah bi aksilik yasamazsin guzelim

Tesekkur ederim destocum yaninizda olmasamdq sizleri surekli takip ediorum insallah senin bebisinde en yakin zamanda gelicek sana rabbım hepımızın yardımcısı olsun
Cvbin icin de ayrica saolasin insallah bi aksilii cikmaz minik mucizem sımsıkı tutunur bana

Tesekkur ederim destocum yaninizda olmasamdq sizleri surekli takip ediorum insallah senin bebisinde en yakin zamanda gelicek sana rabbım hepımızın yardımcısı olsun
Cvbin icin de ayrica saolasin insallah bi aksilii cikmaz minik mucizem sımsıkı tutunur bana

Amin canim...
allah yardimcin olsun

Şimdi sosyal paylaşım sitesinden bi duyuru gördüm acil arh(-) kan araniyormus kan vermenin bi sakıncası olurmu sizce.ılık nakli yapılmis bi hastaya

Pek bişey yenmiyor demissin ama menü şahane vallahi,bende bugün mercimek çorbası yapmıştım.gelecek akşama bakalim kimler olacak.zaten kocamla yine kavga ettim taşı taragi toplayıp abimin yanına geldim..canim abim sirdasim dert ortağım olmuştur hep benim ama akşama başınızı sisirecem:KK52::KK52:
Aaaa tam tedavi zamanı hiç kocayla kavga edilir mi kız opu da lazım o sana:KK1:abicin seni rahatlatir:KK16::KK16:
Şimdi sosyal paylaşım sitesinden bi duyuru gördüm acil arh(-) kan araniyormus kan vermenin bi sakıncası olurmu sizce.ılık nakli yapılmis bi hastaya

Kuzum bence veremezsin opu sonuçta bi operasyon oyüzden kan almazlar

Öğleden önce gelemem..

Slm canim kadir gecesi icin yapilacak dualara benide eklermisin??

X