2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
hayırlı kandiller kızlarr...bu mübarek günde rabbim dileklerimizi dualarmızı kabul etsin tez vakti hayırlı etsin hayırlısıyla göndersin bebişlerimizi inşallah..

sağol canım cevap vermişsin inşallah engüzeli olur senin için benim daha 4.gün bu gün...bana clexan mı işte o iğneden verdiler ama ben kullanamıyorum kan sulandırıcı ecopirin kullanıyorum zaten kanımda bişey yok önlem olarak verdiler aşırı stres yaptığım içinn bıraktım vuramıyorm ne yapayım doktorada söyledim bişey söylemedi ama pazartesi tekrar arayacağım doktoru bide aspirin falan mı alsam diye sizce cleanx iğne yerine ne kullanabilirim doktora yazdıracağım tabi sonuçta ama böyle hap gibi bi alternatifi var mı???
ecopirin derseniz günde 1 tane alıyorum zaten günde 2 tane alsam olmaz mı iğnenin eksikliğini biraz olsun gidermez mi???? iğne fobim var anlayacağınız :KK43:((

Canım iyi dileklerin için teşekkür ederim. Bu mübarek günün hürmetine dualarımız kabul olur ve bebişlerimize kavuşuruz. Dediğine göre kan pıhtılaşma sorunun yokmuş.ama dr neden bu kadar ciddi bir iğne verdi anlamadım. Ama birbildiği vardır heralde. En uygun bilgiyi drundan alırsın bence. Arayıp iyice bir öğren derim. Devam etmen gerekiyorsada et bence bırakma. İnşallah hakkında hayırlısı olur ve yavruna kavuşursun ( amiin yarabbi)
Bendede problem yok tüm testlerim temiz çıktı allaha şükür bende ecoprin kullanıyorum. Ayrıyetende limon suyu falan tüketiyorum. Kan inceltici özelliği var diye biliyorum. Yeterki bebişler tutunsunda ne gerekiyosa yapıcaz bakalım. Hayırlısı.

Bu mübarek gunun yuzu suyu hurmetine bizi de evladimiza kavustur Allahim(amin)
Kizlar az once kontrolden geldim benim yumiler hic buyumemis yarin gene gidicem kana bakılacak degerlerim yuksekse dozunu degistiriz dedi ama kan degerlerimde de bi yukselme yoksa ilaclari keseriz dedi..bisey anlamadim :KK43:

canım sanada hayırlı kandiller, bugün kaçıncı günündü; canını sıkma inşlh yumilerin büyür; demek yarın bakıcaklar kan değerine göre dozunu yükseltcekler,

Transferim oldu:) 2tane bebis su an icimdeler umarm siki siki tutunurlar bana:)) eve geldik şimdi dinleniyorum!!! 24u test gunum:)) Hepinizin kandili mubarek olsun!!bu mubarek gun insallah ugur getirir bize!!!

Bu mübarek günün hürmetine inşallah güzel haberlerini alıcaz. Bebişlerin sıkısıkı tutunur inşallah. Rahatve stressiz bir bekleyiş geçirmeni dilerim. Biliyorumki çok zor beklemek.

Bu mübarek gunun yuzu suyu hurmetine bizi de evladimiza kavustur Allahim(amin)
Kizlar az once kontrolden geldim benim yumiler hic buyumemis yarin gene gidicem kana bakılacak degerlerim yuksekse dozunu degistiriz dedi ama kan degerlerimde de bi yukselme yoksa ilaclari keseriz dedi..bisey anlamadim :KK43:

canım arkadaşım neden büyümemiş peki söyledi mi doktor, umarım yarın beklediğin şeyi duyarsın kandil gününün yüzü suyu hürmetine rabbim hayırlı güzel haberler versin hepimize :KK50:

kızlar dondurulmuş transfer içinde 2 ay beeklemek mi lazım arada. ama tekrar yoğun bi tedavi olmuyorki?????

Kizlar, bebişlerimi aldim geldim:) çok şükür kavuştuk..
Mübarek günde Allah hepimizin dualarını kabul eğlesin.

Super bi haber bu tatlim yaa cok sevindim hadi hayirlisi bakalim insalah sana siki siki tutunurlat..

canım sanada hayırlı kandiller, bugün kaçıncı günündü; canını sıkma inşlh yumilerin büyür; demek yarın bakıcaklar kan değerine göre dozunu yükseltcekler,

Tatlisim 5 gun dur gonalf 150 ml vuruyorum sanirim o doz bana az geldi ne bileyim.yarin ki kan durumuma gore ya dozu yukseltcek yada ilaci kescekmis anlamadim acikcasi.zaten ne esra doktor nede baris hoca yoktu baska bi kadin dogum doktoru muayene etti.

canım arkadaşım neden büyümemiş peki söyledi mi doktor, umarım yarın beklediğin şeyi duyarsın kandil gününün yüzü suyu hürmetine rabbim hayırlı güzel haberler versin hepimize :KK50:

Doktor bisey soylemedi cnm sadece yarin kanina bakalim eger kanda da degisiklik yoksa ilaci keseriz dedi ama eger kan degerlerinde yukselme varsa dozunu ayarlariz dedi. E2 ue falan bakacaklar iste.hayirlisi bakalim kuzucum saol

merhaba canlar herkesin kandılı mübarek olsun cuma günü yumurtalarım toplandı ondan sonra hiç girip konuşamadım sizlerle 17 tane yumurtam toplandı 11 olgun çıkmıştı dün labaratuardan aradaıklarında 6 embriyo oluşturmuş çok üzüldüm biliyoorm çok kötü değil ama bize pgt yapılacak ne kadar çok olursa o kadar iyiydi ama bu kadarmış kısmet çok korkuyorum sağlıklı çıkıp çıkmayacak mı diye dualarınıza ve güzel temennilerinize ihtiyacım var bugunde aramadılar pazar ama doktorum pazarda aranıyor demişti bakalım beklemedeyim pazartesi pgtye girecekler rabbim herkesin gönlüne göre versin içi kese de bizim gönlümüze göre bu arada yasin okumalarını takip edemedim ama kaldığım yerden tekrar takibe başlayacağım bu arada kimler ne durumda bilemiyorum ama tek duam herkesin her şey yolunda gidiyordur inşallah ....öptüm sizleri ...:KK16:

kızlar dondurulmuş transfer içinde 2 ay beeklemek mi lazım arada. ama tekrar yoğun bi tedavi olmuyorki?????

Selam. Benimde drum eğer busefer tutmazsa dondurulmuşları denemek için 2 regl geçirmiş olman gerekiyor demişti. Sanırım vücut ilaçların etkisinden ancak kurtuluyor ve rahim kendini yeniliyor.

Transferim oldu:) 2tane bebis su an icimdeler umarm siki siki tutunurlar bana:)) eve geldik şimdi dinleniyorum!!! 24u test gunum:)) Hepinizin kandili mubarek olsun!!bu mubarek gun insallah ugur getirir bize!!!

Kızlar bebişleri aldımmmm. Test günüm 23 Ocak. Çoook var gibi :)
sağlıklı hayırlı bebek haberlerinizi almamız dileği ile

merhaba canlar herkesin kandılı mübarek olsun cuma günü yumurtalarım toplandı ondan sonra hiç girip konuşamadım sizlerle 17 tane yumurtam toplandı 11 olgun çıkmıştı dün labaratuardan aradaıklarında 6 embriyo oluşturmuş çok üzüldüm biliyoorm çok kötü değil ama bize pgt yapılacak ne kadar çok olursa o kadar iyiydi ama bu kadarmış kısmet çok korkuyorum sağlıklı çıkıp çıkmayacak mı diye dualarınıza ve güzel temennilerinize ihtiyacım var bugunde aramadılar pazar ama doktorum pazarda aranıyor demişti bakalım beklemedeyim pazartesi pgtye girecekler rabbim herkesin gönlüne göre versin içi kese de bizim gönlümüze göre bu arada yasin okumalarını takip edemedim ama kaldığım yerden tekrar takibe başlayacağım bu arada kimler ne durumda bilemiyorum ama tek duam herkesin her şey yolunda gidiyordur inşallah ....öptüm sizleri ...:KK16:

Allah yardımcın olsun canım

selamlar ben geldim diyorum 9ay dışında kimse benimle ilgilenmiyooo:63::63::63::63::95::95::95::95:

canım önceki sayfalarda yazdım ama görmedin :KK43: tedavin hayırlı olsun yekrardan yazıyim...bende ğere bu tedavim olumsuz olursa tekrardan lap. olucam ama inşlh hamile kalırımda gerek kalmaz

X