2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
Tabi sende haklisin canim, ben bu forumda çok şey öğrendim, mesela sebepsiz infertilite yokmuş, henüz farkedilmemiş sorunlar oluyormuş. Beni yanlış anlama lütfen, senin dini açıdan hassasiyetini anlıyorum, ilk defa duydum ve çok şaşırdım. Ben burdaki herkesin sağlıklı, hayırlı evlat sahibi olmalarını istiyorum. Sana da bu yüzden yazmak istemiştim. Rabbim en yakın zamanda hayırlı evlat nasip etsin. Hayırlı günler.

tşk ederim canım ama dini açıdanda bugün çok rahatladım, hastaneden aradılar 21 embriyodan sağlıklı 10 tane kalmış ve hepsini dondurmuşlar, Allahım dualarımı kabul etti, o konudada rahatım Rabbim hayırlı evlatlar nasip eder inşallah

arkadaşlar biz göğşen hocadan memnun kalmadık hem ilgi alaka hemde yaptığı teşislerden. başka hastaneye gittik sorunun kan pıhtılaşması olduğunu ve histeroskopi olmam gerektiğini söyledi ameliyat oldum ve geçen süre zarfında tüp bebeğe başladık. şu an hamileyim. tabiki Allah nasip ettiyse olur ama göğşen bizi kesinlikle hayal kırıklığına uğrattı. çok yoğun olduğundan ilgilenmiyor ve her seferinde bişeyleri atlıyor. genelde geri dönüş yapıyorduk. biz keşke gitmeseydik dedik umarım sizdede aynısı olmaz. mutlaka Allah en doğrusunu bilir.

arkadaşlar biz göğşen hocadan memnun kalmadık hem ilgi alaka hemde yaptığı teşislerden. başka hastaneye gittik sorunun kan pıhtılaşması olduğunu ve histeroskopi olmam gerektiğini söyledi ameliyat oldum ve geçen süre zarfında tüp bebeğe başladık. şu an hamileyim. tabiki Allah nasip ettiyse olur ama göğşen bizi kesinlikle hayal kırıklığına uğrattı. çok yoğun olduğundan ilgilenmiyor ve her seferinde bişeyleri atlıyor. genelde geri dönüş yapıyorduk. biz keşke gitmeseydik dedik umarım sizdede aynısı olmaz. mutlaka Allah en doğrusunu bilir.
çok sevindim canım allah hayırlı evlat eylesin inş. merak ettim acaba hangi hastanede tedavi oldun yani hamile kaldığın hastaneyi merak ettim.

Merhaba arkadaşlar ben gürgan kliniğe gidiyordum çok pişmanım hiç kimsenin oraya gitmesini istemem onca para verip bu kadr rezil edebilirler insanı siz siz olun para göz adama asla gitmeyin

Arkadaşlar size bißi danışmak istiyorum.yarın yumurta toplama işkemi yapılacak transfer 1 ay sonra yapılacakmış.iğnelere başladığımdan beri mide bulantısı çekiyorum dün gece çatlatma iğnelerini oldum ßuan dahada fena bulantım var.bunlar ilaçların yan etkisiyse yumurta toplama işlemenden sonra bünye normale dönermi.

Arkadaşlar size bißi danışmak istiyorum.yarın yumurta toplama işkemi yapılacak transfer 1 ay sonra yapılacakmış.iğnelere başladığımdan beri mide bulantısı çekiyorum dün gece çatlatma iğnelerini oldum ßuan dahada fena bulantım var.bunlar ilaçların yan etkisiyse yumurta toplama işlemenden sonra bünye normale dönermi.
ilaçlar miğde bulantısı yapabiliyor arkadaşım ama sende devam eden bir durum varsa doktoruna danışsaydın keşke belki ilacını değiştirirdi. normalde yumurta toplamadan sonra ilaqçların etkisi geçiyor... Yumurta toplama işlemin içinde bol şans umarım bol bol sağlıklı yumurtaların olur...

merhaba arkadaşlar çok çok çok uzun zaman oldu topiğe girmeyeli en son 2. denememde girmişim. 2. denememin üstüne 2 deneme daha yaptım en sonuncusu kimyasalla sonuçlandı nisan ayındaydı. 2 aşılama ve 4 t.bebek deneyimimide aynı doktorda yaptım şimdide yeni doktor arayışındayım. önerisi olan var mı diye sormak istedim sizlere.bu arada İstanbul avrupa ayakasındayım.

2014 Ocak'ta ilk Tüp bebek tedavime İzmir'de Smyrna Tüp Bebek Merkezinde başlamıştım.
Hipofiz bezinde yetersiz hormon üretiminden dolayı yumurtam oluşmuyordu.
Çok şükür ilk denemede hamile kalabildim. Eylül 2014'te oğlum doğdu.
Şimdi ben 40 yaşındayım ve oğlum 14,5 aylık. Çok şükür.:emir_bebek:
Doğuma giderken buradan hatırladığım bazı arkadaşlarıma dua etmiştim.
İnşallah hepinize nasip olur hamilelik ve evladınıza kavuşmak.:anneadayı:
Umudunuzu hiç yitirmeyin. :KK200:

Konya da medicanada Necati beye tedavi oldum cok ilgili cok bilgili herkese oneririm arkadaslar.Bu zorlu surecte arkadas gibi davrandi.sormak istediginiz varsa yardimci olabilirim.

Merhaba;
23 yaşındayım, evet yaşım küçük ama eşim şeker hastası ve retrogat ejekülasyon problemi olduğunda tüp bebek zorunlu oldu.3 senelik evliyiz ikimizde çocuk çok istediğimiz için bklemk istemedik, o da 30 yaşında çünkü.durumum böylee .. Bugün ameliyat oldu ve içerden sperm alındı sonuçlar güzel çok sevinçliyim.. artık adet olmayı bkliyorum, 3 gün gibi bişey kaldı ...
merhaba benimde eşimde aynı sorun var eşim küçükken amlyt geçrmş ve sinirelri zedelemişler bu sebepten çıkmıyor sizin nasıl bebgnz oldumu

Merhaba,
Ben burada hamile kalan üyelerden biriyim. Evet 2013 te tedavi oldum ve 2014 Eylül'de oğlumu kucağıma aldım. Çok zor zamanlar oldu, çok ümitsizlikler, gebelikte kanamalar, olmayacak yine galiba ağlamaları, ama çok şükür. Oğlum şimdi iki yaşında. Sizlere moral olmak istedim. Sabrın sonu selamet. Allah inşallah hepinizin kucağını doldurur, bu duyguyu yaşatır.
Sevgiler...

Herkese selamlar.Siteye girmeyeli uzun zaman oldu.Okadar çok tüp bebek denemesinden sonra okadar umutlarımı kaybettikten sonra girmenin anlamı olmadığını Düşündüm. Fakat yıllar sonra burada olmamın sebebi benim gibi bebek sahibi olmak isteyen arkadaşlara belki bir umut olurum belki bir yardimim dokunur umuduyla yazıyorum.Tam 9 tüp bebek denemesinin sonucunda 9 uncu denememde Dr.Kaan Bozkurt sayesinde 2,5 aylık hamileyim.Ve mucizeme önce Allah sonra Kaan bey sayesinde kavuştum.10 yıldır evliyim ve bu haberi alabilmek için ne kadar çok beklemisiz.İlk tanıştığım günden itibaren çok güvendim ve boşa çıkmadı.Gece gündüz denemeden çok ilgilendi.Ona çok minnettarım.Ona çok teşekkür ederim.

Herkese selamlar.Siteye girmeyeli uzun zaman oldu.Okadar çok tüp bebek denemesinden sonra okadar umutlarımı kaybettikten sonra girmenin anlamı olmadığını Düşündüm. Fakat yıllar sonra burada olmamın sebebi benim gibi bebek sahibi olmak isteyen arkadaşlara belki bir umut olurum belki bir yardimim dokunur umuduyla yazıyorum.Tam 9 tüp bebek denemesinin sonucunda 9 uncu denememde Dr.Kaan Bozkurt sayesinde 2,5 aylık hamileyim.Ve mucizeme önce Allah sonra Kaan bey sayesinde kavuştum.10 yıldır evliyim ve bu haberi alabilmek için ne kadar çok beklemisiz.İlk tanıştığım günden itibaren çok güvendim ve boşa çıkmadı.Gece gündüz denemeden çok ilgilendi.Ona çok minnettarım.Ona çok teşekkür ederim.
Sağlıkla kavusun inşallah...biz de Kaan hocanın hastasıyız.şu An kızım 8.5 aylık çok şükür..rabbim Her nerde varsa dileyen bekleyen sağlıkla kavustursun insallah

Sağlıkla kavusun inşallah...biz de Kaan hocanın hastasıyız.şu An kızım 8.5 aylık çok şükür..rabbim Her nerde varsa dileyen bekleyen sağlıkla kavustursun insallah
Mrb kaan hoca hangi merkezde acaba ben de 2 kere tüp bebek denedim ikisnde de yumurta oluşmadi yumurta rezerv çok az ank centruma gittim ama hiç memnun kalmadim doktor başarılı diye gittim ama hüsran doktor nerdeyse hiç bilgi vermiyor doktora bişey soramiyosun personel çok ilgisiz ayrıca bi de yonlendirdikleri hemen binanin içindeki eczaci ilac kutusu başına 55 lira kaziklamis bizi bunu öğrendim helal etmiyorum hakkimi hiçbirine

Mrb ben 2 kes tüp bebek denedim centrumda ama bi faciaydi doktor başarılı diye gitmiştim doktor hiç açıklama yapmıyor Personel çok ilgisiz ayrica kendilerinin yönlendirdiği eczaci ilaç başına 55 tl fazla almış iki tüp bebekte de ilaçları ordan aldim ta ki durumu öğrenene kadar yaklaşık 6000 tl lik ilaç aldim bunun enaz 2000 tlsi kazikmis meğer helal etmiyorum hakkimi bayramdan sonra yine gidicem tüp bebeğe başkent e gitmeyi düşünüyorum kaan hoca nerde acaba merak ettim

Hikâyeniz umut verici)sorununuz neydi?yani negatiflerin sebebini doktorlar size ne diyolardı?bende 10 yıl evliyim 5 denemeye hazırlanıyorum.. allahtan ümit kesilmez... sizin hep taze tüp yoksa içinde dondurulmuş da varmı?

Mrb kaan hoca hangi merkezde acaba ben de 2 kere tüp bebek denedim ikisnde de yumurta oluşmadi yumurta rezerv çok az ank centruma gittim ama hiç memnun kalmadim doktor başarılı diye gittim ama hüsran doktor nerdeyse hiç bilgi vermiyor doktora bişey soramiyosun personel çok ilgisiz ayrıca bi de yonlendirdikleri hemen binanin içindeki eczaci ilac kutusu başına 55 lira kaziklamis bizi bunu öğrendim helal etmiyorum hakkimi hiçbirine
İzmir irenbe de Kaan hoca bende hastasıyım ilaç konusuna da gelince irenbenin karsısındaki eczane cok güzel indirim yapmıştı

canım hacdan bir kivi gibi meyve var getirilen sert ama ceviz gibi
bide Fatma ana eli otu var (meryem otu diyen de var) onu içiyorlar ama sana gelen hangisi?
bi link atayım sana daha önceden takip ettiğim ordan bilgi al bakalım...
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=639219

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=480464

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=470703

bende meryem otunun bir parçasını sağ göğsümde taşıyorum
hamile kalana kdr çıkarmıcakmışsın
hamile oldugunu öğrenncede çıkarcakmışsın düşüğe neden oluyo diyor rivayetler :44::44:
sana verdiğim linklerden oku ztn açıklamış kızlar detaylı bilgi mevcut

Slm mrb nasılsınız hamile kalmak için bir meyveden bahsettin canım oda bizim bir komşumuz bana umreye gitmiş de sağolsun bana da o bahsettiğiniz meyveden almış hamile kalmak için dediğin gibi çok sert bir meyve ceviz kadar çok sert hayırlısıyla bir iki güne gelir bana onun da adı Ebu ceyin karpuzu olarak geçiyor galiba ondan emin değilim ama bahsettiğiniz meyve aynı meyve acaba bir etkisini gören oldu mu ise yarıyor mu bn 1.5 senelik evliyimrahim testi yaptım geçen ay ne eşimde nede bnde hiçbir sorun yok tüpler açık sorun yok dediler ama gene de olmadı işe yarar mı acaba bilginiz varmı bide nasıl kullanılır yardımcı olursanız sevinirim:KK66:
canım hacdan bir kivi gibi meyve var getirilen sert ama ceviz gibi
bide Fatma ana eli otu var (meryem otu diyen de var) onu içiyorlar ama sana gelen hangisi?
bi link atayım sana daha önceden takip ettiğim ordan bilgi al bakalım...
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=639219

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=480464

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=470703

bende meryem otunun bir parçasını sağ göğsümde taşıyorum
hamile kalana kdr çıkarmıcakmışsın
hamile oldugunu öğrenncede çıkarcakmışsın düşüğe neden oluyo diyor rivayetler :44::44:
sana verdiğim linklerden oku ztn açıklamış kızlar detaylı bilgi mevcut

X