2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
Cnm buaralar gelenim gidenim çok oldu kızacaksın ama yapamadım :KK50:
Ama çalışmalara başladık önceden hep hesaplıyorduk şimdi hesaplamadan deniyoruz :KK17:
Bugünde çok sevdiğim bi arkadaşım rüyasında hamile görmiş acaba bu bi işaretmi :KK16:

ayy hadi inşallah gerçeğe döner rüyası..
hesapsız şaapmak daha makbul en güzeli:KK1::KK1:

clexane zamanı! Dün çok iyi yaptığımı düşünmüştüm ama oluşan siyah ve yeşilin tonlarındaki morluğa ve hala geçmeyen acıya bakarsak pek iyi yapamamışım. Bakalım bugün nasıl olacak. Korkunca olmuyor. Korkmadan bir seferde yapmam gerek. Nette okuduklarım beni korkuttu. O nedenle beceremez oldum. Yoksa bir şey yok :26: gerçekten bir şey yok :18::18:

basit bir yöntemini bilen varsa paylaşırsa memnun olurum :)

canım ben çok çektim o iğne görünümlü tarifi olmayan şeyden:63:
buz koyardım fazla hissetmeyim diye morarma yeşerme şişme daha az oluyordu..
güzelde vursan ben ilaçla ilgili birşey olduğunu düşünüyorum..

Canım ya biliyorsun, yaşıyorsun sen de. En başında seninle konuşmuştuk. Ben bundan önceki 3 denemede hep bahaneler buldum, senelik iznime denk getirdim, bayrama seyrane denk getirdim, stresli oldu ama bir şekilde hallettim. Bu defa söylemek zorunda kaldım. İzin verdikleri bu kadar işte!!! Ofiste çalışmak bir yana haftaya 2 kere uçmamı istiyorlar. Sonraki hafta da. Ne yapacağım bilmiyorum. Teste kadar en azından uçmasam diyeceğim ama zaten söylemiştim, anlamayacaklarından, sinirimi iyice bozacaklarından korkuyorum.

cok cok iyi anliyorum seni.. insan bir yandan dinlenmek istiyor bir yandanda is duzenin bozuluyor geri gidince tonla hatali yanlis eksik yapilan seyle ugrasiyorsun... bende birde musterilerim izne cikmami istemiyordu..
sen sadece kendini dusun canim.. yaslaninca yanimizda patronlar degil cocuklarimizz kalacak... en azindan ucustan uzak durmaya calis.. insallah guzel haberlerini alacagiz.. araba kullaniyorsan kullanma canim.

• Beğen
Reactions: 9ay
kim aramıştı:KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::92::92::92::92::92::92::92::92::92: Gezenti benim yaaa:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

farketti hatun ondan bahsettiğimizi sallama şu beyaz bayrağı gözüme gözüme bende sana sümüklü halay mendilimi sallarım hiç altta kalamam:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:daha da sümüklü olanı var sümkürülmüş pembe istersen onu sallayım:KK43::KK43::KK43::KK1::KK1::KK1::KK1: bi de hapşurulmuş taze virüslü mavi mendilim var o da olabilir:2::2::2:aslında bir beyaz mendilim daha varda o konuya uygun değil:KK5::KK5::KK5::KK1::KK1::KK1:

clexane zamanı! Dün çok iyi yaptığımı düşünmüştüm ama oluşan siyah ve yeşilin tonlarındaki morluğa ve hala geçmeyen acıya bakarsak pek iyi yapamamışım. Bakalım bugün nasıl olacak. Korkunca olmuyor. Korkmadan bir seferde yapmam gerek. Nette okuduklarım beni korkuttu. O nedenle beceremez oldum. Yoksa bir şey yok :26: gerçekten bir şey yok :18::18:

basit bir yöntemini bilen varsa paylaşırsa memnun olurum :)
Bu igneler ne ignesi cnm?

ayy hadi inşallah gerçeğe döner rüyası..
hesapsız şaapmak daha makbul en güzeli:KK1::KK1:

canım ben çok çektim o iğne görünümlü tarifi olmayan şeyden:63:
buz koyardım fazla hissetmeyim diye morarma yeşerme şişme daha az oluyordu..
güzelde vursan ben ilaçla ilgili birşey olduğunu düşünüyorum..

Ahhh keşke cnm :KK16:

farketti hatun ondan bahsettiğimizi sallama şu beyaz bayrağı gözüme gözüme bende sana sümüklü halay mendilimi sallarım hiç altta kalamam:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:daha da sümüklü olanı var sümkürülmüş pembe istersen onu sallayım:KK43::KK43::KK43::KK1::KK1::KK1::KK1: Bi de hapşurulmuş taze virüslü mavi mendilim var o da olabilir:2::2::2:aslında bir beyaz mendilim daha varda o konuya uygun değil:KK5::KK5::KK5::KK1::KK1::KK1:

sala gitsin kız :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
maşallahhhhhhh
5 kalmasın 10 tane transfer gününde kalmış olsun en az ben öyle istiyorum dondurulmuşunda olmalı:21::21::21:

Ay öle istiyormuş canını yirim senin :KK19:
İnşallah canım benim Rabbim o bonkör güzel kalbine dileğini versin tez zamanda inşallah :KK54:

Son düzenleme:
Edılen tum dualarımıza amın dıyorum... Rabbım hepımıze evlat sevgısını yasatsın ınsallah... benım yumurta sayım oldukca dusuk, 6 tane... ınsallah kalıtelı olurlarda hepımız sevındırıcı haberler alırız...

Canım 2.denemde 5yumurta toplanmıştı onda da şok olmuştum ama hamile kaldığım tek tüp denemem o İnan sayı önemli değil

Rabbim ol der yoktan var eder sen gönlünü ferah tut
Doktorlarımız olmasa ne yaparız bilmem iyi ki varlar ama bu iş İnan RAbbimin mucizesi dua etmekten başka yapacak bişeyimiz yok
Ve görürsün bak sonuç güzel olacak

Canım 2.denemde 5yumurta toplanmıştı onda da şok olmuştum ama hamile kaldığım tek tüp denemem o İnan sayı önemli değil

Rabbim ol der yoktan var eder sen gönlünü ferah tut
Doktorlarımız olmasa ne yaparız bilmem iyi ki varlar ama bu iş İnan RAbbimin mucizesi dua etmekten başka yapacak bişeyimiz yok
Ve görürsün bak sonuç güzel olacak

Rabbım neylerse guzel eyler... ve bızler ıcınde yureklerımızden gecenı guzel eyleyecek ınsallah... bırbırının dılınden anlayan ınsanları bıraraya getıren edıtor arkadasımıza cok tesekkur edıyorum, sonrada bırbırıne destek olan guzel yureklere tesekkur ederım... ve sanada guzel dıleklerın ıcın tesekkur ederım canım,Rabbım sana guzel mutluluklar yasatsın ınsallah...

yaptımm şimdilik iyiyim :)

Bu igneler ne ignesi cnm?

canım heparin bu. kan sulandırıcı. herkese vermiyorlar. pıhtılaşma varsa, immünolojik sorun varsa, tekrarlayan başarısızlıklarda veriyorlar.

egunalin söylediği gibi görüntüsü çok garip ve yakıyor

Son düzenleme:
canım ben aydında oturuyorum benımde 3.denemem olacak canım ya kapıdan içeri girdigimde huzur buldum ınankı daha oncede ozelde yaptırmıstım ama burası daha farklı geldı bana sessız sakın huzur dolu bır ortam dedıgın doktoru gordum cıtı pıtı bırı,sadece fıyat konusunda takıldım ben raporlu yaptıracagım 2500tl+embırıyoskop ıcın 432tl istedıler ne bıleyım takıldım kaldım fıyata neden dersende zam falan geldıgınden bahsettıler ama dıger yerlerde yok zam falan...raporsuz 3670dedı galıba yanılmıyorsam ne anladım ben rapor cıkartmaktan degılmı ama bır fark yok yanı melındacım senın mını tup bebek dedıgın bızım gordugumuz tedavılerden degıl mı o dahamı farklı bır sey merak ettım dun konustugumuzda bıze normal tup bebek yapılacak eger oraya gelırsem gorusuruz canım
Canım mini tüp bebekte az ilaçla kaliteli yumurta elde ediliyor rezerv azlığı olanlara yapılıyor benimde rezerv azlığım var Aralık denememde son rapor hakkımı kullandım bizde 2500 emriyoskopada 432TL ödedik tüp bebeğe zam geldimi bilmiyorum doktoru cok sevdim ve güveniyorum İnşalllahhh bu sefer hersey güzel olur rapor merkezde cok etkilemiyor ilaçlarda cok etkiliyor ama merkez cok iyi tavsiye ederim :KK16::KK16:

iyi akşamlar kızlar karnım davul gibi gerildi normal mi bu sizce yarın opum:KK50:

merhaba arkadasım, kendını korkutma olurmu gayet normal bır durum yasıyorsun ve bunu bende yasıyorum... bugun doktorumla gorustum ve karındakı bu sıkıntıyı sordum yapılan hormon ıgnelerı yuzunden oldugunu ve normal oldugunu soyledı... bu arada benım opu da persembe gunu nasıpse... Rabbım senınde yar ve yardımcın olsun, ınsallah guzel haberler alırsın...

Rabbım neylerse guzel eyler... ve bızler ıcınde yureklerımızden gecenı guzel eyleyecek ınsallah... bırbırının dılınden anlayan ınsanları bıraraya getıren edıtor arkadasımıza cok tesekkur edıyorum, sonrada bırbırıne destek olan guzel yureklere tesekkur ederım... ve sanada guzel dıleklerın ıcın tesekkur ederım canım,Rabbım sana guzel mutluluklar yasatsın ınsallah...

Âmin canım cümlemizin inşallah gözlerim doldu ağlattın beni:KK14:

merhaba arkadasım, kendını korkutma olurmu gayet normal bır durum yasıyorsun ve bunu bende yasıyorum... bugun doktorumla gorustum ve karındakı bu sıkıntıyı sordum yapılan hormon ıgnelerı yuzunden oldugunu ve normal oldugunu soyledı... bu arada benım opu da persembe gunu nasıpse... Rabbım senınde yar ve yardımcın olsun, ınsallah guzel haberler alırsın...

sağol canım içimi rahatlattın rabbim senden razı olsun bol kaliteli yumurtaların olsun, benim tek yumurtalığım var o yüzden sol kasığım çok fena zorluyor hele çatlatma iğnesinden sonra davul gibi sanki inşallah yumurtalarımız güzelce döllenir :KK16: senin ilk denemen mi

Âmin canım cümlemizin inşallah gözlerim doldu ağlattın beni:KK14:

bundan sonrakı gozyaslarımız mutluluktan olsun ınsallah canım... manevı paylasımlar bız hatunları aglatmak ıcın bırebırdır zaten, yureklerımızı yaratan guzel olunca bızlerde duygusal oluyoruz ne yapalım... ama sen yınede aglama, sevınc gozyaslarına sakla olurmu:KK3:

bundan sonrakı gozyaslarımız mutluluktan olsun ınsallah canım... manevı paylasımlar bız hatunları aglatmak ıcın bırebırdır zaten, yureklerımızı yaratan guzel olunca bızlerde duygusal oluyoruz ne yapalım... ama sen yınede aglama, sevınc gozyaslarına sakla olurmu:KK3:

Âmin canım

Sen listede var mısın canım göremedim sanki

Ne aşamadasınız şimdi canım

X