2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
ben çıktım iyi geceler güzel rüyalar görün

Ay öle istiyormuş canını yirim senin :KK19:
İnşallah canım benim Rabbim o bonkör güzel kalbine dileğini versin tez zamanda inşallah :KK54:

Amin canım..
benim hiç ama hiç donmuşum olmadı donmuş durumuna takık haldeyim sende olmalıııııı:KK76::KK76::KK76:

Transferden sonra sakıncalımı araba kullanmak bende bunu merak ediyordum .nekadar zaman sonra kullanılmalı

canim kisa mesafede nadiren kullanmak pek etkilemez tabiii ama araliksiz yorucu derecede her gun kullanmak sikintili olabilirmis. benim isle ev arasi bir iki saatti kullanma demisti doktorum..

saol canım benımm beni merak edıp sormussun cok sukur sımdılık ıyıyım 20 ocakta kalp atısına gıdıcem rabbımde nasip ederse dualarınızı beklerım:KK16::KK16::KK16:

Ay donuyomuş bide 5. Gün alaaaaaa:KK52::KK9:

Hepimizin ki öle olsun inşallah amin:21:

yarınki döllenme haberine göre tahmin yaparız:KK1:
daha önceki denemelerine ait sayılardan bahsetsene..
kaç toplandı kaçı döllendi kaçıncı gün transferi oldun

yarınki döllenme haberine göre tahmin yaparız:KK1:
daha önceki denemelerine ait sayılardan bahsetsene..
kaç toplandı kaçı döllendi kaçıncı gün transferi oldun

13 U geçmedi hiç sonuncuda 11 toplandı

9 U döllendi 6 sı devam etti 3.gün oldu hep dayanmıyorlar :KK50:
Hiç dondurulmadı haliyle seninle aynı durumdayım yani kuzu dondurulması benim için rüya

Ama sigara içiodum ozamanlar azaltsamda bırakmak gibi olmuo tabi yani o doktorlarımda ellerinden geleni yaptı ben üstüme düşeni yapmamıştım

Bunda sporda yaptım yediklerime dikkat ettim falan ölee

Inşşalaah işe yaramıştır

Son düzenleme:
Kızlar bu yeni beğenme ve alıntı yapmadan memnun musunuz? Ben hiç memnun değilim. Çok ciddi zaman kaybına sebep oluyor. Özellikle internet bağlantısı yavaşsa alıntı yapılan mesajı görmem dakikalarımı alıyor! Sizleri gelen mesajlarla irite etmemek için alıntı bile yapmak istemiyorum. Beğenmekse ayrı bir zorluk. Bilgisayarımı yavaşlatıyor. O nedenle beğensem de, yorumunuzu sevsem de, katılsam da o yıldızı kullanmak istemiyorum.
aynen tatlım çok kötü bi format olmuş....bunları kk görsede eski haline alsa..
bide son okunmamaış mesaja tıklayınca en son yazılanı açıyor yani kaçıncı sayfada kaldığımı anlayamıyorum ve geçmişi okuyamıyorum:KK43:((

X