2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
13 U geçmedi hiç sonuncuda 11 toplandı

9 U döllendi 6 sı devam etti 3.gün oldu hep dayanmıyorlar :KK50:
Hiç dondurulmadı haliyle seninle aynı durumdayım yani kuzu dondurulması benim için rüya

Ama sigara içiodum ozamanlar azaltsamda bırakmak gibi olmuo tabi yani o doktorlarımda ellerinden geleni yaptı ben üstüme düşeni yapmamıştım

Bunda sporda yaptım yediklerime dikkat ettim falan ölee

Inşşalaah işe yaramıştır

ben hiç sigara kullanmadım yinede donmuşum yok:63:
ama sen bu kez hem spor yapmış hem yediklerine dikkat etmişsin üstüne sigarada bırakılmış 23 yumi ile karşılığını aldın bi de kalitelilerse bi sürü donmuuşşş:KK52::KK52::KK52::KK52:

ben hiç sigara kullanmadım yinede donmuşum yok:63:
ama sen bu kez hem spor yapmış hem yediklerine dikkat etmişsin üstüne sigarada bırakılmış 23 yumi ile karşılığını aldın bi de kalitelilerse bi sürü donmuuşşş:KK52::KK52::KK52::KK52:

Ayy inşallah canım yarın olsun hayrolsun bakalım

Arkadaslar doktorum bu gun bana enerji icecegi ic dedi varmi sizdede bole bisey
Ne amaçlı önermiş olabilir? Gerçi mutlaka bir bildiği vardır. Görüşmeye gittiğimde yumurta bolluğumu baskılamak için glifor 1000 vermişti ( şeker ilacı) ohss sendromunu engellemek için

Ne amaçlı önermiş olabilir? Gerçi mutlaka bir bildiği vardır. Görüşmeye gittiğimde yumurta bolluğumu baskılamak için glifor 1000 vermişti ( şeker ilacı) ohss sendromunu engellemek için

Yumurta bollugumu baskilamak ne demek ay ben hic anlamiyorum bu islerden genc anne sahibi olanlardanim ben muayneye girip cikiyorum ayrintilari annecim dinliyo yaptiriyo bana ignelerimide annem yapiyo fakat yanilmiyosam yumurta sayisi yaaa 12 yada 17 falandi iyimi sence

Yumurta bollugumu baskilamak ne demek ay ben hic anlamiyorum bu islerden genc anne sahibi olanlardanim ben muayneye girip cikiyorum ayrintilari annecim dinliyo yaptiriyo bana ignelerimide annem yapiyo fakat yanilmiyosam yumurta sayisi yaaa 12 yada 17 falandi iyimi sence

Normal bir kadına göre oldukça fazla yumurtam olduğundan buda tedavide risk oluşturduğundan baskılama gereği duydular. Doktorum şöyle özetledi bu işin azı karar çoğu zarar çünkü zavallı yumurtaların hepsi doğru kaliteye ulaşamıyor kafaları karışıyor acaba senmi döllensen benmi döllensem diye didinip duruyorlar :)))

evet canım paylaşalım mutlaka. 1 hafta kaldı tedaviye başlamaya. çok heyecanlıyım.. :KK3:

desene aşaşğı yukarı aynı zamanlarda olucak diye benide adetin 2. 3. günü çağırdılar.20 si gibi olurum.ama ben daha önce hiç gitmedim ilk defa gidicem neler olucak bakalım hakkımızda hayırlısı canım

Ayyyy anneme kimse bilmesin bu tüpbebek olyını dedim sanki ben dememisim gibi teyzelerim dayılarım hepsi öğrenmiş. Kiyameti kopardim tabi ki. Annemde ne var ki bilsinler sen bi tuafsin dedi bana. Sizcede bende mi bi tuaflik var. Sizde kmse bilmesin istediniz mi?

Amin canım bendede erken menepoz
Ççikolata kisti tüplerde tıksnıklık:2::KK1:
Çok sıkıntı var ama Allah büyük
Haberleşelim canım ben çıktım tabletin şarjı bitti:KK3:

Allah şifa versin canım.tabi haberleşiriz. inşallah güzel haberlerle karşılaşacağımız günler yakındır.
Allah (c.c) kuluna 3 şekilde cevap verir:

Evet! der istediğini verir…

Hayır! der daha iyisini verir…

Bekle ! der en iyisini verir…

Biz sabredip,bekleyip en iyisini alanlardan olalım inşallah.

Ayyyy anneme kimse bilmesin bu tüpbebek olyını dedim sanki ben dememisim gibi teyzelerim dayılarım hepsi öğrenmiş. Kiyameti kopardim tabi ki. Annemde ne var ki bilsinler sen bi tuafsin dedi bana. Sizcede bende mi bi tuaflik var. Sizde kmse bilmesin istediniz mi?
:)) hay allah.. soylemis artik yapcak bsy yok:)) biz de kimseye söylemedik ki zirt pirt sormasinlar strese sokmasnlar bizi diye..

İlk denememde yedi düvel duymuştu:)) ikinci denememi sessiz bir şekilde o çok bilmiş yorumlardan uzak sağlıklı bir şekilde tamamladım. Bu süreçte herkes uzman dr kesiliyor 😃

:)) hay allah.. soylemis artik yapcak bsy yok:)) biz de kimseye söylemedik ki zirt pirt sormasinlar strese sokmasnlar bizi diye..

Ahhh ahhh bide ben bunu anneme anlatabilsem. Anlamadi gitti. Afişe oldum resmen. Transfer icin odaya girecekken twaa dunyanin diger ucunda ki kuzenim msj atti senin icin dua ediyorum diye. Ben o transfere nasil girdim bi ben biliyorum bi allah. Transferden sonra aglamqktan gozlerim ufaldi. Simdi nasil tutunsun bu cucuk bana. Ayyyy sinirlerim onadi gece gece yine.

X