2014 ikiz anneleri

İnşallah göbek deliğimin üstüne çıkmazlarda altta öylece kalırlar

Moral bozmak gibi olmasın ama kayınvalidem ikizlere hamileyken çatlamış bi gör halini işkembe gibi :)))) ikizlerden öncede 2 tane dogum yapmış onlarda hiç olmamış ama ikizlerde baya catlamış.boşver moralini bozma ne yaparsak yapalım eger catlıcaksak her türlü catlarız sadece yazın bikini giyemeyiz :)))

Moral bozmak gibi olmasın ama kayınvalidem ikizlere hamileyken çatlamış bi gör halini işkembe gibi :)))) ikizlerden öncede 2 tane dogum yapmış onlarda hiç olmamış ama ikizlerde baya catlamış.boşver moralini bozma ne yaparsak yapalım eger catlıcaksak her türlü catlarız sadece yazın bikini giyemeyiz :)))

Kayınvalidenindemi ikizi var:))ondan tüyolar al bizede söyle bebek bakımıyla ilgili:KK9:ikiz gebelik her anlamda riskli ya:KK43:

Hadi hayırlı olsun .. Sağlıcakla gelsinler dün bnm doktorumda istersen 1 ocakta alalım dedi ( özel bir tarih olsun istersem ) diye bende eğer rahatlarsa sıkıntıları yoksa beklesinler onların geleceği her tarih bnm için özel dedim :KK16: Pazartesi son ultrasonum var ona göre karar verecek ama en geç 6 ocak pazartesine alırım dedi ... Heyecan artıyor ...
Ayy cok heyecanlı:) yeni bebeklerimiz geliyo:) bizi unutmayın sakın dogurunca..iyi bi karar vermişsin istedikleri gun gelsinler..
Kızlar üst bacaklarımdada çatlaklar gördüm:KK43:
Canım ben üst bacaklarımın dış yanlarına ve arkalarına da sürüyorum çatlak kremi ama bi yerden sonra çatlayacaksa yapacak bisi yok maalesef:KK43:

Kayınvalidenindemi ikizi var:))ondan tüyolar al bizede söyle bebek bakımıyla ilgili:KK9:ikiz gebelik her anlamda riskli ya:KK43:

Evet canım kayınvalideminde ikizleri var.Eşim ikiz :)) Çift yumurta ikizi onlar digeri kız :) valla 11 ay yatagıma girip uyumadım dior cok zor allah yardımcın olsun 1 sene zorun var ama allah yardım eder dio bakalım :) Allah hepimizisin yardımcısı olsun valla.

Hadi hayırlı olsun .. Sağlıcakla gelsinler dün bnm doktorumda istersen 1 ocakta alalım dedi ( özel bir tarih olsun istersem ) diye bende eğer rahatlarsa sıkıntıları yoksa beklesinler onların geleceği her tarih bnm için özel dedim :KK16: Pazartesi son ultrasonum var ona göre karar verecek ama en geç 6 ocak pazartesine alırım dedi ... Heyecan artıyor ...

kızlar tebrik ediyorum sizi handeta ve durudenizderya süper annelersiniz hayırlı dogumlar olsun ikinizede bizide habersiz bırakmayın darısı bizlere inşallah..

Son düzenleme:
Ayy çok gzl haberler alıyoruz bugün:)tam 36 haftamı oldun tatlım

Bu cuma günü 37. hafta olucak inş. cnm

handeeeeeeee,senin adına ben heyecanlanıyorummm:KK16::KK16::KK16: Allah'ım topiğimize yeni ve inşaallah sağlıklı bebişler geliyor:emir_bebek::emir_bebek:

hayırlısıyla onlar için en hayırlı gün hangi günse o gün gelsinler ve siz de 1 gece sonra evinize dönün hep beraber inşaallah,burayı boşlamak yok tamam mı merak ederiz biz,ilk heyecanı atlattıktan sonra gel hemen:KK34:
Bu arada 1 ocak,ülkemizde doğum tarihi hatırlanmayan tüm çocukların doğum tarihi,yani pek özel sayılmaz gibi..Sezaryen olacaksın demi? bebişler makat geliş mi hala,normal doğum ihtimalin var mıymış?Tüm ayrıntıları aklında tut,herşeyi anlat bize olur mu?İdolüm Hande,sağlıkla git,sağlıkla gel inşaallah,bizim için de dua et olur mu,inşaallah bize de senin haftalarını görmeyi nasip eder Rabbim:nazar::nazar:

Çalışmaya son 2 gün demi? :)

çok haklısın bencede yılın ilk günü çokda özel değil :) he yok gelmek isterlerse tabi keyifleri bilir başımızın üstünde yerleri var :KK1: bebeklerin ikiside makat gelişiydi en son sezeryan olacak ama doktorum eskiden doğurturduk çatır çatır dedi makat falan dinlemezdik dedi şaşırdım :18: Tabi dua ediyorum hepimiz için Allah önce bebişlerimize bakabilmemiz için güç kuvvet sağlık versin sonrada onlar gelsin sağlıcakla ... Son 2 gün cuma ayrılcam inş. ama bu hafta cidden uzatmaları oynadım zor geçiyor :KK1:

Ayyy ne güzel Allahim saglikla gelsinler inşallah canım. Kizlar lutfenn dogumdan sonra bizi merakta birakmayin siz bize destek okacaksiniz unutmayin ...Güzel haberlerini bekliyoruz cnm

inş.. sık sık girmeye çalışırım daha bi 10 gün var diye umut ediyorum yeni gelişmelerde olursa yazarım

kızlar tebrik ediyorum sizi handeta ve durudenizderya süper annelersiniz hayırlı dogumlar olsun ikinizede bizide habersiz bırakmayın darısı bizlere inşallah..

amin cnm inş .... güzel dilekleriniz için çok saolun bendende hepinize aynı güzellikler ...

Evet canım kayınvalideminde ikizleri var.Eşim ikiz :)) Çift yumurta ikizi onlar digeri kız :) valla 11 ay yatagıma girip uyumadım dior cok zor allah yardımcın olsun 1 sene zorun var ama allah yardım eder dio bakalım :) Allah hepimizisin yardımcısı olsun valla.
Oy oy sağlıkla gelsinler de napalım uyumayiz hem çatlak hem manyaga bağlamış berdus anne oluruz bi kaç sene:)

Canim ne güzel geliyor minisler he inşallah hiçbi sıkıntı yaşamadan evlatlarını kucağına alip evinize gidersiniz:KK16:

Ayy cok heyecanlı:) yeni bebeklerimiz geliyo:) bizi unutmayın sakın dogurunca..iyi bi karar vermişsin istedikleri gun gelsinler..

Canım ben üst bacaklarımın dış yanlarına ve arkalarına da sürüyorum çatlak kremi ama bi yerden sonra çatlayacaksa yapacak bisi yok maalesef:KK43:

Canim maalesef yapacak bişey yok catlayacaksa catliyormus napalım sonrasında bakarız inşallah çaresine takma kafana lutfen:KK34:

Yapacak bişey yok gerçekten kızlar:KK43:en kaliteli kremleri kullandım:KK43:ama tek bebek olsa ctlamıycaktım bu bi gerçek,ikiz olunca çatladım:KK43:napalım üzülsekte gecmeyecek

Bugünden ihtibaren zeytinyag sürmeyi düşünüorum mustela sürüodum ama onun demekki pek faydası olmucak

Canim maalesef yapacak bişey yok catlayacaksa catliyormus napalım sonrasında bakarız inşallah çaresine takma kafana lutfen:KK34:

ben üçüncü aydan beri hem kakao yağlı krem hem de lierac kullanıyorum, ona rağmen 22-23. haftamda çatladım. ben ergenlikte hızlı uzamaktan bile çatlamış insanım, yani bünyem çok müsait, önlemimi almak istedim ama gördüm ki ben ne yapsam da boş... gitgide de artıyor çatlaklarım. henüz bacaklarımda ya da kalçamda kilo alma ya da şişme olmadığı için çatlak yok. ama kasıklarımdan göbeğimin altına doğru çok var :KK14: bir de belimin kenarlarında. aldığım 9 kilo karnımda toplanınca böyle oldu işte...doğuma da daha çok var inşallah, daha da çatlarım yani. ama dediğiniz gibi moral bozsam üzülsem de faydası yok, herşey olacağına varıyor, sağlıkla doğsun da bebişlerim birşey düşüneceğim artık...

ben üçüncü aydan beri hem kakao yağlı krem hem de lierac kullanıyorum, ona rağmen 22-23. haftamda çatladım. ben ergenlikte hızlı uzamaktan bile çatlamış insanım, yani bünyem çok müsait, önlemimi almak istedim ama gördüm ki ben ne yapsam da boş... gitgide de artıyor çatlaklarım. henüz bacaklarımda ya da kalçamda kilo alma ya da şişme olmadığı için çatlak yok. ama kasıklarımdan göbeğimin altına doğru çok var :KK14: bir de belimin kenarlarında. aldığım 9 kilo karnımda toplanınca böyle oldu işte...doğuma da daha çok var inşallah, daha da çatlarım yani. ama dediğiniz gibi moral bozsam üzülsem de faydası yok, herşey olacağına varıyor, sağlıkla doğsun da bebişlerim birşey düşüneceğim artık...

Bende hem lierac hem mustela kullanıyorum.bende kalça ve bacaktan kilo almadım ama ince inc oralardada var.rahatsız edecek boyutta artarsa lazerle görüntüsünü azaltıyolarmış.onu denerim galiba ben:KK43:çünkü benimde zaten ergenlikten kalma göğüs ve kalçamda var,yenileri eklenirse kötü olur:KK43:

günaydınlar,ben henüz dogurmadım.bekliyoruz doktorumuz 37 yi bekliyormuş...heyecan ve korku zirve yaptı.gecelerim çok zor geçiyor.hastaneye gelen doğurup gidiyor bir ben kaldım ...acil birşey olmasından korkuyorum Allah hepimize kolaylıklar versin.

Yaaa maşallaaah maşallaaah darısı başımıza inşallah tüm topik o haftaları görürüz canım :nazar::nazar:

KIZLAR SELAMM nasilsiniz bakalim ben bugün duramadim yine ev temizledim esim 2haftadir nöbetciydi evi .... goturuyordu bende sabah kahvaltımi yaptim yavas yavas yuklenmeden yaptim sonra da bi guzel aciktim yemek yedim ... icimi ferah tutmaya calisiyorum rahim agzi olayi icin bence durum kötü olsa Allah korusun doktor ima ederdi herhalde Allaha emanetiz ....o herseyin iyisini bilir hakkimizda herseyin hayirlisi olsun inşallah. .bu arada kizlar özel hastanelerde bebekler kuvezde kinca herhalgi bi ücret odenmiyordiye biliyorum dogrumu acaba

Canım, ben sormuştum hastaneme, doğumdan hemen sonra eşim gidip çocukların nüfus kaydını yaptırırsa, hiç bi ücret ödemeden kullanabiliyolarmış. Allah muhtac etmesin. sen de hastanene sor mutlaka.

şimdi doktorum geldi.2 ocak perşembe sezeryan gününümüz.:KK76::KK9::KK9:

Yaaa çok heyecanlıı!! Ne güzel alıp bebişlerini evine gideceksin inşallah. Haber ver bize nolur, herşeyi yaz çok merak ederiz, ölürüz meraktan :KK1::KK1:

kızlar şeker yüklemesi yaptırdım açlık 122 50 gr yüklemeden sonra 243 çıktı sizlerin nasıl acaba ikiz olduğu içinmi yüksek birde 100lük yaptırıp normal çıkan varmı

Canım benim 50lik 145 çıkmıştı. 100 lük yapmadı doktor ama dikkat etmemi söyledi. çok yemicem, çikolata, şeker yok, pasta börek kek yok. ama seninki baya yüksek çıkmış. muhtemelen diyetisyene gideceksin.

Bu tekmelerin kıymetini bilin:))31-32 haftadan sona yavaşlıyo hareketler yerleri daralıyo.

Sedef ama ben bu hareketleri çok seviyorum :KK16::KK16::KK16: çok şirinler ya bence hamileliğin tadını yeni yeni almaya başladık biz bu hareketler sayesinde azalmasa keşke :KK43:(

Maşallah ne güzel :nazar::nazar: sen de bebişleri alıp evine gideceksin inşallah Hande, darısı başımıza. ama lütfen yazın neler olup bitiyor, bebişler geldikten sonra da yazın ya çok heyecanlı :)))

Kızlar üst bacaklarımdada çatlaklar gördüm:KK43:

Yapacak bişey yok gerçekten kızlar:KK43:en kaliteli kremleri kullandım:KK43:ama tek bebek olsa ctlamıycaktım bu bi gerçek,ikiz olunca çatladım:KK43:napalım üzülsekte gecmeyecek

Canım ben anladım ki çatlak kaçınılmaz. krem de kullansan, genetiğin süper de olsa, ikiz taşıyoruz, ben 30. haftada daha 9 aylık hamile modunda geziyorum. e daha da büyücek bu kuzular, doğan olarak biz de çatlicaz. amaaaan onlar sağlıklı olsun da, biz sonra lazer falan da yaptırırız :KK34::KK34:

Yaaa maşallaaah maşallaaah darısı başımıza inşallah tüm topik o haftaları görürüz canım :nazar::nazar:

Canım, ben sormuştum hastaneme, doğumdan hemen sonra eşim gidip çocukların nüfus kaydını yaptırırsa, hiç bi ücret ödemeden kullanabiliyolarmış. Allah muhtac etmesin. sen de hastanene sor mutlaka.

Yaaa çok heyecanlıı!! Ne güzel alıp bebişlerini evine gideceksin inşallah. Haber ver bize nolur, herşeyi yaz çok merak ederiz, ölürüz meraktan :KK1::KK1:

Canım benim 50lik 145 çıkmıştı. 100 lük yapmadı doktor ama dikkat etmemi söyledi. çok yemicem, çikolata, şeker yok, pasta börek kek yok. ama seninki baya yüksek çıkmış. muhtemelen diyetisyene gideceksin.

Sedef ama ben bu hareketleri çok seviyorum :KK16::KK16::KK16: çok şirinler ya bence hamileliğin tadını yeni yeni almaya başladık biz bu hareketler sayesinde azalmasa keşke :KK43:(

Maşallah ne güzel :nazar::nazar: sen de bebişleri alıp evine gideceksin inşallah Hande, darısı başımıza. ama lütfen yazın neler olup bitiyor, bebişler geldikten sonra da yazın ya çok heyecanlı :)))

Canım ben anladım ki çatlak kaçınılmaz. krem de kullansan, genetiğin süper de olsa, ikiz taşıyoruz, ben 30. haftada daha 9 aylık hamile modunda geziyorum. e daha da büyücek bu kuzular, doğan olarak biz de çatlicaz. amaaaan onlar sağlıklı olsun da, biz sonra lazer falan da yaptırırız :KK34::KK34:

aynen canım benim genetğim süper:KK9:4 kardeşiz annemde bir çatlak yok teyzelerimdede yok…ama bende var:KK50:bende diyorumya 10 aylık gibi karnım…tek bebek olsa olmayacaktı eminim

ay canlarım hepinize çok teşekkür ederim.Allah hepimize kolay sağlıklı sıhhatli dogumlar nasip etsin.sizi unutmam tabiki şu sıralar fazla yazamamamın sebebi hast.nede olmam ve telden nete girmem.doğsunlar Muhammedle Meryem şunu yaptılar bunu yaptılar yazacaz gebelikten sonra cocuk bakımını konuşacaz .bakarsınız biryerlerde buluşuruz,çocuklarda arkadaş olur
:KK4:sanki zaman hiç geçmiyor.

ay canlarım hepinize çok teşekkür ederim.Allah hepimize kolay sağlıklı sıhhatli dogumlar nasip etsin.sizi unutmam tabiki şu sıralar fazla yazamamamın sebebi hast.nede olmam ve telden nete girmem.doğsunlar Muhammedle Meryem şunu yaptılar bunu yaptılar yazacaz gebelikten sonra cocuk bakımını konuşacaz .bakarsınız biryerlerde buluşuruz,çocuklarda arkadaş olur

Rabbim sağlıklı doğumlar nasip etsin kuzum. Dualarımdasın...:nazar::nazar::nazar:

adıyla yaşasın kuzuların…isimleri çoook güzel.bebelerden fırsat bulursan yazarsın bize:KK9:valla banada geçmiyo artık zaman:KK50:hem korkuyorum doğumdan.hemde bi an önce onları görmek istiyorum

X