2014 ikiz anneleri

:18::18::18: kızlar içim rahat etmiyoo bu proluton depotla ilgi bi sürü şey okudum bana da doktorum kullan dedi sizler hangi hafta başladınız iğneye ne zaman bıraktınız gönül rahatlığıyla kullanamıyorum bebeklerime bir zararı dokunur mu :18::18::18:

Zararlı olırmu canım o iğne erken dönemlerde kullanılınca düşüğü engelliyo,ileri zamandada erken doğumu engelliyo..bende kullanmaya başladım.10 günde bi vurulcam

:18::18::18: kızlar içim rahat etmiyoo bu proluton depotla ilgi bi sürü şey okudum bana da doktorum kullan dedi sizler hangi hafta başladınız iğneye ne zaman bıraktınız gönül rahatlığıyla kullanamıyorum bebeklerime bir zararı dokunur mu :18::18::18:

cnm ben 3 haftadır vuruluyorum kı doktorum bugun bana doğuma kadar vurulacaksın dedi korkma korkulacak birşey olsa nerdeyse hepimiz kullanıyoruz vermezler cnm

Son düzenleme:
günaydın bayanlar. nasıl gidiyor hamişlik :KK16::KK16: bu jel dediğiniz nedir. bana niye vermediki doktor. tüp bebek olanlara mı veriliyo acabaa :26::26:

Günaydın,
Ben de jel kullanmıyorum. Progesten kullanıyorum en başından beri. Jel ne zaman veriliyor ki? Onun tüp ile alakası yok ama, tek gebelik yaşayıp, normal yoldan gebe kalan arkadaşımda kullanmıştı. Sanırım vücudun reaksiyonları ile alakalı.

günaydın kızlar bende çatı kemiği ve kalça kemiği ağrısı oluyor magnezyum ve kalsiyum ve kan ilacı içiyorum eğilip doğrulamıyorum erken ağırlaştım sizdede varmı bu sıkıntı

günaydın kızlar bende çatı kemiği ve kalça kemiği ağrısı oluyor magnezyum ve kalsiyum ve kan ilacı içiyorum eğilip doğrulamıyorum erken ağırlaştım sizdede varmı bu sıkıntı

merhaba canım. gebelikte relaxin adı verilen eklemleri gevşeten bir hormon salgılanıyor. bu hormonun yardımıyla da özellikle çatı kemiği doğuma hazırlık için açılmaya başlıyor. tabi ağrı hissediliyor. benim de zaman zaman ağrım oluyor. ama pilatese başladım. o günden beri ağrılarım çok azaldı.

Canım kalça ağrısı bendede oluyobazen,ama yorulduğum ayakta kaldığım zaman oluyo..sadece kan hapı kullanıyom ben

merhaba canım. gebelikte relaxin adı verilen eklemleri gevşeten bir hormon salgılanıyor. bu hormonun yardımıyla da özellikle çatı kemiği doğuma hazırlık için açılmaya başlıyor. tabi ağrı hissediliyor. benim de zaman zaman ağrım oluyor. ama pilatese başladım. o günden beri ağrılarım çok azaldı.

İnan hayranlıkla okuyorum seni cnım ya cok bilgilisin ne gzl

ilk gebeliğimde hiç olmamıştı şimdi ikiz olmasınında etkisi vardır mutlak ama erken başlaması korkutuyor beni doktor kalsiyum önerdi plates için kursamı giidiyorsun evdemi yapıyorsun

Kızlar öksürük başladı bende bugğn hasta oluyorum heralde:KK43:ben öksürdükçe kuzularım kıpırdıyo:KK43:ne yapıyım öksürük için tavsiyesi olan yazsın nolur

Merhaba ark. Ikizmiyiz tekmiyiz bilmiyorm kontrolüme 2 hafta var ins ikizdir sizlerin arasina katilirim :KK66:
merhaba canım...allah gönlüne göre versin:)
günaydın bayanlar. nasıl gidiyor hamişlik :KK16::KK16: bu jel dediğiniz nedir. bana niye vermediki doktor. tüp bebek olanlara mı veriliyo acabaa :26::26:
jel de progesteron jeli zaten,düşük engelleyici... tüp bebek olması şart değil canım.
Kızlar öksürük başladı bende bugğn hasta oluyorum heralde:KK43:ben öksürdükçe kuzularım kıpırdıyo:KK43:ne yapıyım öksürük için tavsiyesi olan yazsın nolur

geçmiş olsun sedef anne:KK1: ilginç gelebilir ama yatarken ayağının altına viks sür sabah iyi olursun inşallah.annem çocukluğumdan bu yana bana bunu yapar çok iyi geliyor.
birde keçiboynuzu pekmezi canım.şfa olsun

SEYBİL panik yapma canım.dr transfer günü başlatıyor iğneyi bazen...bende haftada bir kullanıyorum.önce 3 günde birdi...aksine ben iğne olduğumda kendimi daha rahat hissediyorum:)

kızlar dün lohusa gecelik sabahlık takımı ve bir tam takım aldım maviş maviş...:nazar:aqua markada çok indirim var ve çok kaliteli şiddetle tavsiye ediyorum...
rabbim güzel günlerde kullanmayı nasip etsin:KK16::KK16: AMİN

Canım eger öksürügün kuru öksürükse yani balgamlı degilse. 1 tatlı kaşıgı bal 1 tatlı kaşıgı zeytinyag 1 tatlı kaşıgı limonu sıkıp içmeni tavsiye ederim faydasını görürsün günde 2 veya 3 kere yaparsan öksürügün kesilir.ben bunu genelde yapıorum tadı kötü ama faydası büyük

merhaba canım...allah gönlüne göre versin:)

jel de progesteron jeli zaten,düşük engelleyici... tüp bebek olması şart değil canım.

geçmiş olsun sedef anne:KK1: ilginç gelebilir ama yatarken ayağının altına viks sür sabah iyi olursun inşallah.annem çocukluğumdan bu yana bana bunu yapar çok iyi geliyor.
birde keçiboynuzu pekmezi canım.şfa olsun

SEYBİL panik yapma canım.dr transfer günü başlatıyor iğneyi bazen...bende haftada bir kullanıyorum.önce 3 günde birdi...aksine ben iğne olduğumda kendimi daha rahat hissediyorum:)

kızlar dün lohusa gecelik sabahlık takımı ve bir tam takım aldım maviş maviş...:nazar:aqua markada çok indirim var ve çok kaliteli şiddetle tavsiye ediyorum...
rabbim güzel günlerde kullanmayı nasip etsin:KK16::KK16: AMİN
Yapayım bakalım anneciğinin yöntemini:)güle güle giy canım...ben intten almıştım 2 tane normal pijama takımı,lohusa için değildi yani..biri dar geldi değişimde yokmuş pişman oldum:KK43:diğeride aynı beden m aldım o rahat bile oldu...tekrar bi tane daha lohusa takım alcam bu sefer intten almıycam...sabahlıksız alcam ben canım,sabahlığımı polar alıyım bitane,iki pijamamlada giyerim...iki pijama yeter heralde demi kızlar.
Canım eger öksürügün kuru öksürükse yani balgamlı degilse. 1 tatlı kaşıgı bal 1 tatlı kaşıgı zeytinyag 1 tatlı kaşıgı limonu sıkıp içmeni tavsiye ederim faydasını görürsün günde 2 veya 3 kere yaparsan öksürügün kesilir.ben bunu genelde yapıorum tadı kötü ama faydası büyük
Bal yedim canım:)sade yedim ama o bile fayda etti sanki yumuşattı boğazımı..seninkinide denşycem..

ikiz gebelikte sigara içen var mı

arkadaşlar amniyosentez yaptırmayı düşünüyor musunuz çünkü ikizlerde tarama testleri yanıltabiliyormuş

X