2014 ikiz anneleri

herkese selaaaam kan testlerimi yaptırdım. açlık kan şekerim düşük çıkmış. aç kalınca çok fazla kötü oluyorum. bu yüzden demekki. onun dışında herşey normal. bu arada doktor bana ne progesteron takviyesi ne jel ne başka bişey verdi. başka doktora da mı gitsem acabaaa. istanbulda olup medipole giden varmı :26::26:

Kızlaar herkes gebelik haftasını ve kaç kilo aldığını yazabilşrmi?benim kilom sanki fazla:KK43:21. haftadayız 7 kilo aldım

Kızlaar herkes gebelik haftasını ve kaç kilo aldığını yazabilşrmi?benim kilom sanki fazla:KK43:21. haftadayız 7 kilo aldım
Ilk ben yazıyım ama benimki karışık biraz ilk hamile kaldığımda 69kilo idim ama ilk aylar kilo kaybım oldu.. Yarın 23.hafta olacak 71kiloyum

ben 25. haftanın içindeyim. 4 kilo aldım
herkese selaaaam kan testlerimi yaptırdım. açlık kan şekerim düşük çıkmış. aç kalınca çok fazla kötü oluyorum. bu yüzden demekki. onun dışında herşey normal. bu arada doktor bana ne progesteron takviyesi ne jel ne başka bişey verdi. başka doktora da mı gitsem acabaaa. istanbulda olup medipole giden varmı :26::26:
canım illa kullanman şart değil. dr gerek görürse veriyor.
Kontrollü kilo almamız lazım aslında.ekmek az yeyin kızlar bende öle yapcam artık

canım aslında ekmeği az değil de belli miktarlarda yemek gerekiyor. çünkü ekmek bebeklere de kilo aldırıyormuş. ben mesela her öğün 4 dilim tam tahıllı ya da beyaz ekmek yiyorum. bazen yarım ekmek yediğim de oluyor ama her zaman değil. proteini mutlaka bir şekilde günlük almaya çalışıyorum. o da bebeğin kilo konusunda önemli. yumurta, peynir, et, kuru baklagil gibi bunlardan ne bulursam günlük yiyorum. 3 ara öğün yapıyorum. ara öğünlerde de sabah genelde süt, mısır gevreği, yulaf ezmesi, kuru incir, kayısı gibi kuru meyve ve ceviz karıştırıp yiyorum. diğer ara öğünlerde de 2'şer porsiyon meyve yiyorum

Benim iki tane transfer yapıldi bugün sukurler olsun kese göründü fakat tek kese acaba ikinci kese sonradan gorunebilir mi??? ikiz annesi olabilmeyi o kadar çok istemiştim ki.bugun 5 hafta 4gunluk henüz...

Evden hiç çıkmadan grip olmayı başardım kızlar :KK43:
Ne öneriyorsunuz ?? Normalde hiç grip olmam ama kuzularım bağışıklık sistemimi zayıflattı sanırım :KK43:

bence girmene gerek yok. 21. hafta içinde 10 kilo almıştım. doktorum 20 ile tamamlarız. sorun yok demişti. bir de herkesin bünyesi farklı. bebekler sağlıklı olsunda öyle ya da böyle verilir kilolar :))

20 ile tamamladınızmı peki doktorunun dediği gibi:)doğuma kaç kilo olurum çok merak ediyorum..

Evden hiç çıkmadan grip olmayı başardım kızlar :KK43:
Ne öneriyorsunuz ?? Normalde hiç grip olmam ama kuzularım bağışıklık sistemimi zayıflattı sanırım :KK43:
Valla bilemedim şimdi canım:KK43: ıhlamur çok iyi olur ama zararlı olurmu ama hamileyken?döşüne sırtına vics sür canım onunda faydası olur
17. haftam bitiyor yarın. 2 kilo aldım canım.
Senin kilonda az kız:)
Benim iki tane transfer yapıldi bugün sukurler olsun kese göründü fakat tek kese acaba ikinci kese sonradan gorunebilir mi??? ikiz annesi olabilmeyi o kadar çok istemiştim ki.bugun 5 hafta 4gunluk henüz...
7. Haftadan sonrada olabiliyo canım.kese sonradan görünebiliyo allah gönlüne göre versin
20. Hafta 10 kilo bunalima mi girsem
Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-02-2014
Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 134 gün kaldı.
Bebeğinizin kolları ve bacakları artık daha belirgin ve güçlü hareket eder. Bunun nedeni kaslarının daha güçlü , kuvvetli ve kemiklerinin daha sert olmasıdır. Bebeğinizin uyku alışkanlığı görülmeye başlar. Uyuşukluk, uyku ve aktivite gibi periyodları bazen siz de algılar veya tahmin edersiniz. Anneler daha canlı veya kabus rüyalar görebilir.
Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya) acep :KK43:

Yok kız bunalımada girme dur:)aldıysak aldık napalım ikşz taşımak kolaymı:)

Bende de beyazcim canim yesil erik istiyor gunlerdir bulamadik hep tuzlu eksi seyler ilgi alanimda tstliyla arsm iyi deil hatta midemi bulandiriyo bi de hazimsizlik cekiyorum pek kusmuyorum ama hep ögürüyorum halsizlik de var bende bakalim simdiden boyle allah yardimcimiz olsun 7.aya kadar boyle olanlar varmis
Ins 12 haftada biter yoksa ben eriyip yok olurum cocuklar Doğan'a kadar :) mide bulantisi cok fena ya halsizlik desen zaten kalkıp namaz kılıyorum nefes nefese yatağa geri yatıyorum o kadar :)
Canım iki embriyo tutunsaydı hemen görünürdu ben 4,5 haftalıkken göründü allah gönlüne gore versin iki tane de guzel bi tane de :)

X