2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Kızlar benim bugün detayli ultrason vardi. Kızlar cok iyiler maşallah erkek 595 gr. Kız olanida 543 gr tetenoz asinini da yaptırma dedi. 2 kilo almışım çok dedi ama bebislerimçok iyi kızlar :) Allah yardimcimiz olsun

maaşallah bebişlere :) Kaçıncı haftadasın? bir ayda mı 2 kilo aldın ?

Arkadaşlar kilo alımları nasıl..özellikle 36. Haftasında olanlar kaçar kilo aldınız doktorum 12 kiloyu geçmemeliyiz dedi..

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben hala hamile kaldığım kilodayım.Başlarda bulantı kusma fazlaydı 6 kilo vermiştim onları geri aldım..

Tamam canim kesinlikle boy, kilo , yas kilo kavramini degistirabilir. Bende orta bouluyum ama doktor bisey demiyor sadece yedinin bebege kilo aldiricagi birnkavram yok her bunye farkli, hamilelik arkadasim var benden 3 hafta ileri ayni kilo hamile kaldik tek gebelik ve ucuncu hamilelginoldu halde bendeen fazla kilo ve karinlarimiz ayni gibi, dogurayim ilk ondan helalik istiycem zaten ikiz gebeligimi sakladim icin!.. bakalim Carsamba randevum var , hem bebislerin kilo ve gelisimi hemde su kan tahlili yapxaklr onu merak ediyorumki demir normale donmusmu,cunku hala cok yorgun ve halsizim bide ustune dis etlerim kizardi ve sizliyor

ikiz olduğunu kimseye söylemediniz mi?

Selam kızlar..
Bugün o muayenehanesine gittiğim doktora gittim yine..
Alttaki bebeğimin kafasındaki kist küçülmüş çok şükür..
Ama aralarında 1 hafta fark çıktı ona çok üzüldüm
Biri 580 diğeri 720 grammis..
Eğer aralarındaki fark 2.5 haftayı bulursa müdahale etmek gerekiyomuş..
İnşallah sabit kalır da sağlıkla 32. Haftayı da atlatırız..
32-35 arası doğum olduğu zaman sıkıntı çok azalıyo ama öncesinde olursa çok problemler çıkabilir dedi..
Birde tartıldım doktorda hamileliğin başından beri 6 kilo almış görünüyorum çok almışsın pztsi mutlaka şekerine baktır dedi..3 hafta önce gittiğimde 65 kiloydum bugün 69 çıktım..3 haftada 4 kilo alman çok fazla dedi..
Ama ellerim ayaklarım çok şiş ödem olduğunu düşünüyorum ben bir de 3 hafta önce gittiğimde açtım bugün toktum ve 2 ltden fazla su içmiştim tabi ne kadar etkisi vardır bilmiyorum..
Yarın sabah aç karnına evde kendim tartılıcam bir de..

Selam kızlar..
32-35 arası doğum olduğu zaman sıkıntı çok azalıyo ama öncesinde olursa çok problemler çıkabilir dedi..
Birde tartıldım doktorda hamileliğin başından beri 6 kilo almış görünüyorum çok almışsın pztsi mutlaka şekerine baktır dedi..3 hafta önce gittiğimde 65 kiloydum bugün 69 çıktım..3 haftada 4 kilo alman çok fazla dedi..
Ama ellerim ayaklarım çok şiş ödem olduğunu düşünüyorum ben bir de 3 hafta önce gittiğimde açtım bugün toktum ve 2 ltden fazla su içmiştim tabi ne kadar etkisi vardır bilmiyorum..

Canim hic merka etme hafta ilerledikce yakaliyorlar birbirlerini hatta solluyolar bile benimde 28 haftaya kadar hep kilolari ayni gidiyordu, ama en son gittimde biri digerinden daha buyuktu ama ikizlerde zaten geneli biri daha buyuk oluyor, 30 hafta kontrolum varCarsamba gunu bende merkala bekloyorum, ultrasyon olcumleride her zman dogru cikmiyor :)az veya cok oyanaybiliyor. Saglikli gelisssinler,cigerleri gelissin de kilo dogdukktan sonra onkadar hizli aliyorlarki allahin izni ile!

Kızlar bebekleri net hissediyor musunuz ben hiiiçç hissetmiyorum kiloyu çok aldım ondan miki acaba

Cnm bende cok net hissetmiyorum henuz minik minik kalp atar gibi bisiler oluyo 19+3 oldum bugune kadar 13 kilo aldim ve endiseleniyorum ister istemez kilomu kontrol altina alamiyorum bir turlu sen kacinci haftandasin ve kac kilo aldin toplam?

Sanırımbende fazlakilo alıyorum..ilk 13 hafta yemedim 6 kiloya yakın verdim sonra onları aldım bide üstüne 2 kilo Perşembe 61.8 dim ama şua aralar çok acıkıyorum ve sanırım hzlı kilo alma dönemi başlayacak..boyum 170 ama 30. Haftaya kadar en fazla 68 falan olmayı hedefliyorum..

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cnm bende cok net hissetmiyorum henuz minik minik kalp atar gibi bisiler oluyo 19+3 oldum bugune kadar 13 kilo aldim ve endiseleniyorum ister istemez kilomu kontrol altina alamiyorum bir turlu sen kacinci haftandasin ve kac kilo aldin toplam?

Bende 18+0 oldum bugün kilom çok karışık arka arkaya oldu tedavilerim birinin kilolarını veremeden bunun kilolarını aldım benimde 12-13 kg olmuştur totalde ama alt tarafta hiç hareket yok ne seyirime ne bişey bi hissedeydim hareketleri daha rahat olucam

bende sürekli takipteyim ama ocak doğum olduğu iiçin pek yazmadım..
benm bebişlerin cinsiyeti kız-erkek..inşaallah bütün yavrular sağlıkla zamanında doğar...

22+3 haftadayim. Işte detayli ultrason çekindik. kilo alma sen bebekler alsın diyor ama ben zaten çok yiyemiyorum. Bir ayda 2 kilo aldım. Belkide bu yüzden çok dedi.

benm de en büyük sorunum kilo:KK43::KK43:toplamda kaç kilo aldın acaba...
ben şimdiye kadar 4 kilo aldım.drumun korkusundan yemiyorum bile doğru düzgün...:KK20:

Kızlar benim bugün detayli ultrason vardi. Kızlar cok iyiler maşallah erkek 595 gr. Kız olanida 543 gr tetenoz asinini da yaptırma dedi. 2 kilo almışım çok dedi ama bebislerimçok iyi kızlar :) Allah yardimcimiz olsun

Masallah canim kilolari gayet iyi cok sevindim

Selam kızlar..

Insalah canim saglicakla aliriz kuzulari kucagimiza bizimkinde simdilk bi hafta fark var ayin 15 inde tekrR gidecez insallah acilmaz aradaki fark rabbim yar ve yardimcimiz olsun

Kizlar vjinamda ve bacagimin vajenle birlesen kemik acayip agriyo iki gundur sizdede varmi

Insalah canim saglicakla aliriz kuzulari kucagimiza bizimkinde simdilk bi hafta fark var ayin 15 inde tekrR gidecez insallah acilmaz aradaki fark rabbim yar ve yardimcimiz olsun

inşallah araları açılmaz daha fazla canım..

Kizlar vjinamda ve bacagimin vajenle birlesen kemik acayip agriyo iki gundur sizdede varmi

rahim ağrısı da olabilir canım ama doktoruna da söyle mutlaka..çok rahatsız ediyosa telefonla sor..

inşallah araları açılmaz daha fazla canım..

rahim ağrısı da olabilir canım ama doktoruna da söyle mutlaka..çok rahatsız ediyosa telefonla sor..

Sagol canim doktora gidecem hafta ici agri bugun basladi yarinda devam edersee doktora erken giderim

bende sürekli takipteyim ama ocak doğum olduğu iiçin pek yazmadım..
benm bebişlerin cinsiyeti kız-erkek..inşaallah bütün yavrular sağlıkla zamanında doğar...

benm de en büyük sorunum kilo:KK43::KK43:toplamda kaç kilo aldın acaba...
ben şimdiye kadar 4 kilo aldım.drumun korkusundan yemiyorum bile doğru düzgün...:KK20:

Yani bende. 4nkilo aldım toplamda aynen bende 8 den sonra yemiyorum.

X