2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

Selam kızlaaar :KK51: Eve yeni girdim ; amaaa çıkmadan önce 30 geometri çözdüm birde tarihten osmanlıya giriş yaptım bugünlük böyle oldu :KK30: Yarın kaldığım yerden devam durmak yok haydiin kazanacağız :KK52:

slm kızlar ben o kadar yorgunum kiii hiiiç ders çalışmadım çalışmadan da yatacağım :KK43: günlerdir çamaşır ütü ders çocuk derken uykumdan çok fedakarlık ettim sanırım ve bugün başımın ağrısından duramıyorum :KK43: çalışan herkese kolay gelsin.. iyi geceler hepinize..

benim haftasonları herkesinkinden dolu geçiyor derse vakit kalmıyor :p bekar ve evde olmama rağmen :)

Her hafta daha umutla başlıyorum, umarm daha disliplinli olabilirim.

Herkese parlak bir hafta diliyorum :87:

bugünlerde burayı biraz boşladım ama tekrar hızlanıyorum arkadaşlar
türkçe= dilbilgisi ve anlatım biçimleri konularını çalıştım 35 soru çözdüm sadece ama bu akşam tüm soruları bitireceğim inşallah.
matematik=çarpanlara ayırma ve denklemler bitti 100 soru çözdüm bu akşam eşitsizliklere başlıyorum planıma göre ama yetiştiremeyeceğim diye korkuyorum genel kültüre daha başlamadım yeni yılda başlamayı düşünüyorum konuları unutmamak için ama bir yandanda korkuyorum işte...

soru sayılarımı eklersin arkadaşım :)

burada arkadaşlar size bir sorum olacak bizim gibi dershaneye gitmeyenler evde çalışanlar dershanelerin denemelerine girebilir mi acaba bilgisi olan var mı?

bugünlerde burayı biraz boşladım ama tekrar hızlanıyorum arkadaşlar
türkçe= dilbilgisi ve anlatım biçimleri konularını çalıştım 35 soru çözdüm sadece ama bu akşam tüm soruları bitireceğim inşallah.
matematik=çarpanlara ayırma ve denklemler bitti 100 soru çözdüm bu akşam eşitsizliklere başlıyorum planıma göre ama yetiştiremeyeceğim diye korkuyorum genel kültüre daha başlamadım yeni yılda başlamayı düşünüyorum konuları unutmamak için ama bir yandanda korkuyorum işte...

soru sayılarımı eklersin arkadaşım :)

burada arkadaşlar size bir sorum olacak bizim gibi dershaneye gitmeyenler evde çalışanlar dershanelerin denemelerine girebilir mi acaba bilgisi olan var mı?

Evet girebiliyoruz canım. 10 Lira civarı bir ücret ödeyip giriliyor ama önceden arayıp bildirmek gerek. Bir de her sınava almıyorlar. Dershanelerle bir konuş tatlım.

Sorun olacağını sanmıyorum. Eğer arayıp öğrenirsen bizi de bilgilendirir misin?

üç dershaneden bilgi aldım.

fem akademi 20 deneme 100 lira bu hafta başlıyor
murat ücretsiz mayıs ta başlıyor
ihtiyaç her deneme 5 lira bu hafta başlıyor

murat iyi gibi sonuçta önlisans olarak konularımızın çoğu mayıs a kadar biter daha verimli sonuç alırız gibi geliyor.ama ihtiyacın denemesi de iyi diye duymuştum.

üç dershaneden bilgi aldım.

fem akademi 20 deneme 100 lira bu hafta başlıyor
murat ücretsiz mayıs ta başlıyor
ihtiyaç her deneme 5 lira bu hafta başlıyor

murat iyi gibi sonuçta önlisans olarak konularımızın çoğu mayıs a kadar biter daha verimli sonuç alırız gibi geliyor.ama ihtiyacın denemesi de iyi diye duymuştum.

Ön lisans - Lisans fark eder mi acaba bu fiyatlarda veya tarihlerde? :26:

femde fark etmiyor
muratta tarih fark ediyor
ihtiyaç hakkında bilmiyorum

buarada sence hangisine gitmeli?

Ben deneme ve soru konusunda yayın ve kurum ayırt etmiyorum. Murat ücretsizse kaçırılmamalı kesinlikle. İhtiyaç zaten kendini kanıtlamış KPSS konusunda. Fem de iyidir ama eğer 20 denemeyi toptan satın almak zorundaysak kötüymüş çünkü hepsine girebileceğimi sanmıyorum ben. Tek tek olsaydı ona da girmek isterdim. Ben de bir ara gidip konuşayım dershanelerle denemeler hakkında. Sizlere de haber veririm. Teşekkürler bilgilendirdiğin için. :KK19:

selam kızlarr nasılsınızz bakalımm motivasyonn ne durumdaa. ben bugün türkçe çalıştımm paragrap anlatım bozukluğu çözdüm bayaa bide vatandaşlığı en baştan tekrar edip yasama konusuna basladımm bu aksam yetiştiriirsem bitiricemm soru sayılarımıdaa toparlayıpp pauylaşıcamm yakındaa..hep unutuorum not etmeyii:KK23:
bende dershanelerle görüşcem sınav konusundaa, fem bana pahalı geldi acıkcasıı gerek yok bütün sınavları almaya hep uygun olamayabilirzz ama ihtiyaç mantıklıı girdiğimz haftanın ücretini öderizz ben bidfe yedi iklimle uzman kariyerii arastırayımm bakalım onlarda durum nee?

uzuuuuuuunn bir aradan sonra kendimi toparlayabildim sonunda.
coğrafya 1. ünite bitti 100 soru çözdüm. tarih 1. ünite bitti ondan da 110 soru çözebildim.
ev-çocuk derken anca bu kadar oluyor.
akşam da tarihten devam ederim belki.
yarın matematik günüm:KK14:

mrblar yaklasık 3 aydır evde kendım calısıyorum lısans mezunuyum 2.5yasında bır kızım var.matematık,tarıh,cografya dersını bıtırdım turcekeye baslıcam aynı zamanda dıger derslerdende gun gun test cozmeye calısıyorum kızım musade ettıkce burda bole bı forum gorunce cok sevındım ıns bundan sonra sık sık aranıza dahıl olurum..

Tarih cografya vatandaslik mp3 bide telefona soru bankasi indirmek indrmek istyrm yardimci olurmsnz lutfen

mrblar yaklasık 3 aydır evde kendım calısıyorum lısans mezunuyum 2.5yasında bır kızım var.matematık,tarıh,cografya dersını bıtırdım turcekeye baslıcam aynı zamanda dıger derslerdende gun gun test cozmeye calısıyorum kızım musade ettıkce burda bole bı forum gorunce cok sevındım ıns bundan sonra sık sık aranıza dahıl olurum..

Hoş geldin canım. :KK16: Süpersin, kızınla beraber çalışabilmen çok iyi. :KK9:

Tarih cografya vatandaslik mp3 bide telefona soru bankasi indirmek indrmek istyrm yardimci olurmsnz lutfen

KPSS için mp3 formatında ders kayıtları internette mevcut sanırım, ama nerede ne var bir fikrim yok hiç indirmedim.

Merhaba kızlaaar :KK16: Bugün matematikten geldiğim yere kadar genel bir tekrar yaptım 80 tane soru çözdüm. Türkçeden ses olayları bitti 50 soru çözdüm .. Bir de coğrafyadan video izledim .. Hala daha çalışasım var nedense başımıza taş yağacak :KK1: Soru sayılarını arttırmayı düşünüyorum ama önce konularımı bitirmeliyim ocak ayına kadar zaman biçtim kendime :KK55:

Son düzenleme:
X