2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

kızcağızlarım çok kötü grip oldum salı gününden beri serumlarla duruyorum sizi boşladım ama tekrar döndüm.

matematik üslü sayılar 75 soru

bugünkü planlarım türkçe+matematik karışık soru çözümü
türkçe paragrafta anlam konu çalışma:KK6::KK6::KK6::KK6:

Kızlar kusura bakmayın giremedim iki gündür. Evde değilim, dönünce tek tek ekleyeceğim sorularınızı. İyice gerildim bu aralar mülakat yaklaştıkça. Bana şans dileyin.:KK16:

kızcağızlarım çok kötü grip oldum salı gününden beri serumlarla duruyorum sizi boşladım ama tekrar döndüm.

geçmiş olsun canım

Andromedea sana da başarılar canım benim ne mülakatıymış bu

selam kızlar

bugün hiç ders çalışasım yok. anlatım bozukluğu konusunu bitirdim ama soruları çözemiyorum. çok yanlışım çıkıyor. of ya moralim bozuldu

selam kızlar

bugün hiç ders çalışasım yok. anlatım bozukluğu konusunu bitirdim ama soruları çözemiyorum. çok yanlışım çıkıyor. of ya moralim bozuldu

selam canım ders çalışma isteğini beklersek zaten biraz zor gelir) çok yanlışın çıkacak elbetteki onu azaltmanın yolu da çok soru çözmek

merhaba kızlar, bende kpssye evde hazırlanıyorum, beni de alın aranıza:KK31:

ekim gibi başladı çalışmalar ama çözdüğüm soru sayısını 14 kasımdan itibaren not almaya basladım, bir de baktım ki sizde buraya yazıyormuşsunuz eee bende siz katılayım dedim:KK16:

beni de tabloya eklerseniz sevinirim:KK31:

tarih: 213
coğrafya: 408
vatandaşlık:200
sayısal:300
sözel:259

Yok yok burada pek çok kişi yeni yeni başlıyor, hoşgeldin aramıza :KK3:

Ben bizim yarışmamız çarşabmadan pazara diye biliyordum o süre içinde 1000 ni tamamlayamadım ama

Geçen hafta pazartesinden toplam 925 soru çözdüm+80 de aöf :))))

Sevgiler öpüyorum hepinizi :nazar:

Tatlım toplam sayıya ekledim sorularını ama ders ders yazmadığın için onları ekleyemedim.

bugün sadece 174 tarih maalesef

selam
dün 131 türkçe çözdüm. çok yavaşım çokk. bu hafta 1500 soru çözmeye çalışacağım.bakalım inş. yaparım bugünde evde temizlik yapıcam. soru felan çözemem gibi geliyoo..

dün bende 60 tanecık mat çözdüm bugun benımde temızlık gunum ınsallah cozerım soru bakalım artık kısmet

Turkceden 55 soru daha cozdum. Bunada sukur diyorum artik.

100 türkçe
70 matematik bugünlük

matematik 157.....

cimcime maşallahın var nazar değmesin.. :nazar:

bende türkçeden 85 daha çözdüm. :KK43:

merhaba kızlar, bende kpssye evde hazırlanıyorum, beni de alın aranıza:KK31:

ekim gibi başladı çalışmalar ama çözdüğüm soru sayısını 14 kasımdan itibaren not almaya basladım, bir de baktım ki sizde buraya yazıyormuşsunuz eee bende siz katılayım dedim:KK16:

beni de tabloya eklerseniz sevinirim:KK31:

tarih: 213
coğrafya: 408
vatandaşlık:200
sayısal:300
sözel:259

Hoş geldin canım. :KK16:

vatandaşlık 164
türkçe 60

Kızlar eklediğim sayılar bunlar, unuttuğum varsa söyleyin. :KK31:

Kızlar vizelerim bitti tekrar döndüm aranıza :) matematikten 376 soru çözdüm. Vize dönemi aşırı ihmal ettim. Şu anda da ailemin yanındayım memleketime geldim. Evde ufal yeğenim de var. Ancak onun uyuduğu saatletde çözmeye çalışıyorum. Geç saatlere kalıyorum şu an olduğu gibi. Hatta bugün istanbula gelirken feribotta çözdüm :) umarım toparlarım bir an önce konularımı ve kendimi

Andromedae yok canım yanlış anlamışsın , ben zaten günlük çözdüğüm soruları yazdım o hafta , o haftada toplam kaç soru çözdüğümdü.

Yani soru saymdan 925 çıkaracaksın 1747 soru oluyor toplamda :)))

Ama ben 2 gündür ders çalıştım o soruları de ekleyince

Tarih :444
Anayasa:130

Toplam 2321 soru ediyor :)

ben dershaneye gidiyorum ama listeye bende eklenmek istiyorum, günlük soru çözme miktarım az, topik sayesinde arttırmış olurum. kpss b grubuna hazırlanıyorum :KK16:

güzel bir başlık..
ben de yeni başlıyorum, çok tembellik yaptım ha o dershane ha bu dershaneye yazılıcam derken hep bana uymayan saatlere kaldım ve sonuç olarak hızlandırılmış programa gitmek üzere şimdilik kendim çalışmaya karar verdim.zayıf olduğum dersler tarih,coğrafya ve vatandaşlık,yani genel kültür dersleri.tarihten başladım.
gündüzleri işteyim de yalnızca geceleri ve hafta sonları ders çalışabilicem.
umarım hep beraber başarırız hem de ilk atamalarda gideriz :KK34:

bugünkü soru sayım

matematik 36

türkçe 142

bu akşam uyuyana kadar köklü sayıları çalışmayı düşünüyorum yarın görüşmek üzere :KK54:

herkese iyi akşamlar kolaylıklar, çözdüğünüz her soruya :nazar::nazar::nazar::nazar:

bugün çözdüklerim :KK6:

türkçe: 185
matematik:75

arkadaslarr bu hafta nolduu bilmiorumm hiç soruu çözemiyorumm ama önümzzdekii hafta tekrarr yoğun tempoo baslıcamm sanırım dersleri bitiriorum diyee rahatlıkk geldii üzerimee:KK43::KK43::KK43:

X