2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

ahh bu sözel çok nankör düzenli tekrar yapmadıkça öğrenmek mümkün değil inşallah gönlüne göre puan alırsın:KK16::KK16: hedefin kaç puan

Bizde 92 puan altı atanamıyor o yüzden tam puan :KK35:

95 civarı bir puan almam lazım canım. Zorunlu hedef=95 :KK52:
İnşallah herkes emeklerinin karşılığını alır

sanırım yeni başlayanlar var aramızda.. belki kitap alacaklardır nacizane kitap tavsiyelerim olacak kızlar..

tarih: Data A'dan Z'ye(2014)
Yargı (2014)
X yayıncılık (Hakan dede notları)
tarih özet konu anlatımı (beyaz kalem)
24 saatte tarih (ihtiyaç)
hakan dede videoları (2012)

data çok ayrıntılı yalnız arkadaslar.. daha sade birşeyler istiyorum derseniz datanın kral kızını öneririm 2013 basımı ama onun içinde çağdas türk tarihi yok. yanına hakan dedenin çagdas türk tarihini alıp kombinleyebilirsiniz süper olur.
yargının tarihini begendim, biliyorsunuz ki, kitapların yazıları tablolar falan özellikler tarihte sıkmaması acısından cok önemli, yargı bu konuda iyi bir basım yapmıs bu yıl.

tarih= hakan dede bence, gerek tarih defteri gerek tarih videoları olmazsa olmaz bence.

vatandaslık: data (2014)
yargı (2014)
24 saatte vatandaslık (2012 ihtiyaç)
teknoFEM videoları

vatandaslık için konu anlatımı olarak bu 2 kitap forumlarda en cok tavsiye edilenler, bende bu yüzden aldım ve cok memnunum. fakat datanın her zaman ki gibi ayrıntısı fazla, ama kpss her yıl zorlaşıyor ve her yıl daha çok ayrıntıya iniyorlar biliyorsunuz..

coğrafya: uzmankariyer cografyada 1 numara, henüz tekli kitabı cıkmadı sanırım, set halinde satıyorlar, ama 2013 baskısını alabilirsiniz, sonucta cografya aynı cografya.
yargı : yargının cografyasını da tablolar ve haritalar acısından çok begendim, yargı bu yıl ferah ferah kitaplar hazırlamış bize.
FEM cep kitabı, işte bunu da şiddetle öneriyorum, muazzam bir kitap olmuş, sadece bundan çalışmak bile yeterli olur o kadar iyi. harita ve tabloları çok begendim.
24 saatte cografya(2012 ihtiyaç) bu 24 saat kitapları tekrar acısından çok faydalı

türkçe: uzmankariyer
ihtiyaç
önceki yılların kitapları işinizi görür, bende bunlar var.

sözel&sayısal mantık: ben yediiklimin sayısal sözel mantık kitabını ve Tekağaç yayınları şekil yeteneği kitabını aldım memnunum.
sayısal ve sözel mantık için elinizde ales kitabı varsa onlarda iş görür

matematik: temeli zayıf arkadaslara

"antrenmanlarla matematik 1"
"antrenmanlarla matematik 2"
"0 dan baslayanlara aktif matematik" (başarı yayınları)
"0 matematik" (kara kök yaıynları)
temeli oturttuktan sonra "uzmankariyer öğreten matematik" kitabını tavsiye ediyorum.

soru bankaları içinde daha sonra bir şeyler karalarım, hoşçakalın...

Son düzenleme:
Kızlar nasıl çalışmaya başladınız ??? Yahu birturlubaşlayamıyorum ben ..evde çok zor oluyor ..ilçedeyim burda dersanede yok ...evde tam oturtamadım ...

iyi pazarlar kızlar

matematik köklü sayılar bitti 100 soru

türkçe paragraf çalıştım soru sayımı saymadım akşama bugün çözdüklerimle yazarım kızlar görüşmek üzere

sanırım yeni başlayanlar var aramızda.. belki kitap alacaklardır nacizane kitap tavsiyelerim olacak kızlar..

tarih: Data A'dan Z'ye(2014)
Yargı (2014)
X yayıncılık (Hakan dede notları)
tarih özet konu anlatımı (beyaz kalem)
24 saatte tarih (ihtiyaç)
hakan dede videoları (2012)

data çok ayrıntılı yalnız arkadaslar.. daha sade birşeyler istiyorum derseniz datanın kral kızını öneririm 2013 basımı ama onun içinde çağdas türk tarihi yok. yanına hakan dedenin çagdas türk tarihini alıp kombinleyebilirsiniz süper olur.
yargının tarihini begendim, biliyorsunuz ki, kitapların yazıları tablolar falan özellikler tarihte sıkmaması acısından cok önemli, yargı bu konuda iyi bir basım yapmıs bu yıl.

tarih= hakan dede bence, gerek tarih defteri gerek tarih videoları olmazsa olmaz bence.

vatandaslık: data (2014)
yargı (2014)
24 saatte vatandaslık (2012 ihtiyaç)
teknoFEM videoları

vatandaslık için konu anlatımı olarak bu 2 kitap forumlarda en cok tavsiye edilenler, bende bu yüzden aldım ve cok memnunum. fakat datanın her zaman ki gibi ayrıntısı fazla, ama kpss her yıl zorlaşıyor ve her yıl daha çok ayrıntıya iniyorlar biliyorsunuz..

coğrafya: uzmankariyer cografyada 1 numara, henüz tekli kitabı cıkmadı sanırım, set halinde satıyorlar, ama 2013 baskısını alabilirsiniz, sonucta cografya aynı cografya.
yargı : yargının cografyasını da tablolar ve haritalar acısından çok begendim, yargı bu yıl ferah ferah kitaplar hazırlamış bize.
FEM cep kitabı, işte bunu da şiddetle öneriyorum, muazzam bir kitap olmuş, sadece bundan çalışmak bile yeterli olur o kadar iyi. harita ve tabloları çok begendim.
24 saatte cografya(2012 ihtiyaç) bu 24 saat kitapları tekrar acısından çok faydalı

türkçe: uzmankariyer
ihtiyaç
önceki yılların kitapları işinizi görür, bende bunlar var.

sözel&sayısal mantık: ben yediiklimin sayısal sözel mantık kitabını ve Tekağaç yayınları şekil yeteneği kitabını aldım memnunum.
sayısal ve sözel mantık için elinizde ales kitabı varsa onlarda iş görür

matematik: temeli zayıf arkadaslara

"antrenmanlarla matematik 1"
"antrenmanlarla matematik 2"
"0 dan baslayanlara aktif matematik" (başarı yayınları)
"0 matematik" (kara kök yaıynları)
temeli oturttuktan sonra "uzmankariyer öğreten matematik" kitabını tavsiye ediyorum.

soru bankaları içinde daha sonra bir şeyler karalarım, hoşçakalın...

Harika bir liste olmuş gerçekten çok teşekkürler. Soru bankaları ile ilgili önerilerinizi de bekliyoruz :KK31:

X