2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

Ben de bu sene kpss ye gireceğim aranıza katılmak istiyorum. motive olmaya ihtiyacım var istek var ama kalkıp çalışamıyorum daha zaman var düşüncesiyle erteliyorum. pzrtesi inşallah artık ciddi ciddi başlayacağım.
bu birliktelik de beni olumlu etkileyecektir.

Kızlar nasıl çalışmaya başladınız ??? Yahu birturlubaşlayamıyorum ben ..evde çok zor oluyor ..ilçedeyim burda dersanede yok ...evde tam oturtamadım ...

program yap canım, günlük haftalık yada aylık , elinde bir çizelge olursa onun dışına cıkınca vicdan azabı duyarsın, aksatmamaya çalıştıkça da ders calışmak alışkanlık haline gelir, zaten bir eylemin alıskanlık haline gelmesi 21 günmüş, 21 gün düzenli soru çözün bakın bir daha bırakabiliyor musunuz :KK34:

Bu hafta hedefime ulasamadim.1500 soru hedeflemistim ama olmadi neysr bugun mat. 100 +turkcr 72 soru cozdum.

Bende evde hazırlanıyorum bı hevesle başlamıştım bıraktım şimdş sürekli burada sizleri gördükçe gaza gelicem inşallah hadi Bismillah diyelim...

Tarih bitti çağdaşa geçtim. Konu konu çalışıp testleri çözüyorum ama çok yavaş ilerliyorum ben. Yani hala sınav için motive olabilmiş değilim. 2. Dönem çalışırım diye kendimi kandırıyorum. Hedefim de sınavdan 85-90 almak. Nasıl olacak hiç bilmiyorum :-)
Yediiklimin setini aldım ondan çalışıyorum. Tarihi ayrıntılı anlatıyo ama güzel. Ben beğendim :-)

günaydın kızlar..
Kendime konu bitirme, soru çözme konusunda yarışabilecegim arkadaş arıyorum bana rekabet şart yoksa salıyorum kendimi :)

Tarih bitti çağdaşa geçtim. Konu konu çalışıp testleri çözüyorum ama çok yavaş ilerliyorum ben. Yani hala sınav için motive olabilmiş değilim. 2. Dönem çalışırım diye kendimi kandırıyorum. Hedefim de sınavdan 85-90 almak. Nasıl olacak hiç bilmiyorum :-)
Yediiklimin setini aldım ondan çalışıyorum. Tarihi ayrıntılı anlatıyo ama güzel. Ben beğendim :-)
Eğer hedefin 85-90 arası ise daha da ertelememeni tavsiye ederim tabiki bilgi birikimini bilmiyoru biran önce planlı çalışmalısın bence kolay gelsin :)

Canım eğer öğretmen değilsen bence hedefini daha da yükseltmek gerek 90-98 olmalı hedef :)

Günaydın bol bol dersli bir hafta diliyorum

Ben kpss yi bıraktım aöf hafası başlar artık :/

Günaydıın kızlaaaarr :KK16: İnternetimde çıkan sorun yüzünden uzuun bir zamandan sonra gelebildim tekrar aranıza :) Baya kişi gelmiş aramıza hoşgelmişler diyorum :KK3: Bu hafta fena halde çalışmak istiyorum konularım bu ay sonuna kadar bitmeli ki tekrara geçeyim herkese kolay gelsin :KK9:

Günaydıın kızlaaaarr :KK16: İnternetimde çıkan sorun yüzünden uzuun bir zamandan sonra gelebildim tekrar aranıza :) Baya kişi gelmiş aramıza hoşgelmişler diyorum :KK3: Bu hafta fena halde çalışmak istiyorum konularım bu ay sonuna kadar bitmeli ki tekrara geçeyim herkese kolay gelsin :KK9:
Günaydın hosbulduk ve sana da kolay gelsin :)

X