2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
eşinin doğum günü kutlu olsun bi ömür boyu çocuklarınızla birlikte nice nice doğum günleri kutlamanız dileğiyle :)
neden böyle oldu bilmiyorum ama yaklşık 1 aydır kendimize vakit ayıramıyoruz..
dükkan kapanacağı için uzun süredir belli etmesede üzülüyo canı sıkılıyo ama elden bişey gelmiyo..
umarım en kısa zamnda geçer bütün bu olumsuzluklar.. hamişliğin tadını çıkartmak istiyorum artık :KK43:

Güzel temennilerin için sağol canım, sizin evinize de huzur, bolluk&bereketlik diliyorum. Manevi olarak yanında ol-destek ol eşine, o yeter de artar canım. Umarım işleri de düzelir. Bebekler kısmeti ile gelir derler; meleğiniz sizin evinize de mutluluk-güzellik getirsin inşallah:107:

Bugün herkeste var bir daralma-sıkılma, havalardan mıdır nedir?:107: Tek tek düşününce benim de bir o kadar sorunum çıkar canım, ama daha önce de dediğim gibi bardağın dolu tarafını görüyorum. Örneğin normalde hergün en az 10 kez canım sıkılırdı hala işsizim diye; ama bugünlerde iyi ki olmamış hamileyken zor olurdu şimdi laboratuar deney vs. diyorum. Maddi sıkıntılar az ya da çok herkesin evinde var, umarım tez vakitte çözümlenir sizin sıkıntılarınız da. İzolasyon için de, en azından hamileliğinin erken döneminde önlem alma girişimi içindesin. Birkaç haftaya hallolur inşallah sıkma canını.

Eşimle ben de ancak hafta sonları çıkabiliyoruz, o da çok yoğun çalışıyor. Eve gelince de genelde ya makale tartışıyoruz ya da sınav-ders konuşuluyor. Ama ona deli gibi aşık olduğumdan çok da önemli değil, onunla geçireyim de ne yaptığımızın bir önemi yok modundayım:KK9: Dün doğum günüydü mesela, geç geldi çıkamadık dışarı. Pasta kestik. Düşünceli aşkım sırf ben seviyorum diye çikolatalı pasta almış halbuki kendisi muzlu sever. Gel gör ki pastanın tadı çok kötüydü. Stres yapmak yerine, "amma da kötü pasta değil mi bu yaşımıza geldik böyle kötü pasta yemedik" diye dalga geçip güldük yine de:21:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Rabbim ağzınızın tadını bozmasın...
Doğum günü kutlu olsun abimin..
Öyle olmak lazım zaten =)
Bizde tom ve jerry gibiyiz :KK1:

Son düzenleme:
ben donuyorum resmen ya kansızlıkta var.. ama kan ilacıda kullanamıyorum ya midem kaldırmıyor.. soğan sarımsakta çok tüketiyorum bide nar çiçeği çayı...............

aynen burası çok daha güzel.. bence.. bende cezaevi personeliyim .. neyazıkkimi desem acaba .. Şaka bir yana 5 yıl atama beklemiş bir öğretmen olarak şükürler olsun.. ben katibim ama babamda dedemde inf. kor.Mem. du:)

olmuş canım olmuş beklenen doğum tarihinde 7 nisan gibi görünüyor.. kızımın aynıydı.. tamda ogün geldi şükürler olsun.. bir temmuzu görünce içim tuhaf oldu.. Rabbim poyrazını sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

aynen aynen aynın.. hepimiz çk sevindik sende hoşgeldin canım
tabi ablacım allahıma çok şükür ki bi işimiz var ben memnunum işimden yerimde rahat ohhh kızımla keyif yapıyoruz:KK9::KK9: tek sıkıntımız öğlen 12 ile 14 arası girebilmemiz

Güzel temennilerin için sağol canım, sizin evinize de huzur, bolluk&bereketlik diliyorum. Manevi olarak yanında ol-destek ol eşine, o yeter de artar canım. Umarım işleri de düzelir. Bebekler kısmeti ile gelir derler; meleğiniz sizin evinize de mutluluk-güzellik getirsin inşallah:107:

rica ederimm bende teşekkür ederim :)
2006dan beri birlikteyiz sevgili arkadaş eş herşeyiz biz kocamla :)
amiiiinnnn amiiiiinnn inşallah hepimizin evine mutluluk huzur getirsin inşallah meleklerimiz :)

canim benim facebook ta oldugumu soylemis bazi uyeler konu sahibi bile facbookta niye bu konu acikki hala demis kazen hakliyla :KK9:
ben facebook ta degilim ama kim boyle bisey soylemis onu da anlamadim :26:
neyse sonucta topigimiz acilmis cok sevindim konuyu da esmer arkadaimiz almis meslektasim :KK16:

yani evet sen facebookta değilsin işte insana iftira atmak bu kadar kolay canım neyse evet esmer saolsun kurtardı topiğimizi :KK55:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Rabbim ağzınızın tadını bozmasın...
Öyle olmak lazım zaten =)
Bizde tom ve jerry gibiyiz :KK1:

Siz daha yeni evlisiniz ama, oturur zamanla:107: Biz 1998 yılından beri beraberiz, 2007'de evlendik:KK9: Kavga edecek hiçbir şeyimiz kalmadı (aman kendime nazar etmeyeyim:nazar:) :21:

Siz daha yeni evlisiniz ama, oturur zamanla:107: Biz 1998 yılından beri beraberiz, 2007'de evlendik:KK9: Kavga edecek hiçbir şeyimiz kalmadı (aman kendime nazar etmeyeyim:nazar:) :21:

Maşallah size...
Bende yeni evlisiniz sanıyordum =)
Maşallah yıllar devrilmiş..
Darısı bizim başımıza:KK16:

Kızlar benim çok beğendiğim bir ip vardı,
Bebek battiyesi yapmak için almıştım.
Nako marka...
Devamını bulamıyorum...
Böyle ip satan bir dükkana sahip olan var mı içinizden?
Yazayım il fark etmez temin etmek istiyorum..

Kızlar 1 haftadır sürekli göbeğim kaşınıyor...
Kendimi alamıyorum kaşımaktan.
Aynı sorunu yaşayan var mı..
Bir de son 1 ayda fena çıktı benim göbek =)
Ama kilom gram gram ilerliyor...
2 kilo falan aldım toplamda..
Öyle hoşuma gidiyor ki =)
Göbeğimin çıkması, bakıp bakıp seviniyorum:KK1:

ayyy cook sevındım kızlar topıdıgın acılmasın cooook tesekurler ederım o zaman bılgılerı yenıden yazayım ıstanbulda oturuyorum ılk bebegım son adet tarıhım 7 ayın 7 yas 20 bebgım erkek cınsıytı ve adıda mert eklersenız sevınırım:KK52::KK52::KK52::KK52:

bu rrada kızlar sızede oluyomu bılmıyorum benım olusum 2 3 gundur pek hareket etmıyo yaa bır ıkı kımıltıyo tekmesıde yok merak etmıyo degılm acaba gırıp olmam mı cok etkıledı bebeısı:KK50::KK50:

kızlar yaa ben iki hafta önce felan konyada tiroit testi yaptırmıştım tsh değeri 0.53 çıkmış, ben merkezde yaşamıyorum arkadaş dahiliyeye git aşırı düşük dedik zeka ile ilgili problem olabilir bebeğnde dedi. hiç sevmedğim halde yarın için hem doktorumdan hem dahiliyeden randevu aldım inşallah kötü bişey değildir. siz hiç baktırdınız mı sonuçlarınız nedir. bu arada 20 haftalık hamileyim :KK43:

kızlar yaa ben iki hafta önce felan konyada tiroit testi yaptırmıştım tsh değeri 0.53 çıkmış, ben merkezde yaşamıyorum arkadaş dahiliyeye git aşırı düşük dedik zeka ile ilgili problem olabilir bebeğnde dedi. hiç sevmedğim halde yarın için hem doktorumdan hem dahiliyeden randevu aldım inşallah kötü bişey değildir. siz hiç baktırdınız mı sonuçlarınız nedir. bu arada 20 haftalık hamileyim :KK43:[
daha önceden tahlil olmuştum değerlerim normaldi. bence böyle şeyleri kafana takma hem arkadaşın doktor değilse eğer canını da sıkma, bırak dr. yorumlasın tahlil sonuçlarını... artı şimdiye kadar 2li taramayı olmuşsundur onda herhangi bir risk gözükmediyse sıkıntı çıkmaz canım... güzel şeyler düşün. sağlıklı olarak kucaklarımıza alcaz bebişlerimizi

kızlar yaa ben iki hafta önce felan konyada tiroit testi yaptırmıştım tsh değeri 0.53 çıkmış, ben merkezde yaşamıyorum arkadaş dahiliyeye git aşırı düşük dedik zeka ile ilgili problem olabilir bebeğnde dedi. hiç sevmedğim halde yarın için hem doktorumdan hem dahiliyeden randevu aldım inşallah kötü bişey değildir. siz hiç baktırdınız mı sonuçlarınız nedir. bu arada 20 haftalık hamileyim :KK43:[
daha önceden tahlil olmuştum değerlerim normaldi. bence böyle şeyleri kafana takma hem arkadaşın doktor değilse eğer canını da sıkma, bırak dr. yorumlasın tahlil sonuçlarını... artı şimdiye kadar 2li taramayı olmuşsundur onda herhangi bir risk gözükmediyse sıkıntı çıkmaz canım... güzel şeyler düşün. sağlıklı olarak kucaklarımıza alcaz bebişlerimizi

ya ben ikilşi yada 3 lü test istemedim yaptırmadım yani. arkadaşım kadın doğumcunun yanında çalışıyor. doktor söylemiş ona da bilmiyorum ister istemez korkuyor insan :KK43:

Kızlar 1 haftadır sürekli göbeğim kaşınıyor...
Kendimi alamıyorum kaşımaktan.
Aynı sorunu yaşayan var mı..
Bir de son 1 ayda fena çıktı benim göbek =)
Ama kilom gram gram ilerliyor...
2 kilo falan aldım toplamda..
Öyle hoşuma gidiyor ki =)
Göbeğimin çıkması, bakıp bakıp seviniyorum:KK1:

merhaba canım bendede aynı sıkıntı var tatlı tatlı kaşınıyor göbek büyüdüğü için kaşınıyormuş çatlak olmasın diye badem yağı sür kaşıntıyı alır dedi doktorum

merhaba canım bendede aynı sıkıntı var tatlı tatlı kaşınıyor göbek büyüdüğü için kaşınıyormuş çatlak olmasın diye badem yağı sür kaşıntıyı alır dedi doktorum

badem yağı tüğlenme yapıyo tatlım..
ben bübchen bebe yağı aldım gece yatmadan önce ondan sürüyorum çok şükür şimdiye kadar bi çatlak olmadı maşallah göbüşüme :nazar::nazar:

Son düzenleme:
X