2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
Kızlar çok şükür kızım ile evdeyim.normal doğum yaptım ayrıntılı sonra yazarım.darısı olmayanların başına

hayırlı olsun canım ayrıntılarını merakla bekliyorum :KK16:

merhaba kızlar! herkes iyidir umarım.doğum yapmayı bekleyenler azaldı sanırım. doğumu bekleyenlerin Allah yardımıcısı olsun. kolay doğumları olsun inş!
biz oğlumla iyiyiz:) emmeyi çok seviyoruz arada da mama veriyorum. bazen kaka yapamıyoruz karnımız ağrıyor altını açınca artık ne var ne yoksa beze yapıyor. bazen de çişimizi ansızın yapıyoruz üzerimizi batırıyoruz:)
annelik harika bi duyguymuş:KK16:Allah isteyen herkese yaşatsın... bebeğimin yanından ayrılmak bile istemiyorum sürekli kucaklamak geliyor içimden. bi de ağlak oldum iki de bir ağlıyorum...
doğum sırasında hastanede bazı problemler yaşadım eşimle ve ailesiyle soğuk rüzgarlar esiyor... çok üzülüyorum hiç böyle bişeyle karşılaşacağımı sanmıyordum...hele yeni doğum yapmışken... çok üzüldüm çok ağladım ama hiç kimse için değmez... artık sadece benim için oğlum önemli gerisi vız gelir...

Allah sabır versin canım inşallah bebeğin hanenize gün be gün mutluluk katar :KK16:

Senin bebis de keyifci cikti :) benimki gibi son gun gelcek sanki:KK49:

belki içerisi dışarıdan daha iyidir canm doğunca ben de senin gibi sulugöz olup çıkcam :KK5::KK5::KK5:

Yaaa ben niye doğuramıyorum hala yaaaa:KK14::KK14::KK43:
Hiçbir belirti olmazmı yahu ne bir sancı ne bir ağrı :KK52::KK52:

aynı durumdayızzzz :KK52::KK52::KK52:

Yalnız olmadığıma sevindim canım günlerimizde aynı zaten :KK1:
Sendede mi hiçbir belirti yok?
Benim bugün kahvaltı yaparken karnımın her yerine bıçak saplanıyor gibi oldu böyle göğsüme ve sırtımada vurdu ağrısı 1 dk falan sürdü sonra uzandım geçti :KK31:
Öğleden sonrada sağ kasığım acıyordu böyle oda bıçak batması gibi ama oda geçti sonra:KK31:
Yarın kontrolüm var umarım sancı veya açılma olur gittiğimde :KK1::KK52:

taze annecik nbr?
Dolunay napiyor :)::)
Bez tuketimi nasil oluyor gunde kac tane gidiyor?
Kac kilo kac numara kullaniyorsunuz?
Ben cok almistim 1 ve 2 numaradan ondan soruyorum cnm

Canım eşimle gidiyoruz, bebis annemle kalıyor. Dışarda durmaz daha çok kucuk:p

Annem sağolsun, hadi gidin hava alın diyor sürekli; idare ediyor bizi:KK70::KK70::KK70:
Ben de bebisle cikiyosunuz sandim. Seni destek alip ben de cikcaktim. :KK70:
taze annecik nbr?
Dolunay napiyor :)::)
Bez tuketimi nasil oluyor gunde kac tane gidiyor?
Kac kilo kac numara kullaniyorsunuz?
Ben cok almistim 1 ve 2 numaradan ondan soruyorum cnm

İyiyiz canim. Dolunay uyumak disinda herseyi yapiyo :) 14 gunluk olduk. 1,5 paket bez harcadik. En son 8. Gunde tartilmidtik. Su an kac kilo bilmiyorum. Ben 4 pk 1 numara almistim. Hepsini kullanamadan 2 ye geccez mi bilmiyorum:S

hayırlı olsun canım ayrıntılarını merakla bekliyorum :KK16:

Allah sabır versin canım inşallah bebeğin hanenize gün be gün mutluluk katar :KK16:

belki içerisi dışarıdan daha iyidir canm doğunca ben de senin gibi sulugöz olup çıkcam :KK5::KK5::KK5:

Sulugoz olunmazsa olmaz. Oyle bir mucize ki kollarina alacagin. Disarisi daha iyi bence :KK66:

Iyiyiz canım, reflusu var yaramazin. Onun dışında ye&ic&yat kombinasyonuna tabiyiz:KK70::KK70::KK70:

Senin ev de kalabalıktir şimdi, kaç yardimcin var?:KK70:::KK70::KK70::KK70:
Çok geçmiş olsun cancağızım.
İnşallah hemen geçer bizim de 8 değerinde sariligimiz var.
Çarşamba yine kontrole gideceğiz.
İnşallah atlatiriz.
Evde yatılı 2 yardimcim var :)
Bir de annem geliyor.

Adiyla yasasin canim, hayirli olsun. Ben kimligimiz ilk ciktiginda cok agladim. O gun hic bakamadim kimlige :) ertesi gun alip da bakabildim, tabi yine aglayarak :KK1:
Çok sağol canim benim :)
Benim ve eşimin ayakları yerden kesildi diyebilirim mutluluktan :)
Baka baka bir hal olduk kimliğe.
Adiyla yasasin cnm :) :)

Çok sağol tatlım :)

♥ İdil Deniz ♥

İnşallah atlatiriz.
Bir de annem geliyor.

♥ İdil Deniz ♥
idil denize bayıldım. hele de son anda konması. babanın içine deniz sinmiş, idile yakıştırmış. Allah analı babalı musmutlu upuzun bir ömrünüz olsun idil deniz hanım.

kızlaaar sonunda bizde doğduk şükür..11;5 suni sancının ardında 11 nisan gece 02:36 da dünyaya geldi mehlika betül üm..rabbim doğum bekleyenleri hayırlısıyla kurtarsın,doğum yapanlarında bebişlerini ve kendilerinin çarçabuk iyileşmesini nasip etsin:KK66:

kızlaaar sonunda bizde doğduk şükür..11;5 suni sancının ardında 11 nisan gece 02:36 da dünyaya geldi mehlika betül üm..rabbim doğum bekleyenleri hayırlısıyla kurtarsın,doğum yapanlarında bebişlerini ve kendilerinin çarçabuk iyileşmesini nasip etsin:KK66:

Masaallah size:nazar: Allah sağlıkla anali babalı büyütmeyi nasip etsin. Darısı bizlerin başına :KK54:

Ben de bebisle cikiyosunuz sandim. Seni destek alip ben de cikcaktim. :KK70:

İyiyiz canim. Dolunay uyumak disinda herseyi yapiyo :) 14 gunluk olduk. 1,5 paket bez harcadik. En son 8. Gunde tartilmidtik. Su an kac kilo bilmiyorum. Ben 4 pk 1 numara almistim. Hepsini kullanamadan 2 ye geccez mi bilmiyorum:S

Arabayla çıkarıyoruz canım, araba hareket ettiği müddetce uyuyor zaten; soğuk derdi de olmuyor:KK66:

İnşallah atlatiriz.
Bir de annem geliyor.

♥ İdil Deniz ♥

Geçmiş olsun canim. Emmeye başladığına göre duzelir inşallah canım. Evde cümbüş var maşallah, keyifler hep guzel olsun:KK70:

Maşallah ikinize de, gozUn aydin canım. Allah anali&babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah .

Yalnız olmadığıma sevindim canım günlerimizde aynı zaten :KK1:
Sendede mi hiçbir belirti yok?
Benim bugün kahvaltı yaparken karnımın her yerine bıçak saplanıyor gibi oldu böyle göğsüme ve sırtımada vurdu ağrısı 1 dk falan sürdü sonra uzandım geçti :KK31:
Öğleden sonrada sağ kasığım acıyordu böyle oda bıçak batması gibi ama oda geçti sonra:KK31:
Yarın kontrolüm var umarım sancı veya açılma olur gittiğimde :KK1::KK52:

ayy dün bana da oluyodu öyle şeyler ama dünde kaldı bugün gayet iiyiz biz:KK9::KK9::KK9:

Sulugoz olunmazsa olmaz. Oyle bir mucize ki kollarina alacagin. Disarisi daha iyi bence :KK66:

ne bilim ben hemen koruma iç güsüsüyle orda daha iyidir diye düşündüm tabi kucağıma alınca nasıl olur bilemiyorum:KK34:

hayırlı olsun canım:KK16: sancıyla mı gitmiştin doktora:KK53:

ayy dün bana da oluyodu öyle şeyler ama dünde kaldı bugün gayet iiyiz biz:KK9::KK9::KK9:

ne bilim ben hemen koruma iç güsüsüyle orda daha iyidir diye düşündüm tabi kucağıma alınca nasıl olur bilemiyorum:KK34:

hayırlı olsun canım:KK16: sancıyla mı gitmiştin doktora:KK53:
evet canım ilk gün yalancı sancıyla gittim geri gönderdiler..ikinci gün kontrol günümdü fena sancım vardı gittiğimde 2 cm açıklık vardı yatış yaptık ve 11;5 sonra şükür kızımıza kavuştuk..

evet canım ilk gün yalancı sancıyla gittim geri gönderdiler..ikinci gün kontrol günümdü fena sancım vardı gittiğimde 2 cm açıklık vardı yatış yaptık ve 11;5 sonra şükür kızımıza kavuştuk..

takvimin de dolmuş canım bdt ne zamandı senin bide suni sancıyla doğum yapmak nasıl merak ettim

Son düzenleme:
idil denize bayıldım. hele de son anda konması. babanın içine deniz sinmiş, idile yakıştırmış. Allah analı babalı musmutlu upuzun bir ömrünüz olsun idil deniz hanım.

Çok teşekkür ederiz teyzesi :)
Başından beri Deniz adını istiyordum.
Eşim kardeşimin adı diye istememisti.
Son dakika bana da hoş bir süpriz yaptı :)
Amin cumlemizin minigi adıyla yaşasın.

♥ İdil Deniz ♥

Arabayla çıkarıyoruz canım, araba hareket ettiği müddetce uyuyor zaten; soğuk derdi de olmuyor:KK66:

Geçmiş olsun canim. Emmeye başladığına göre duzelir inşallah canım. Evde cümbüş var maşallah, keyifler hep guzel olsun:KK70:

Maşallah ikinize de, gozUn aydin canım. Allah anali&babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah .

Hiç sorma Cümbüş ki ne Cümbüş :))
Analar kumanda kavgası yapacak neredeyse :KK70:

♥ İdil Deniz ♥

Canım gözün aydın. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah.
Aminnnn diyorum iyi dileklerine ♥

♥ İdil Deniz ♥

Canim gozun aydin. Allah anali babali buyyutsun. Saglikla buyusun insallah minik prenses

X