2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
Kızlar çok şükür kızım ile evdeyim.normal doğum yaptım ayrıntılı sonra yazarım.darısı olmayanların başına

gözünüz aydın canım allah analı babalı büyütsün:nazar:doğum hikayenide dört gözle bekliyorum bende normal yapacağım için çok merak ediyorum:KK52:

canım bebişim maşallah uyuduğu için pek fazla zaman geçiremiyoruz. uyanık olduğu saatlerde konuşuyorum gözlerini dikmiş beni dinliyor. annesini üzmüyor maşallah kuzum benim. canım benim 9 nisanda karnımda ishal olmuş gibi birşeyler oldu. ya da sanki midemi üşütmüşüm gibi. gece adet sancısıyla uyandım. normalde tuvalete gittiğimde geçerdi. bu kez geçmedi. herhalde dedim üzerim açıldı üşüdüm. sonra geri yattım sabah kalkltık kahvaltı yaptık eşimle. sonra hastaneye gittik. doktor doğum bugün yarın sanrım diye güldü. ultrasonda bebeğin göbek kordununu boynunda gördük. birde nst de bakalım dedi. nstye bir girdim hemşire sen bu sancıları nasıl hissetmezsin doğumun gelmiş senin dedi. doktora göster hemen dedi. doktor seni eve gönderemem doğumun başlamış dedi. biz tabi şok beklemiyorduk ne için gittik ne yaşayacağız dedik.eşim apar topar benim yatışı yaptırdı bebeğin . çantasını almak için eve gitti ev hastane 1 saat. ben odaya yattım hemen sonda takıldı falan. yapayalnız kaldım. doğuma alırlarsa bebeğim ne olacak falan derken acil bir ameliyat nedeniyle benimkini ertelediler. neyseki eşim yetişti. annemler yoldaydı zaten. kısacası bilemiyorsun ne zaman geleceğini ama ben demiştim erken gelecek diye 37+5te geldi. en hayrlı vakitte doğum yaparsın inşallah

geçen randevumda 1 tane sancım çıkmıştı hemşire hissettin mi dedi şaşırdım yok dedim arada benimde mideme dediğin gibi ishal ağrısı gibi bi agrı giriyo dün sancım vardı hemen sola dönüp yattım tam yarım saat geçmedi sabahta girdi oda 5 dk sonra geçti bakalım bizimkisi ne zaman supriz yapacak:KK1:babası tam 20sinde doğsun istiyo onunda doğum günü 20 ocak burdan yakalamak istiyor ortak noktayı:KK1:

merhaba kızlar! herkes iyidir umarım.doğum yapmayı bekleyenler azaldı sanırım. doğumu bekleyenlerin Allah yardımıcısı olsun. kolay doğumları olsun inş!
biz oğlumla iyiyiz:) emmeyi çok seviyoruz arada da mama veriyorum. bazen kaka yapamıyoruz karnımız ağrıyor altını açınca artık ne var ne yoksa beze yapıyor. bazen de çişimizi ansızın yapıyoruz üzerimizi batırıyoruz:)
annelik harika bi duyguymuş:KK16:Allah isteyen herkese yaşatsın... bebeğimin yanından ayrılmak bile istemiyorum sürekli kucaklamak geliyor içimden. bi de ağlak oldum iki de bir ağlıyorum...
doğum sırasında hastanede bazı problemler yaşadım eşimle ve ailesiyle soğuk rüzgarlar esiyor... çok üzülüyorum hiç böyle bişeyle karşılaşacağımı sanmıyordum...hele yeni doğum yapmışken... çok üzüldüm çok ağladım ama hiç kimse için değmez... artık sadece benim için oğlum önemli gerisi vız gelir...

canım benim hiç canını sıkma dediğin gibi hiçbişey oğlundan önemli değil tabi keşke bu durumdayken böyle şeyler yaşamasaydın lohusallık duygusallığında vardır şimdi senin:)

canım benim hiç canını sıkma dediğin gibi hiçbişey oğlundan önemli değil tabi keşke bu durumdayken böyle şeyler yaşamasaydın lohusallık duygusallığında vardır şimdi senin:)

saol cnm cvbın için!
yaşanan tatsız olayların tam da doğumda patlak vermesi çok kötü oldu... neyse bakalım gün gelir hesap döner nasıl olsa!

Kızlar çok şükür kızım ile evdeyim.normal doğum yaptım ayrıntılı sonra yazarım.darısı olmayanların başına

Gözünüz aydın canım, maşallah. Rabbim anali&babalı buyutmeyi de nasip etsin inşallah

merhaba kızlar! herkes iyidir umarım.doğum yapmayı bekleyenler azaldı sanırım. doğumu bekleyenlerin Allah yardımıcısı olsun. kolay doğumları olsun inş!
biz oğlumla iyiyiz:) emmeyi çok seviyoruz arada da mama veriyorum. bazen kaka yapamıyoruz karnımız ağrıyor altını açınca artık ne var ne yoksa beze yapıyor. bazen de çişimizi ansızın yapıyoruz üzerimizi batırıyoruz:)
annelik harika bi duyguymuş:KK16:Allah isteyen herkese yaşatsın... bebeğimin yanından ayrılmak bile istemiyorum sürekli kucaklamak geliyor içimden. bi de ağlak oldum iki de bir ağlıyorum...
doğum sırasında hastanede bazı problemler yaşadım eşimle ve ailesiyle soğuk rüzgarlar esiyor... çok üzülüyorum hiç böyle bişeyle karşılaşacağımı sanmıyordum...hele yeni doğum yapmışken... çok üzüldüm çok ağladım ama hiç kimse için değmez... artık sadece benim için oğlum önemli gerisi vız gelir...

Masallah tosununa, çok tatlı oluyor kuzular dediğin gibi. Eşim ara ara hava almaya dışarı çıkartıyor. Normalde 2 saat vaktimiz var ama biz dayanamayip hemen geri dönüyoruz.

Sıkıntıları da hanenden uzak tutmaya calis gülüm. Zaten çok hassas bir dönemdeyiz, bir de dış etkiler canımızı sikmamali.

İnsallah cnm :)
Bakalim kavusmamiz nasil olacak :)
İdil hnm memeci galiba maasallah aman emsin de buyusun yavrum
Evet hikayeni bekliyorum merakla
Ilk 2 gün ememedi ya acisini çıkartıyor zilli kızım :)
Ama göğüs uçlarım inanılmaz sizliyor.
Doğum sancısı yanında hiç kalır.
Canım gözün aydın.
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah canım.

1+1= İdil ♥

Biz bugün doktordayiz teyzeleri kızım 5 günlük oldu ♥
Kimliğimizi sabah çıkarttık.
İdil Deniz oldu Adımız :)
Babası son dakka deniz isminide ekletti kimliğe.

1+1= İdil ♥

1+1= İdil ♥

Hayırlı olsun, ismi ile yaşasın canım:p:p

:nazar:
kızlar sütüm indi göğsüm patlayacak gibi. oğlum meme istiyor ama keyif yaparak emmek istiyor. göğüsler sertleştiği için sinirleniyor. yarın kontrolümüz var hastanede sağdıracağım yumuşasın diye. maşallah benim oğlum tam uykucu aynen karnımdaki gibi bebeğin neden tekmelemediği belli oldu. 2 saatte bir uyandırmaya çalışıyoruz beslensin diye. maşallah çok sakin ama ağlamaya başlayınca da kıyameti kopartıyor açken. altımızı değiştirirken bezimizi açtığımızda yapıyoruz çişimizi. anneannemizin üstüne çiş yaptık gelir ayak :). çok güzel bir duygu. onunla konuşurken bana bakması falan. erken doğmasını isteyen arkadaşlar bence erken doğsun demeyin. benimki 37+5 de doğdu. emme problemi yaşadık. çene yeni yeni güçleniyor
Canim dogum yapmissin. Hayirli olsun, saglikla buyut bebegini. Nasil oldu digumun, sezeryan mi?

Amin cancağızım :)
Çok sağol.
Küçük yakışıklı keremimiz nasıl, 0sen nasılsın?

♥ İdil Deniz ♥

Iyiyiz canım, reflusu var yaramazin. Onun dışında ye&ic&yat kombinasyonuna tabiyiz:KK70::KK70::KK70:

Senin ev de kalabalıktir şimdi, kaç yardimcin var?:KK70:::KK70::KK70::KK70:

Canim ne guzel oglusuna olan duygularini ifade edisin. Aynen katiliyorum, annelik harika. Ben de cok aglak oldum, sarki siylerken agliyorum :) yasananlari da kafaya takma, su donemde en son dusunecegin sey sorunlar. Soylemesi kolay biliyorum ama iyi kotu ailesiniz. Hersey hallolur, yoluna girer. Ama oglusunla bu gunler geri gelmez tadini cikar :)

maşallah ya doğuran doğurana ben de sonuncular arasında olacağım büyük ihtmalle bizim kızın hiç niyeti yok gelmeye :KK49: Allah herkesşn bebeğine sağlık sıhhat versin iniallah analı babalı büyütsün. benim karnım hiç yuvarlak durmuyor haftalardır yamuk duruyor nasıl bir pozisyondur hiç anlamıyorum bazen korkmuyor da değilim inşallah iyidir içerde bebeğim :44: hastaneye 1 buçuk saat uzaklıktayız inşallah doğum belirtilerrini anlarım da yetişirim diye dua ediyorum bu aralar bi dahaki randevumuz teee cumartesi günü :KK76:

Gözünüz aydın canım, maşallah. Rabbim anali&babalı buyutmeyi de nasip etsin inşallah

Masallah tosununa, çok tatlı oluyor kuzular dediğin gibi. Eşim ara ara hava almaya dışarı çıkartıyor. Normalde 2 saat vaktimiz var ama biz dayanamayip hemen geri dönüyoruz.

Sıkıntıları da hanenden uzak tutmaya calis gülüm. Zaten çok hassas bir dönemdeyiz, bir de dış etkiler canımızı sikmamali.

Tatlim siz gezmeye gidiyomusunuzzz? Ben de kizimla cikmak istiyorum. Hava soguk diye korkuyorum :KK43:

1+1= İdil ♥
Adiyla yasasin canim, hayirli olsun. Ben kimligimiz ilk ciktiginda cok agladim. O gun hic bakamadim kimlige :) ertesi gun alip da bakabildim, tabi yine aglayarak :KK1:

Tatlim siz gezmeye gidiyomusunuzzz? Ben de kizimla cikmak istiyorum. Hava soguk diye korkuyorum :KK43:

Canım eşimle gidiyoruz, bebis annemle kalıyor. Dışarda durmaz daha çok kucuk:p

Annem sağolsun, hadi gidin hava alın diyor sürekli; idare ediyor bizi:KK70::KK70::KK70:

mavişş aramızda 1 gün var beraber doğurucaz sanırım :KK1: ben doğumhanede 1,5 saat kaldım nst çekmişlerdi acil gitmiştim o zamanki gözlemlerimi yazmıştım bulmam lazım okuyup rahatlaman için normal doğumu ben de çok istiyorum korkum kesilip dikilmekti ama gördüm ki doğumun başlaması ve bitişi 2 dk ama öncesinde sancı çekebilmekte marifet :KK52:

Evet cnm pespese doguralim hayirlisiyla,saglikla
Bulunca paylasirsin tatlim yazini
Ben de sanci kismindan korkmuyorum cekerim biter diye dusunuyorum deli cesareti sanirim gormedim ya hic ondandir belki :)
Yasayinca gorcez ins :) :)
Sende var mi belirti,sanci??

X