2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
Kızlar kızım deri değiştiriyor.her tarafı kav l a d i. Bide bir türlü vücut ısısını tutturamıyorum ısılık oldu

Cancağızım Kerem için kullandığın yastık Baby Jem Reflü yastığı mı?
Eki Görüntüle 1080914

Evet gülüm, bunu kullanıyorum.

Bugun gidemedim tatlim annem gitti bugun evine dondu :KK43: kizimla yalniz kaldik persembeye izin aldim gerci biraz daha iyiyim ama simdi de grip oldum bide emzirirken hapsuruyorum diye oyle uzuluyorum ki :KK43: minigime bulasirsa :KK43: maske mi alsam ne yapsam

👨❤👶

Anladım canım, ben de seni merak ettim tüm gün; kirik deyince çok üzülmüştüm. Inşallah iyi haberler alirsin. Prenses hasta olmasın aman. Sütun vasıtasıyla antikorlar da geçer, daha da kuvvetlenir güzel kuzun.

Kizlar bir hafta once dogum yaptim.Dogumdan hemen sonra toparlandim.Bi haftadir gayet iyiydim. Ama bugun ozellikle sag kasigimda bi agri var arada bi zonklama seklinde giriyor. Idrardan sonrada oluyor bu agri yasiyan var mi bu durumu, ne yapmaliyim :KK43:

Evet gülüm, bunu kullanıyorum.

Anladım canım, ben de seni merak ettim tüm gün; kirik deyince çok üzülmüştüm. Inşallah iyi haberler alirsin. Prenses hasta olmasın aman. Sütun vasıtasıyla antikorlar da geçer, daha da kuvvetlenir güzel kuzun.

Tesekur ederim cnm iyi dileklerin icin :KK16:
Sen ne yaptin besik isini? Aldin mi ? Ne aldin?

👨❤👶

Kizlar bir hafta once dogum yaptim.Dogumdan hemen sonra toparlandim.Bi haftadir gayet iyiydim. Ama bugun ozellikle sag kasigimda bi agri var arada bi zonklama seklinde giriyor. Idrardan sonrada oluyor bu agri yasiyan var mi bu durumu, ne yapmaliyim :KK43:

Yumurtaliklarinda yapisiklik varsa yapar gülüm. Doktorun bahsetmiş miydi hiç?

Ben de kocami özlüyorum. Ama birkaç seneye eskisi gibi oluruz herhalde, değil mi?:KK70::KK70::KK70::KK70:

Allah güzel ve kolay bir doğum nasip etsin canım. Inşallah bebeğini sağlıkla kucağına alırsın.

40 gün dolmadan adet olanları duydum ama adet kanaması olsa ağrın olurdu, anlardın sanirim. Çok yoğun gelmeye devam ederse jinekologunu ara, seni en iyi o bilgilendirir.

bikaç sene miii amannnn diyim :=)))

ii akşamlar anneler bunalımda olan tek ben değilmişim neyseki herkes aynıymış :KK1: bugün annemin zoruyla kuaföre gittim. seni böyle görmek istemiyorum git kendine gelirsin dedi. bende gittim biraz bakım iyi geldi. kızımda ben gelene kadar uyumuş yavrum uslu uslu beni beklemiş.
sizler nasılsınız yeni doğum yapan var mı geçmişi hiç okuyamıyorum şu an bile kız kucağımda uyuyor yerine yatırınca uyanıyor karnı tok gazını çıkardı ama bu akşm bi huzursuzluğu var anlayamadım

doğum yapan anneler hatırlıyor musunuz doğumdan birkaç gün önceki en yüksek toco değerinizi:KK37:
ya da nst de görünen kaç sancıdan sonra alıyorlar :KK4:

Yok ilk defa duydum, 3. Bebegim hic boyle olmamisti.

Inşallah değildir ve devam etmez ağrın ama kendini iyi hissediyorsan jinekolojik muayeneni erkene al canım. Doktorun nedenini araştırır, kafan rahat eder.

bikaç sene miii amannnn diyim :=)))

ii akşamlar anneler bunalımda olan tek ben değilmişim neyseki herkes aynıymış :KK1: bugün annemin zoruyla kuaföre gittim. seni böyle görmek istemiyorum git kendine gelirsin dedi. bende gittim biraz bakım iyi geldi. kızımda ben gelene kadar uyumuş yavrum uslu uslu beni beklemiş.
sizler nasılsınız yeni doğum yapan var mı geçmişi hiç okuyamıyorum şu an bile kız kucağımda uyuyor yerine yatırınca uyanıyor karnı tok gazını çıkardı ama bu akşm bi huzursuzluğu var anlayamadım

Birkaç ay olsun?:KK70::KK70::KK70:

Annelerimiz ayni. Bu kadar anlayışlı ve halden anlayan annelerimiz olduğu için cok şanslıyız:KK70::KK70:

doğum yapan anneler hatırlıyor musunuz doğumdan birkaç gün önceki en yüksek toco değerinizi:KK37:

Benim doğumun olduğu günün sabahı (kontrole gitmiştim) 60-80 arasi idi ama düzenli değildi. Akşam hastaneye gittiğimde 3 dk'da bir 80-100 arasindaydi canım.

Tesekur ederim cnm iyi dileklerin icin :KK16:
Sen ne yaptin besik isini? Aldin mi ? Ne aldin?

👨❤👶

Tiny love aldım. Ara ara yatırıyorum ama dursun diye önüne geçip dans ediyorum. Maymun etti bu çocuk beni:KK70::KK70::KK66:

Inşallah değildir ve devam etmez ağrın ama kendini iyi hissediyorsan jinekolojik muayeneni erkene al canım. Doktorun nedenini araştırır, kafan rahat eder.

Birkaç ay olsun?:KK70::KK70::KK70:

Annelerimiz ayni. Bu kadar anlayışlı ve halden anlayan annelerimiz olduğu için cok şanslıyız:KK70::KK70:

Benim doğumun olduğu günün sabahı (kontrole gitmiştim) 60-80 arasi idi ama düzenli değildi. Akşam hastaneye gittiğimde 3 dk'da bir 80-100 arasindaydi canım.

çok teşekkür ederim cnm öğrenmek istiyordum hep merakımı giderdin :KK16: :KK49::KK9:

Benim doğumdan once ki gün.
80 lere vuruyordu sancım.
Tabi dişimin ağrısından hissetmemistim :)
60 ın üstüne çıkınca açılma olacak mı diye takibe alıyorlar canım.

♥ İdil Deniz ♥

Kızımın burnu tıkalı değil ama zor nefes alıyor gibi ses çıkartıyor göğsünden.
Normal dedi doktorları ama şimdi tıkanacak nefes alamayacak diye gözüme uyku girmiyor .

♥ İdil Deniz ♥

Gunaydin herkese. Kizlar hamileyken beden temizligi zor isti ama simdi imkansiz :KK43: ne ara vakit bulup da yapcam. Kizim uyudukca iki ara bi dere gunluk islere kosturuyorum. Kendime ayircak zamanim yok. Esofman siyrilsa bacagimi gorcek diye esimden utaniyorum. Keske epilasyonu bitirseydim de oyle hamile kalsaydim :KK43: seanslarin ortasinda kizim "ben varim" dedi, oylece biraktik :KK43:

Günaydın, güneş nasıl sıcak nasıl parlak burada. Herkese keyifli güzel haberlerle dolu bir gün dilerim:KK70:

Gunaydin herkese. Kizlar hamileyken beden temizligi zor isti ama simdi imkansiz :KK43: ne ara vakit bulup da yapcam. Kizim uyudukca iki ara bi dere gunluk islere kosturuyorum. Kendime ayircak zamanim yok. Esofman siyrilsa bacagimi gorcek diye esimden utaniyorum. Keske epilasyonu bitirseydim de oyle hamile kalsaydim :KK43: seanslarin ortasinda kizim "ben varim" dedi, oylece biraktik :KK43:

Günaydın canım. Eşin evdeyken ona ver, ilgilensin. Hem kendi bakimini hem evinin işini yap. Stres yapma kendine, eminim eşin seni eskisinden de güzel buluyordur suan:KK66:

Günaydın kzlar insallah herkes...bebislerniz iidir.

20 gunluk lduk biz..gazimiz var uytmuyo uysaktw en fazla 1 saat..
kolik değiliz ama gaz var ,ste
mınıcik insan uzuluyo insallah kisa surer...

bio gaia kullanıyoruz biraz rahstlatiyo o..
oyle işte kendimizi unuttuk aynaya bakacak vakit yok valla:KK9:
ck sukur cok

Epidural doğum yaptım.5-6 cm açıklık olduğunda toco da 128 i gördüm 5 dk da 1 sonra belden aşağı uyuşturuldu nst çıkarıldı eğer anestezi olmadan olsaydı napardim bilmiyorum8)

Benim doğumdan once ki gün.
80 lere vuruyordu sancım.
Tabi dişimin ağrısından hissetmemistim :)
60 ın üstüne çıkınca açılma olacak mı diye takibe alıyorlar canım.

♥ İdil Deniz ♥

Epidural doğum yaptım.5-6 cm açıklık olduğunda toco da 128 i gördüm 5 dk da 1 sonra belden aşağı uyuşturuldu nst çıkarıldı eğer anestezi olmadan olsaydı napardim bilmiyorum8)

teşekkürler kızlar :KK42:
ben de en fazla 50 leri gördüm ama çok düzensiz bir kez de 70 görmüştüm fakat hiç bişey hissetmeyince aldırış etmedim :KK53:
en yüksek değer 100 sanıyordum :KK1: 128 de nasıl bir hissiyat oluiuyor merak ettm :26:
önceden de anlatmıştım doğumhanede 1,5 saat kaldım doğumun başlayıp bitmesi çok kısa ama bu sancıya nasıl ve ne kadar dayanabileceğimi çok merak ediyorum :KK52: 1 hafta kaldı doktorumuz en fazla 6 Mayıs a kadar bekleyebileceğimizi söyledi :KK53:
dün kontrolde de çatıya yerleşmek üzere olduğunu öğrendim bakalım 29 Nisanda gelecek mi bizim minikkuş:KK9:

X