2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
Merhaba kizlar
Uzuun bir ara verdik
Oglumla evdeyiz krese başlamadı henuz
+kizim oldu
Özledim sizi

Merhaba kizlar, insAllah hepiniz ve yavrulariniz iyidir. Benim Eymen Asaf im cok iyi elhamdülillah. Bu ay 4. Bebege niyet ettik. Hayirlisiyla bi kizimiz olsun istiyoruz. Bu sefer bir metod kullandim, denemekten ne zarar gelir ki Rabbim de nasip ederse, olmazsa 4 oglan hayalide guzel geliyor bana. Hepinizin hakkinda hayırlısı olsun ins. guzel saglikli gunler diliyorum.

Masallah canim cinsiyeti ne?

ayyy 4 müüü, maşallah subhanallah diyelim ben bir taneyle başedemiyorum, sabah hazırla yedir içir kreşe gönder sen hazırlan işe gel falan pert oluyorum
Çok sevindim canim Allah kurtardi

:-)Merhaba kızlarr

Ses verelim dedik,bizdeki değişiklik dila kreşe başladı tam gün,ben çalışmadığım için rahat rahat alıştırdım,önce yarım gün kreşte hep bekledim,şimdi çok mutlu,orda çok eğleniyor.inşallah hep iyi olur.

Ben de hangi işi yapıcağımı şaşırdım,habire temizlik yapıyorum:KK70:
Selo86; 4.çocuk ağzım açık okudum :-) helal olsun diyorum başka da bişey demiyorum

Hayırlısı olsun, ben hala 2 yıl geçsin en az anca kendimi toplarım diyorum:-)

Uzun zamandır yazmayanlar siz de bir ses verin,öpüyoruz biz kızımla:KK68:

Canim dogumdan once calisiyordun yanlis miyim?

Merhaba kızlar benim yumurtaliklarimda problem vardı ve ugrasiyordum bir tane daha olsun diye sukur dün test yaptım ve hamileyim inşallah sağ saglim kucagima alırım dua edin

Cok cok sevindim canim (fsh testi uzmustu baya beni )

Merhaba kizlar
Uzuun bir ara verdik
Oglumla evdeyiz krese başlamadı henuz
+kizim oldu
Özledim sizi

Masallah canim cinsiyeti ne?

Çok sevindim canim Allah kurtardi

Canim dogumdan once calisiyordun yanlis miyim?

Cok cok sevindim canim (fsh testi uzmustu baya beni )
çok teşekkür ederim canım hatırlaman ve düşünmen beni çok mutlu etti .Bende kızına çok sevindim ikisinide sağlıkla buyutursun inşallah

Canim ya birtek sen sormuşsun beni bende hepinizi unutmadım tanımasakta birbirimizi hepinizi çok özledim. Benim oğlumda 9 nisanda 3.yaşını doldurdu ikinci bebis düşük oldu suan icin mutluyuz oğlumla herkesin evladını korusun Rabbim hepinizi çok öpüyorum canlar kendinize iyi bakın. Mavişim kendine iyi bak tatlım çocuğu da öp benim için

Selam kızlar bende bir bakıyım dedim bizim nisan anneleri ne alemdeler maşallah bazı arkadaşlarımız yeniden bebek bekliyorlar. 4 nisanda kızım 3 yaşını doldurdu abileriyle çok güzel anlaşıyor yani kısacası biz çok iyiyiz sizler nasılsınız. Selo86 4. Bebeğini bekliyormuşun hayırlı olsun cnm inşallah rabbim gönlüne göre verir. Hepinizi kocaman öpüyorum kızlar sağlıcakla kalın arada böyle haberleşelim birlikte çok güzel günlerimiz geçti.

Merhaba kızlar, uzun bir zamandır yazmıyordum. Daha doğrusu siteye girmiyordum. Bazı arkadaşların ikinci bebekleri olmuş, bazılarının ise yeni bebek düşüncesi olduğunu okudum. Rabbim hepinizin gönlüne göre versin :KK9: ben ara ara gireceğim umarım denk geliriz de sohbet ederiz.
Kalın sağlıcakla :KK36:

Merhaba kızlar, uzun bir zamandır yazmıyordum. Daha doğrusu siteye girmiyordum. Bazı arkadaşların ikinci bebekleri olmuş, bazılarının ise yeni bebek düşüncesi olduğunu okudum. Rabbim hepinizin gönlüne göre versin :KK9: ben ara ara gireceğim umarım denk geliriz de sohbet ederiz.
Kalın sağlıcakla :KK36:
canim merhaba...nasilsin iyi misin....neler yaptin nasil gidiyor....tatlı kizin nasıl...

Hamileyken ne çok giderdim buraya şimdi üç beş ayda bir herkez iyidir umarım biz çok iyiyiz kızım en iyi arkadaşım oldu işsiz kaldım ve onunla vakit geçirmek süper Allah hepimize mutlu ve sağlıkla evlatlarimizi büyütmeyi nasip etsin sevgiler.

kizlar merhaba 2014 nisan annelerindenim ben de minik kuzularimiz 3 yasini bitirdi sira ikincilerde. ben de bu ay umutluyum hadi bakalim. gorusmeyeli nasilsinizz

kizlar adet olacakmis gibi bir agri varbi suredir. sol tarafimda bi sanci vardi 3-4 gun surdu. agzimda bir garip tat var.gogsumden birinden sari su geldi digerinden beyaz sut gibi birsey geldi. inanilmaz terliyorum bunaliyorum erken gebelik testi varmis oncekinde bilmiyordum merakima yenilip denedim ama negatif cikti. adetime daha 9 gun var ne dersiniz bu duruma

Iyi geceler çok uzun bir aradan sonra bakayım dedim nedense bütün anneler doğumdan sonra belki bir süre sonra girmiyorlar kendim hepinizi çok merak ediyordum kızimda sizin kuzular gibi büyüdü sorunumuz var 20 kelime dışında konuşamıyor okula yazdırdı inşallah etkisini görürüz ablasida var oynuyorlar var aksam sitedeyiz bebekliginden bu yana bu duruma üzülüyorum dok sorun yok diyor bakalım inşallah konuşur

Merhba arkadaşlar nasilsiniz? Zaman hızlı akıyor oğlum 3.5 yaşında oldu bile ikinci bebeğini de doğurmuştum kasım da da onun 1 yaş günü var ilk oğlumun doğumundan itibaren 2. Tayin yeri gördük. Ikinci bebekten sonra 2 yıl ücretsiz izin aldim. Büyük oğlumu kreş e gönderiyorum ikinvmci senesi olacak ancak hala hasta ilk sene hep hastalıkla geçer dediler ikinc ı senesi başlayalı 3. Hafta 2.ci antibiyotik kullanmamız hastalık işini ne yapacağım bilemiyorum insallah bağışıklık kazanır virüslere. Benden bu kadar kendinize ve çocuklarımıza ii bakın opuyorummn

Vay be zaman ne kadar hizli ilerlemis. Oglum suan 43 aylik olacak neredeyse. Annesinin prensi abi olacak.Ve kizim suan karnimda 31 haftalik. Oglumda nasilda arastirir kafaya takardim kizimda ise bazen hamile oldugumu unutuyorum.umarim herkes iyidir ve mutludur

yaaa nasıl da tatlı heyecanlar yaşadık
çocuklar büyüdü bir çoğumuz ikinci bebeğini dünyaya getirmiştir bile :)
Allah hepsine sağlık versin ömürleri huzurlu mutlu bereketli olsun inşallah

X