2014 Şubat Anneleri

Benimki koltuk sandalye çekyat ne bulursa tutunup kalkıyor artık tek başına odada bırakamıyorum. Tutup kalkıyor ama çok ayakta dıramadığı için düşüyor

selam kizlar nasilsiniz uzun zamandr giremedmm biz tatilden dondukoglum hava degisimi mi yasadi anlamadm cok keyifsz oksuruyo hapsiriyo .6 ay asisi da agir geldi galib hepsi birlesince sanki basa dondk uykulari bozuldu gundz nerdeyse hic uyumuyo gece ise sabaha kadar gozleri kapali ama kivranip agliyosurekli salliyom kucamda ayamda bide uykuda birden agliyo korkmus yada bi yeri agrimis gibi

selam kizlar nasilsiniz uzun zamandr giremedmm biz tatilden dondukoglum hava degisimi mi yasadi anlamadm cok keyifsz oksuruyo hapsiriyo .6 ay asisi da agir geldi galib hepsi birlesince sanki basa dondk uykulari bozuldu gundz nerdeyse hic uyumuyo gece ise sabaha kadar gozleri kapali ama kivranip agliyosurekli salliyom kucamda ayamda bide uykuda birden agliyo korkmus yada bi yeri agrimis gibi
Canim benim kizimda cok huysuz olmus uykudayken agliyor dedigin gibi cok korkmus yada bir yeri agriyor..iki gundur aksamlari kizimin atesi 38 39 cikar ama gunduzleri atesi iyidir ..bizimde uyuku duzeni bozulmus.bide kizim beni eskisi gibi emmiyor ekgida kisi bi felaket bisey yemiyorr allah yardimcimiz olsun..

Bizimkinin de uykuları azaldı. Bide başa döndük sanki gece kalkma sayısı arttı yoruluyorum çok.annemde dün gitti tek başıma kaldım gene:KK43:( Allah tan 1 ay sonra tekrar gelecek.bizimki de hareketli gelişimi iyi tek üzüldüğüm şey insanlara gidince ağlıyor. Daha çok dışarı çıkmaya başladık.artık çocukların kızım elleyip sevmelerinden de rahatsız olmuyorum. Bu arada Şuan ıpad ime saldırmak üzere.su içmiyor fazla.hecelemesi var dönmeleri de iyi bikaç kez yüzüstüyken geri geri gitti.emeklemeye başlama adımlarıymış geri gitmesi doktorumuz öyle dedi.plates topu aldık üstündeyiz sürekli sırt hareketleri yaptırıyoruz bunu da doktorumuz dedi.dişleri de çıkmadı.biz 7 aylık olduk bu arada. Ebebek ten güvenlik gereçleri aldık bolcana haftasonu.bizde de durum böyle.

Canım yabancıları yadırgıyor çok normal ailesini iyi tanımış demek ki...:KK74::KK74::KK74::KK74:Sen daha kalın seslerde ağlamalarını dudak bükmelerini gör 8. ay gibi:mad::mad::mad:
Biz de 7 aylık olduk 3 Şubat doğumlu benim oğlum...

Evriscim sana zahmet olmazsa bardagin fotosunu koyar misin. Biliyorum komik oldu ama merak ettim :) :) :)

Canım ya vakit almasa eklerdim tabi şu geniş ağızlı ayran bardaklarından bi tanem fakat her çocuğun yeteneği farklıdır takılma sen bardağa:confused::confused:

IMG_20140814_152416.jpg

Merhaba kızlar ne zamandır takip ediyorum sizleri ben de yazmak istiyorum ama ya yazmayı beceremedim yada kız uyanıp vakit bırakmadı yazmaya :confused: biz de yarın 6. Ay aşımızi olcaz bakalım kilosu da ne çıkacak 2. Aydan sonra iştahsızlık başladı bizde de ishal falan derken kilo alımı çok düşük oldu :KK61: ama maşallah çok hareketli 6. Aya girdiğinden beri yavaş yavaş surunerek de olsa emekleye çalışıyor :nazar:saksıdaki çiçekleri yolmaya başladık bile :KK35: alt iki disimizde dün itibariyle göründü üst bi dış de yakındır çıkması :nazar:

Kızlar bez olarak molfix kullanan varmı kalınlığı nasıl memnunmusunuz? Ben huggies kullanıyorum prima alerji yaptı onu kulanamıyorum ama huggies erkek olanı ön tarafı çok çabuk şişiyor kocaman oluyor molfix denemek istiyorum

Merhaba.artik pek yazmıyorum. Ama kendimi suçlu hissediyorum sanki kardeslerimi yigenlerimi terk etmisim gibi:KK43: zira hamileliğinden beri yazıyorum buraya. Kucuk kuzum 8 aylık olmak üzere geri geri emekliyor:) ablasiyla oyunlar oynuyorlar ikiside iyi cok sukur. Hergun değişik değişik çorbalar yapıyorum ikisinede yediriyorum:) artik babamızda ortak corbalarimiza:) 8 kilo olmus prematurem kilosu cokta umrumda degil sagligi olsun yeter. Bizden boyle..

Kızlar bez olarak molfix kullanan varmı kalınlığı nasıl memnunmusunuz? Ben huggies kullanıyorum prima alerji yaptı onu kulanamıyorum ama huggies erkek olanı ön tarafı çok çabuk şişiyor kocaman oluyor molfix denemek istiyorum
Canim biz premium care den sonra molfix aldik. Guzel ama kalin biraz..sonra prima aktif bebek yesilinden aldim. Ikisini kiysslayinca prima aktif bebegin kalitesi ve inceligi molfixe gore daha iyi.bide primada teni daha kuru gercekten. Molfixi bitirmeden prima yesil de aldim. Bi ondan bi ondan takiyorum. Geceleri uzun sure kaldigi icin prima takiyorum. Aslinda primada israil maliymis.. kullanmakta istemiyorum ama mecbur kaliyoruz :KK43::KK43::KK43:

Merhaba.artik pek yazmıyorum. Ama kendimi suçlu hissediyorum sanki kardeslerimi yigenlerimi terk etmisim gibi:KK43: zira hamileliğinden beri yazıyorum buraya. Kucuk kuzum 8 aylık olmak üzere geri geri emekliyor:) ablasiyla oyunlar oynuyorlar ikiside iyi cok sukur. Hergun değişik değişik çorbalar yapıyorum ikisinede yediriyorum:) artik babamızda ortak corbalarimiza:) 8 kilo olmus prematurem kilosu cokta umrumda degil sagligi olsun yeter. Bizden boyle..
Ozlettin kendini:KK60:

anneler merhaba kızımın öksürüğü geçmedi gene gittik dr a bu sefer kendi dr umuza gidebildik alerji olabilir dedi ilaç verdi bakalım ne olacak ayrıca ek gıda meselesini sordum yemiyor dedim doymasa ağlar dedi en fazla 2 çay bardağı yemeli dedi ben de nerdeeee yarım çay bardağı bile yemiyo dedim tabi bu söylediklerimiz tüm gün için olsun dedi anne sütünün önüne geçmemeli stres yapma dedi tatlarına alışsın yeter dedi bir iki kaşık dene yedirmeye çalış dedi

anneler merhaba kızımın öksürüğü geçmedi gene gittik dr a bu sefer kendi dr umuza gidebildik alerji olabilir dedi ilaç verdi bakalım ne olacak ayrıca ek gıda meselesini sordum yemiyor dedim doymasa ağlar dedi en fazla 2 çay bardağı yemeli dedi ben de nerdeeee yarım çay bardağı bile yemiyo dedim tabi bu söylediklerimiz tüm gün için olsun dedi anne sütünün önüne geçmemeli stres yapma dedi tatlarına alışsın yeter dedi bir iki kaşık dene yedirmeye çalış dedi
Gecmis olsun canim kuzucuk ins hemen iyilesir. Pekmez de icirseydin. Ihlamur falan

Canim ozletme kendini masallah minayaa..bide canim corba tariflerini burdan paylasirsan sevinirim..

Hanımlar merhaba,geçmişi okudum yine iştahsız bebişler of ya:KK43: bizimki de hala aynı.dişimiz çıkmadı henüz.geri geri emekliyor bir iki adım da ileriye atıyor şimdilik fazla değil.bir şeyi istediği zaman ona bakıp bize eliyle gel gel yapıyor.desteksiz bir aydır oturuyordu zaten.babasının arkasından ağlıyor gidince.tabi kapıda kim varsa ona atlıyor gezmeye gitcem diye:) dışarı kıyafetlerini giydirip aynaya baktırdığımda sevinçten çığlık atıyor çok komik:) bir bebek gördüğünde de ona atlıyor kahkaha atıyor sevinçten ve mutlaka yüzünü okşuyor.cici yap diye öğrettik onu yapıyor.ama iyice zorlaştı bu tatlılıkların yanı sıra.hiçbir fark yok aynı yeni doğduğu günler gibi kendime zerre vakit ayıramıyorum.işle alakalı yapmam gereken hiçbir şeyi de doğal olarak yapamıyorum.bu durum beni biraz geriyor:KK43:

X