2014 Şubat Anneleri

Kızlar internette gördüm birden hevesli kalktım tuz seramigi yaptım ceylosun el izini çıkardım. Ise başladığımda uyuyodu onun için hamur kurumaya başlamıştı o yüzden çatlak ama olsun sprey boyayla boyansa ne güzel olur

IMG-20150505-WA0000.jpg

balık yağı hangisi canım ben de istiyorum,

Canim diacomin gunde 1 olcekti.cok uyku yapti bizde.bende 1 tatli kasigindan az veriyorum. Dr da gitmedik ama böyle iyi oldu sanırım :)

Bizimki 2, 940 dogdu 49 cm 38 haftalik sezeryanla aldilar. Istahta aciyo diye istiyorum bende bizimkide zorla uiyo ama yediriyorum bi sekilde cok guzel yerdi tektutuncak dalim yemesi derdim hepoda koptu :) yemek yeme zamani gelinxe sinitsinirlerimzipliyo ne cene kaliyo ne bel nede sinir. Ali babayi bogure bogure soluyoruz bide vidyosunu aciyoruz o olmadan asla acmiyo agzini zorla sokarsakta tukuruyo:KK43:( zorlada olsa bidbifede yumurta yedirsen super olur yumurtada hersey var cunku ben rafadan yediriyorum

Sezeryan benimde epidural beni tamamen uyutsunlar asla giremem ameliyathaneye cok korktum zeynepte kalbim cikicakti agla titre maf oldum :KK43:( 2. Lerde ayni oluyo biliyorum ben bide 1 sene arayla kesin sezeryan olur herelde hemben normal doguramam ya neler cektim rahim filmleri kist aldirmalar hic korkmadim cocuk dogurmaktan odum kopuyo :))

Seni iyice sinir etmisler ben opmeye felan karsi degilim onlarinda cani seviyolarda bole sapur supur yapilmasa daha iyi olcak tabi bide kokla ya ne guzel bebekken yapiyolar bide kocaman agzi yanak yokcok cok opmek sapiklik resmen yazik ama desende yapiyolar o tipler nabcan iyice sinir etmisler seni bosver esinide uzme gecti gitti onlarin umru degil ver coxuga esin baksin oyle durumlarda keske sende girseydin havuza filan

Ne guzel dis uyku yapmis size :)) masallah

Canim yumurta yese ahh ah :KK43: sapkami göğe atarim. Nadiren sarki turkuyle yemeye calisiyo. En son yediginde ceyregini yedi rafadan yapmistim. Bazen krep gibi yapıyorum eline vermek icin hic yuzune bakmiyor. napicam bilemiyorum. cocugun lokmalarini saymaktan bi hos oldum inanki. Ins bigun herseyi yer hayal gibi ama hayali bile guzel :)

Unnadoda cariklar var onlardan kullanan var mi. Terletmez diyor dogru mu acaba. Bizim ev serin koridorumuz cok soguk oluyor.ayagina corap giymiyor.ciplak ayak geziyor evde. Hastalanacak diye korkuyorum. Bu cariklar ayaktan kolayca cikiyor mu.eger cikiyosa esra durutmaz ayaginda

Unnadoda cariklar var onlardan kullanan var mi. Terletmez diyor dogru mu acaba. Bizim ev serin koridorumuz cok soguk oluyor.ayagina corap giymiyor.ciplak ayak geziyor evde. Hastalanacak diye korkuyorum. Bu cariklar ayaktan kolayca cikiyor mu.eger cikiyosa esra durutmaz ayaginda
Hatirladigim kadariyla liip arkadasimiz almisti..

Günaydın kızlar tarif 1 olcek un 1 olcek tuz yarım olcek su ben çay bardagini ölçü olarak kullandım unun cinsine göre 1 kaşık kadar daha un istiyebiliyo yumuşak biraz yapışık bi hamur olmalı oklavayla açtım bu şekil çıktı zaten bıçakla kuyruk kesiverdim odası balıklı olduğu için güzel oldu göz diye nazar boncuğu koydum kūrdanla isim yazdım asmak için delik açtım bunları yağlı kağıdın üstünde yapın ki tepsiye alırken bozulmasın miniklerin eli izi ayak izi ne isterseniz çıkarın 150 derece fırında yarım saat pisti işte olduu isteyen boyar

K kirmizibalik_ Buradaki arkadaslardan birisi almisti ama adini hatirlayamadim. Cok memnun oldugunu soylemisti ben de o yuzden kisa almayi planliyorum

günaydın cnm, ben unnado dan almıştım markası moots. kahverengisini aldım, 2 aydır giyiyor, hiç çıkartmaya çalışmadı, dedelerimizin mest i gibi aynı, ayağına bir tane soket çorap giydirip bir de deri patiği giydirince terletmiyor ama yazın ne olur bilmiyorum, yazın da terletmeyeceği söyleniyor. ben yaz için bir tane fuşya bir tane de beyaz aldım. beyaz güzel bildiğin deri kokusu ama fuşya çok kötü kokuyordu, sorduk oğlak derisi olduğu için kokuyormuş:KK43:
ben de iade edicem onu. para iadesi yapıyorlarmış. yani bakmadan internetten almamak lazım, bir ürün diğerini tutmuyor.

Fırında iyice sertleştirilmiş emin olun ki yaz sıcağında yamulmasin bazı yerler 100 derecede 2 3 saat diyo ama çok fazla geldi bana 3 saat fırın çalıştıramam güzel bir hatıra olur inşallah

hepinize günaydın bebişlerimizin çokça mama yediği sağlıklı güzel bir gün olur inşallah aranızda buğday ruşeymi yediren var mı ya ben 1 haftadır yediriyorum doktorada sormadım acaba bi sorun olur mu

X