2015 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben hangi gruba katılsam bilemedim :KK1::KK1: şubat mı mart mı :emir_bebek:
sat a göre şubat oluyor ama doktorum 4.5 haftalık olduğunu söyledi.o zaman Mart da olabilir.
Haftaya netleşicek Allah'ın izniyle o zaman buralarda ben de olurum :KK16:

Selamım bende bu gün kan testiyle hamileliğim kesinleşti 2010. Mart anasııyım şimdi 2015 Mart anası olacak inşallah :KK52::KK52:

Hadi hayırlı olsun gittikçe artıyoruz.bu arada daha yapmıştım ama unutmuştum hamilelik takvimini nerden yapıyorduk

Web den girince buldum bende ayarlarda sanırım bebeğinizin dıgacagı muhtemel tarih diye bir soru var onu yanıtlayınca takvim oluşuyor ☺️

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ilk sayfaya listemizi oluşturdum eksik bilgilerinizi bu msjı alıntılayarak yada özel msj ile bildirirseniz eklerim

Merhabaa ; 27 mayis son adet tarihim. 24 haziran da bhcg: 45.48 cikti 26 haziranda: 98.9 sonuc aldim.ama dr a gitmedim keseyi goremem diye.Acikcasi korkuda var gidecek diye.Bhcg leri hic paylasmamissiniz onlarida yazabilirmisiniz acaba :* Pc hesabi:3 mart diyor doğuma.Herkeze sağlıklı doğumlar dilerim

zuzi

Merhabaa ; 27 mayis son adet tarihim. 24 haziran da bhcg: 45.48 cikti 26 haziranda: 98.9 sonuc aldim.ama dr a gitmedim keseyi goremem diye.Acikcasi korkuda var gidecek diye.Bhcg leri hic paylasmamissiniz onlarida yazabilirmisiniz acaba :* Pc hesabi:3 mart diyor doğuma.Herkeze sağlıklı doğumlar dilerim

zuzi

Önemli olan artış cnm.degerin güzel artmış keseyi 1 hafta 10 güne anca görürsün.
benim sat 30 mayıs 26 haziranda 186 çıktı 2.test yarın

zuzi
önemli olan katlanması arkadaşım ve sanırım seninki daha erken.bence de hemen gitme ama test yaptırmaya devam et :KK34:
benim battan 8 gün geçtiğinde 1080 çıktı iki gün sonra da 2660 oldu keseyi dün gördüm :))

X