2015 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Masallah ne guzel artmis degerleriniz arkadaslarim bebisleri gormusunuz bile :) darisi bizim basimiza artik.Pazartesi olmadi bi gider yaptiririm tekrar ama yorgunlukla cok agrim oluyo varya yatip beklemek daha kolay sanki :KK70:

zuzi

Ben de 2 gun once ogrendm hamile oldgmu sat:25 mayis.haziran 25 te hcg:206 cikti. Pazartsi doktora gidecegm keseyi gorur muyum ki? Bide oruc tutuyo musunz tutsak bebislre zarari olur mu acaba?

Ben de 2 gun once ogrendm hamile oldgmu sat:25 mayis.haziran 25 te hcg:206 cikti. Pazartsi doktora gidecegm keseyi gorur muyum ki? Bide oruc tutuyo musunz tutsak bebislre zarari olur mu acaba?

Hayırlı olsun bhcg 1500 2000 leri geçince görürsün.belki pazartesiyede görünür.
dr.una sor cnm ben tutmuyorum benimki tüp oldugundan igne ilaç çok iftar ve sahur arası yetersiz.günler çok uzun zaten 1 2 haftaya bulantılarda başlar

Masallah ne guzel artmis degerleriniz arkadaslarim bebisleri gormusunuz bile :) darisi bizim basimiza artik.Pazartesi olmadi bi gider yaptiririm tekrar ama yorgunlukla cok agrim oluyo varya yatip beklemek daha kolay sanki :KK70:

zuzi

Ikinci testimi yaptıracaksın.uzak degilse git yada direk kese görmeye gidersin

Arkadasim 3000 e yaklastiginda goruluyo dedi dr um bana.Cihazdan cihaza fark edermi bilmiyorum.Ben 2 ile carpa carpa 3000 i anca cmt gorebilicem nasipse.1 hafta daha beklicem anlayacaginiz.Yoksa bhcg testi beni cok strese sokuyo ya :KK43: Oruc un hamilelikte tavsiye edildigini duymadim hic.Tutamamda bu gidisle acayip sıvı tüketiyorum.Icmeyince cok agri ve yanmam oluyo :KK43: Ama Insallah diger ibadetlerimi yapip oruclu ahlaki ile yasayacagim ramazanimi :))

zuzi

Ikinci testimi yaptıracaksın.uzak degilse git yada direk kese görmeye gidersin

Hesapladim üsenmedim oturdum basina taa cumartesi buluyo 3000 i .Takip edilecegim hastane özel.Acikcasi sonradan zaten ütücekler bi sürü.Gidicem simdi test isticek 2 gun sonra bida test sonra 1 hafta sonra gel.bir hafta sonra kalbini duymaya gel :KK70: ezberledim hepsini.Ne kadar gec o kaa iyi.Folik asidimide aldim iciyorum oh tamam 😄😄😄😄

zuzi

Bende kan verdim 2. için rabbim sonuna kadar gitmeyi nasip etsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kan verip geldim kızlar.
doktor oruç yok dedi haftaya cuma yada c.tesi kese için çağırabiliriz dedi sanırım bugünkü artışa bağlı karar verecek.

Tesekkurler :) bide bnm sali ucagm var binebilir miyim sizce pazartsi dr a sorucam gerci ama insllh bisey olmz

kan verip geldim kızlar.
doktor oruç yok dedi haftaya cuma yada c.tesi kese için çağırabiliriz dedi sanırım bugünkü artışa bağlı karar verecek.

ilk sonucun kaçtı- kaçıncı gün embriyosu du- kaçıncı gününde kan verdin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hesapladim üsenmedim oturdum basina taa cumartesi buluyo 3000 i .Takip edilecegim hastane özel.Acikcasi sonradan zaten ütücekler bi sürü.Gidicem simdi test isticek 2 gun sonra bida test sonra 1 hafta sonra gel.bir hafta sonra kalbini duymaya gel :KK70: ezberledim hepsini.Ne kadar gec o kaa iyi.Folik asidimide aldim iciyorum oh tamam 😄😄😄😄

zuzi

Bn de iciyrm folic plus gunde 3 kez dogru yapiyrm degil mi?

X