2022 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bizimde aşılarımız tam değil. 3ayına kadar yaptırtım sonra yaptırmadım. Bizim evraklar yüzünden yaptırmadım. Sonrada kaldı öyle. Düşünmüyorum devam etmeyi(. Bu arada bende hamileyim 20haftalığız❤️😂 8haftamda öğrendim bende süt verdiyim için adetim bir kere tam olmuştu sadece
Ay hayırlı olsun bebiş kaç aylık büyük olan? Biz 18 olduk bu ay

Ya su içmiyor su olduğunu anlayınca almıyor biberonu ağlıyor, sütte sürekli vermek istemiyorum bıraksam 1 litre içecek 1 gecede
Valla çok zor bu bebişler bir de sinirliler biz alıştık memesizliğe ama hala uyumuyor dün mesela defalarca uyandınayagımda salladım ilk kızım da zordu 2 buçuk yaş civarı uykusu VS düzene girdi demekki çokta memeyle alakalı değil durum

Valla çok zor bu bebişler bir de sinirliler biz alıştık memesizliğe ama hala uyumuyor dün mesela defalarca uyandınayagımda salladım ilk kızım da zordu 2 buçuk yaş civarı uykusu VS düzene girdi demekki çokta memeyle alakalı değil durum
Allah sabır versin bütün annelere gerçekten sabır istiyor bütün evreleri büyürken. Büyüyecekler de biz de göreceğiz işte 😂

Hayırlısı olsun🤲🏻 sağ salim kucağınıza alın❤️
Amin inşallah her birlikte yeniden sağlıkla kavuşuruz ☺️
Senin bebiş küçükmüş hamile kaldığında o zaman sağlıkla gelsin Miniş 💜💜
14 aylıktı öğrendiğimde şok geçirdim, kardeş hep istedim ama ilk iki ay çok üzüldüm ben yalan yok biraz daha yaş farkı olması hayalimdi, nasip böyleymiş araları 22.5 ay gibi bir şey olucak sanırım 2 yaş işte diye düzlüyorum kafamda ☺️

Amin inşallah her birlikte yeniden sağlıkla kavuşuruz ☺️

14 aylıktı öğrendiğimde şok geçirdim, kardeş hep istedim ama ilk iki ay çok üzüldüm ben yalan yok biraz daha yaş farkı olması hayalimdi, nasip böyleymiş araları 22.5 ay gibi bir şey olucak sanırım 2 yaş işte diye düzlüyorum kafamda ☺️
Bizimde 25 falan olacak doğumda

Ya su içmiyor su olduğunu anlayınca almıyor biberonu ağlıyor, sütte sürekli vermek istemiyorum bıraksam 1 litre içecek 1 gecede
İnek sütü mü veriyorsunuz ben annemin beni sutten kestigini hatirliyorum 🤣her gece sabaha kadar 1lt icermişim anaokuluna gidiyordum🤣

Selamlar 🌸
Hamile annelere hayırlı olsun inşallah sağ Salim alırsınız kucağınıza. Bebişleri hasta olanlara da çok geçmiş olsun. 🙏🏻

Selam kızlar uzun aradan sonra tekrar merhaba hatirlayanınız olur mu bilmem uzun zamandır girmedim hiç fırsat olmadı erken doğumla ikizlerim olmuştu 35 günlük küvez süreci ardından kucağıma alabilmistim bebeklerim 7 aylıkken Hatayda depreme yakalandık şükürler olsun rabbim bize bağışladı sağ salim çıktık evden 🤲 bizimkiler de 21 aylık oldular aşırı yaramazlar bide konteyner ortamı olunca çok bunalıp çok yoruyirlar ama her hallerine şükürler olsun sizler nasılsınız herkes iyi mi çocuklar iyi mi ♥️🤲

Selam kızlar uzun aradan sonra tekrar merhaba hatirlayanınız olur mu bilmem uzun zamandır girmedim hiç fırsat olmadı erken doğumla ikizlerim olmuştu 35 günlük küvez süreci ardından kucağıma alabilmistim bebeklerim 7 aylıkken Hatayda depreme yakalandık şükürler olsun rabbim bize bağışladı sağ salim çıktık evden 🤲 bizimkiler de 21 aylık oldular aşırı yaramazlar bide konteyner ortamı olunca çok bunalıp çok yoruyirlar ama her hallerine şükürler olsun sizler nasılsınız herkes iyi mi çocuklar iyi mi ♥️🤲
Yaa evet ben hatırladım 😊 çok geçmiş olsun şükürler olsun Rabbim bağışladı hayattasınız 🤲🏻 tek çocuk bile zorlarken ikizleri düşünemiyorum Allah yardımcınız olsun. Kendi adıma biz iyiyiz çok şükür her şey yolunda siz nasılsınız asıl çok çok çok zor günlerden geçtiniz inşallah bir an önce evlerinize de kavuşursunuz 🤲🏻

Yaa evet ben hatırladım 😊 çok geçmiş olsun şükürler olsun Rabbim bağışladı hayattasınız 🤲🏻 tek çocuk bile zorlarken ikizleri düşünemiyorum Allah yardımcınız olsun. Kendi adıma biz iyiyiz çok şükür her şey yolunda siz nasılsınız asıl çok çok çok zor günlerden geçtiniz inşallah bir an önce evlerinize de kavuşursunuz 🤲🏻
İyiyiz şükür çok zor günler geçirdik halada geçiriyoruz yazı ayrı dert kışı ayrı dert konteyner da yaşamanın ama iyiyiz hayattayiz şükürler olsun çok zor oluyor küçücük yer en büyük tesellimiz birinci dereceden kayıp yaşamamış olmamız 🤲 oğlan aşırı hareketli hiç durmuyor çok mız mız 😊en çok o yoruyo ama canları sağolsun ♥️ depremde yedikleri soğuk iclerine işledi buz gibi mama yediler o dışarda ki soğuğu ayazı saymıyorum bile o yüzden hemen hemen her ay iki defa bronşite yakalanıyorlar kronikleşti😐ama bunlarda geçecek inşallah aklıma geldi burası merak ettim bebeler napıyo nasıllar diye bizimkiler aşırı biberon manyakları nasıl biraktiracam bilmiyorum sizinkiler hala gece mama için kalkıyor mu

X