2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar nasılsınız öncelikle baş sağlığı dileyen herkese teşekkür ederim yeni girdim bir daha tekrar ne zaman girerim onu da bilmiyorum gerçi mental olarak pek iyi hissetmiyorum kendimi gerçi daha iyileşemedim bile hala yatıyorum yasak ayakta durmak ev işi yemek yapmak 1 ay daha. Şükür rabbim evlatlarıma bağışladı beni dün 1 ayımızdı biraz çöktüm açıkçası neler yaşadım ameliyatta yoğun bakımda onlar aklıma geldi kızım yaşadaydı 1 aylık olucaktı belki dün evimize bile çıkabilirdik onun üzüntüsü vardı tabi ki geçmicek bu acı hep içimde olucak ama hayat devam ediyor 3 çocuğum daha var geri de rabbim onların acısını göstermesin. İnşallah güzel haberler verirsiniz kimler bebek müjdesi aldı ben yokken hepinizi tek tek merak ettim ondan girmek istedim

Kızlar nasılsınız öncelikle baş sağlığı dileyen herkese teşekkür ederim yeni girdim bir daha tekrar ne zaman girerim onu da bilmiyorum gerçi mental olarak pek iyi hissetmiyorum kendimi gerçi daha iyileşemedim bile hala yatıyorum yasak ayakta durmak ev işi yemek yapmak 1 ay daha. Şükür rabbim evlatlarıma bağışladı beni dün 1 ayımızdı biraz çöktüm açıkçası neler yaşadım ameliyatta yoğun bakımda onlar aklıma geldi kızım yaşadaydı 1 aylık olucaktı belki dün evimize bile çıkabilirdik onun üzüntüsü vardı tabi ki geçmicek bu acı hep içimde olucak ama hayat devam ediyor 3 çocuğum daha var geri de rabbim onların acısını göstermesin. İnşallah güzel haberler verirsiniz kimler bebek müjdesi aldı ben yokken hepinizi tek tek merak ettim ondan girmek istedim
Canım yaşadığın gerçekten çok büyük bir sınav. Allahım eşinle sana iç ferahlığı versin. Şükürler olsun iyisin. İnşallah daha da iyi olacaksın :dua: Dinlenmene bak, kafanı dağıtmaya çalış.

Canım yaşadığın gerçekten çok büyük bir sınav. Allahım eşinle sana iç ferahlığı versin. Şükürler olsun iyisin. İnşallah daha da iyi olacaksın :dua: Dinlenmene bak, kafanı dağıtmaya çalış.
Amin canım çok teşekkür ederim. Rabbim sizlerin sağ Salim kucaklarınıza almayı nasip etsin inşallah 🙏

Ben 2 düşük yaptım üst üste. 10 ve 12 haftalık. 1 ay kadar oldu düşük yapalı kürtaj da oldum. Şimdi bir kontrole gitmek istiyorum. Testlerimi de verdim. Genetik test pıhtılaşma vs. Hem onların sonucu çıksın gösterim. Hem de neden böyle düşüklerim oluyor araştırılsn istiyorum. Ben de gürcan bey i duymuştum. Yeni geldik Van a. Pek doktor hastane bilmiyorum
Nerede yaptırmıştınız genetik testleri ne kadar sürede çıktı acaba

Güzel yalı hastanesinde kıvılcım bektaş var çok tatlı bi bayan instgram hesabı var ordan bak istersen. Medikal parkta muzeffer şengül var ben iki dogumumu orda yaptım. Ama bunsefer hamile kalınca kıvılcım hanıma gidecegim 2 defa gitmiştim zaten tedavi için. Medikal park eski unuversal hastanesi olan canım.
Harika bir doktor gerçekten. 2 yıldır düzensiz kanama ve bebek istiyorum diye Medline Acıbadem dahil her yere gittim. Sonra bir arkadşım vesilesiyle ki ona genital estetik ameliyatı yapmıştı. Bir başka arkadaşımında normal doğumunu yapmış.Hoca ultrasonda hemen rahminde et beni var dedi kapalı histereskopi diye minik birşey yaptı bana gelecek ay gebesim dedi ve bilim bakalımne oldu 6 haftalık gebeyim.... Allah razı olsun... Zaten herşeyi anlatıyor. Çok güzel acayip basarılı ameliyatlar yapıyor. Takip ettiği gebelerin yarısını kendi gebe bırakmış zaten. ansiklopedi gibi ...

Canım inş sende o pozitifi göreceksin🤲 mutlaka vitamin takviyesinin gerçekten desteği çok ben geçen aydan beri imrly ve omeqa010 kullandım daha once baska vitaminde aldım ama bunlar etkili gibi geldi ne kullanıyorsun bilmiyorum ama ayrıca d vitaminim yerlerdeydi düşün 4 çıkmıştı kıştan beri d vitamini kullanıyordum geçen ay baktirdim 17 çıkmış bunların hepsinin etkisi var seninde olacak umudunu kaybetme
Merhaba canım . D vitamini için ne kullandın tam olarak yazabilir misin

Yaa hepimiz öyle yapalım inşallah, sağlık olsun da tabii en başta🤲
Medicalpark’ta Burcu Yücesoy var o da çok iyi, anne şefkati var resmen kadında, Güzelyalı’dan gıcıklanınca en son oraya gitmiştim ama bize biraz ters kalıyor sana yakınsa tavsiye ederim ☺️
Naptınız doğum yaptı iz mi

Merhaba kızlar. Ben 8 nişanda sezaryenle doğumumu yaptım. İlk anne olacağımı bu topicde öğrendiğim için burdan duyurmak istedim. Allah isteyen tüm arkadaşlarıma sağlıkla nasip etsin inşallah. İsmini hatırlayamadıklarım kusura bakmasın🙏

melisaa93 melisaa93 edahandro edahandro Zumruduanka96 Zumruduanka96 beyons beyons fnd_50 fnd_50 O ozgeeeee1 T TASUU Niqu Niqu Tikabasa Tikabasa imagination forever imagination forever Kristialia Kristialia
Oyyyy sağlıkla büyüt canım 🧿🌈❤ güzel anne, tatlı anne 😍 bizleri de unutmamışsın. Tüm güzellikler sizinle olsun. Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. Tebrik ederim canım 😍

Merhaba kızlar. Ben 8 nişanda sezaryenle doğumumu yaptım. İlk anne olacağımı bu topicde öğrendiğim için burdan duyurmak istedim. Allah isteyen tüm arkadaşlarıma sağlıkla nasip etsin inşallah. İsmini hatırlayamadıklarım kusura bakmasın🙏

melisaa93 melisaa93 edahandro edahandro Zumruduanka96 Zumruduanka96 beyons beyons fnd_50 fnd_50 O ozgeeeee1 T TASUU Niqu Niqu Tikabasa Tikabasa imagination forever imagination forever Kristialia Kristialia
Canımm hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı büyütsün çok sevindim iyi olmana😍🙏🏻♥️

Ayyy hayırlı olsun canım ben de bu topikte duyurmuştum hamileliğimi 9 şubatta doğum yaptım Allahım isteyen tüm arkadaşlarımıza nasip etsin ❣️🙏🏻

Oyyyy sağlıkla büyüt canım 🧿🌈❤ güzel anne, tatlı anne 😍 bizleri de unutmamışsın. Tüm güzellikler sizinle olsun. Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. Tebrik ederim canım 😍
Eda seni hiç unutmam doğum anında da aklımdaydın çok dua ettim sana. İnşallah kabul olacak ben inanıyorum 🙏

X