Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    173
İyi bir doktora denk gelmek çok zor bu kadar acı çekmenin sebebi kendi hiç görmediniz mi diye sorduk eee görmüş küçükmüş önemsememiş az kalsın apandistten ameliyat olacaktım
Aynen öyle gerçekten şans işi bir de bence Makinalar çok önemli bazı ultrason makinaları detaylı hiçbir şey göstermiyor kaliteli olması gerekiyor

kızlar msjları okudum inanamadım. nazar mı nedir grupta çoğunluk sıkıntılar yaşıyor bu aralar.
hamilelikte maalesef oluyor böyle ara ara insanın yüreğini ağzına getiren şeyler. dilerim hepsi geçer gider.
doğumdan sonra "neler yaşadık ya" diye hatırladığınız küçük sıkıntılar olarak kalırlar.
ama kendinizi olanlardan dolayı iyice üzüp strese sokmayın, bebek daha çok etkilenir. maalesef stres bebeği olumsuz etkiliyor. üzüntü zarar verebiliyor.
hepinizden güzel haberler bekliyoruz inşallah buralara.

Aynen öyle gerçekten şans işi bir de bence Makinalar çok önemli bazı ultrason makinaları detaylı hiçbir şey göstermiyor kaliteli olması gerekiyor
Gittiğim hastanede çok kötü yer değildi yani başı çok kalabalık olduğu için mi acaba önemsemiyorlar insanların hayatlarıyla oynuyorlar resmen

Şimdi ki hamileleğinizde mi?
Evet bu hamileliğimde Yok yok ne ararsan var fitil kullanıyordum onun için şimdi miyom var diye onuda bıraktım miyomu besliyormuş çok dikkat etmem gerek takdir Allah'ın inşallah zamanında sağlıkla gelirler

Evet bu hamileliğimde Yok yok ne ararsan var fitil kullanıyordum onun için şimdi miyom var diye onuda bıraktım miyomu besliyormuş çok dikkat etmem gerek takdir Allah'ın inşallah zamanında sağlıkla gelirler
Bence açılmanın peşini bırakma mutlaka sor doktoruna her gittiğinde alttan kontrol etsinler

Ne zaman gideceksin? Acaba kanamayı tetikleyen bir durum mu var ona göre bir şey mi kullanman lazım? Ay yemin ederim şu haftalar baştakilerden zormuş
valla sorma ya simdi ciktim perinatologdan busefer devlette perinatolaga gittim kadin cildirdi ne gerizekalilar nerde 11 adet kucuk kist var neyle bakiyo bunlar dedi kendi doktorumun dedigine dondu olay cok sukur ama ben orda beklerken tabi ruhumu teslim ettim

valla sorma ya simdi ciktim perinatologdan busefer devlette perinatolaga gittim kadin cildirdi ne gerizekalilar nerde 11 adet kucuk kist var neyle bakiyo bunlar dedi kendi doktorumun dedigine dondu olay cok sukur ama ben orda beklerken tabi ruhumu teslim ettim
Ay çok geçmiş olsunn, neyseki iyi bir perinatologa denk gelmişsiniz. 🙏🧿

Benim de sabah doktor kontrolüm oldu ameliyat iyi geçti ancak 1,5 cmlik bir yer elde edebildiler. Tuvalet hariç kalkmam yasak doktor iyiye gittiğini söylüyor ama bakalım nasıl olacak. İnsanın içinde hep korkusu var yüreğim ağzımda.
bunada cok sukur hersey guzel olcak saglikla alcaz bebislerimizi

Aayy benim de aynı böyle oldu işte, bant var dediler bi baktım bant bebeğin uzuv kaybına falan sebep oluyor ağla ağla şehir hastanesi perinatolojiye gittim ne bandı ya böyle bant mı olur dedi kadın gitme kuzu başka doktorlara ben artık dersimi aldım

Kanama diye gördükleri kist miymiş? Doğuralım da hepimiz gidip rahimlere baktıralım kist falan var mı diye ben de hamile kalmadan önce aldırdım ameliyatla ama tekrar çıkar mı ne olur bilinmez ki

kızlarcım simdi ben 2 3 gundur oglanin odasina basladim molozlar falan atildi ama duvar falan kirildi oruldu derken ev les oldu duramadim temizlik yaptim sonra kasiklarima ogne saplandi bugun 3. gun hala gecmeyince kendi doktorumda bosluk bulamadim sabahtan bilkent sehir hastanesine gittim normal kadin doguma bakmaz olsaydi bianda acil kodla beni perinatolaga yonlendirdiler 2 tane uclarda buyuk boy plesanta icindede kucuk kucuk 10 11 tane kistik kan dolu yapi var dedi bi suru bisey imzalatti etti inanilmaz gozumu korkuttu plesanta rahim girisinde dedi orayi kapatabilir falan da dedi ben tabi acille gittim ama bayaa bekledim perinatologu kapida bi ruhumu teslim ettim artik elim ayagim titreyince dedim nezaman alirsiniz ben hic iyi degilim bu sefer tansiyon olctuler dusuk cikti ona bekledim derken girdim okadar duzgun birine denk geldim ki sukur kadin cok kizdi yonlendiren doktora neyle bakiyosunuz bu nasil bi muayne yazisi bu bulgular yok falan diye ayh dedim allah razi olsun sizden

Kanama diye gördükleri kist miymiş? Doğuralım da hepimiz gidip rahimlere baktıralım kist falan var mı diye ben de hamile kalmadan önce aldırdım ameliyatla ama tekrar çıkar mı ne olur bilinmez ki
plesantadaki kanamalara kistik yapi diyolar askisi bizim rahim kistimiz gibi dusunme aslinda bildigin ici kan olan kanama alanlari artist artist isimler takiyolar 😂

Kızlar kaburga ağrısı yaşayan var mı beni mahvetti ya bazı günler tutuyor oturamıyorum dik duramıyorum resmen 🥺
sağ kaburgamda sık sık oluyor nefesim kesiliyor resmen doktora sordum safradan şüphelendi baktı bir şey yoktu büyüme ağrısıdır baskı yapıyor normal dedi

bununla geçmiş olsun inşallah

X