Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    174

Eklentiler

• 1713185768755.jpg
    1713185768755.jpg
    48 KB · Görüntüleme: 121
Canım kan tahlillerine bak ,orada anti rubella olan su çiçeği için , orada bağışıklık varsa biri pozitif olması lazım . Benim pozitif mesela bağışıklığım var. Küçükken geçirdiysen sende de vardır büyük ihtimal

Canım kan tahlillerine bak ,orada anti rubella olan su çiçeği için , orada bağışıklık varsa biri pozitif olması lazım . Benim pozitif mesela bağışıklığım var. Küçükken geçirdiysen sende de vardır büyük ihtimal
Aaa gerçekten mi canim o su çiçeği mi ya ben atlamışım onu.

Canım baktım şimdi de o kizamikcik antikoruymus. Neyse takmayacağım insallah bise olmaz ya dua ediyorum 🙏🏻

Merhabalar bizde cuma detaylıya gittik bizim oğlanda yüzünü göstermiyor çikolata yedim yürüdüm merdiven çıktım ama yok perş yeniden çağırdı doktor varsa tavsiye bende alırım valla
Polo şeker 😂 ablamda da benim ilk hamileliğimde de çok işe yaradı her ultrason öncesi mutlaka kıtlıyorum 3-5-10 tane 😂

X