Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    89
Bugün kontrolümüz vardı ikili tarama sonucunu aldık ultrason ölçümleri düşük risk yaş düşük risk ama kan orta risk çıktı doktor fetal DNA yaptırabilirsin dedi gittiğim hastane yapiyormus ağlamaktan beter oldum oysa ki herşey yolundaydi cinsiyet balonumuz hazır onu bile yapmak istemiyorum 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Lütfen üzülmeyin Burda da çok gördük biliyorsunuz hiç birşey çıkmıyor içinizi rahat tutun bunlar saçma sapan testler birşey çıkmayacak kendinizi üzdüğünüzle kalacaksanız

Bugün kontrolümüz vardı ikili tarama sonucunu aldık ultrason ölçümleri düşük risk yaş düşük risk ama kan orta risk çıktı doktor fetal DNA yaptırabilirsin dedi gittiğim hastane yapiyormus ağlamaktan beter oldum oysa ki herşey yolundaydi cinsiyet balonumuz hazır onu bile yapmak istemiyorum 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Canımm lütfeen sakin ol..ultrason ölçümleri iyiysee hiç birşey yoktur inşallah, orta risk derken kaç yazıyordu acaba, bi tanıdık yüksek riskliydi oran baya düşüktü fetal dna sı tertemiz geldi

Lütfen üzülmeyin Burda da çok gördük biliyorsunuz hiç birşey çıkmıyor içinizi rahat tutun bunlar saçma sapan testler birşey çıkmayacak kendinizi üzdüğünüzle kalacaksanız
İnşallah öyle olur içime ateş düşürdü yemek bile geçmiyor boğazımdan istemsizce. Bide eşim çok pimpirik onu öyle görünce daha kotu oldum

Canımm lütfeen sakin ol..ultrason ölçümleri iyiysee hiç birşey yoktur inşallah, orta risk derken kaç yazıyordu acaba, bi tanıdık yüksek riskliydi oran baya düşüktü fetal dna sı tertemiz geldi
Canım kağıdı atıyım bilgisi olan varsa yazsin lütfen ben hiç iyi değilim 😭

Eklentiler

• IMG_20240418_194924.jpg
    IMG_20240418_194924.jpg
    81,8 KB · Görüntüleme: 76
  • IMG_20240418_194933.jpg
    IMG_20240418_194933.jpg
    87,3 KB · Görüntüleme: 74
Canım benim de ultrasonda ense kalınlığı sınıra yakın dedi testlerim iyi çıktı ama iyi olanlara odaklandım sende öyle düşün bende ilk çok ağladım ense kalınlığı olayına ama üzülüp bebeğimi de üzmemeye karar verdim sende içini ferah tut inşallah hiç bir şeyi yok miniğinin🙏

X