Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    119
Benim doktorum bir multivitamin ve d vitamini vermişti direkt. 12. haftada mide bulantısı olmadığı için demir takviyesi de ekledi. Normalde bulantı olduğu durumlarda 16'da da verebiliyorum demişti. :)
Folik asit bitince hemen başlanacak diye bir kural yok demek ki. Teşekkür ederim canım🙏🏻

Ah evet canım senin sürpriz parti olayın vardı değil mi ☺️🩵🩵🩵 çok zor sabretmek dayan azıcık daha bakalım 🤭 yerim ben o oğluşları
evet tatlım çok heves ettim niyeyse önceden saçma gelirdi oysa cinsiyet partileri falan :)) oyyy küçük prensler yaa doğsalar da koklasak doya doya :)

evet tatlım çok heves ettim niyeyse önceden saçma gelirdi oysa cinsiyet partileri falan :)) oyyy küçük prensler yaa doğsalar da koklasak doya doya :)
Neye heves ettiysek içimizde kalmasın kuzum, kime ne sanki 🥰 ben yapmamayı tercih edenlerdenim, etrafımda bu sefer de aaa niye yapmıyorsuncular🤭 Eksik olmazlar, bazen sınırları aşmayı çok seviyoruz ne yazık ki.
Aylar, yıllar öyle hızlı geçiyor ki, olabildiğince içimizden geldiği gibi dolu dolu yaşayıp, her anın kıymetini bilelim hep inşallah 🩵🩵🩵

Doğduklarında da aklımızı kaçırmasak bari, hayal dahi edemiyorum☺️ anaları yesin o popişleri

Evde poğaça yapmıştım dün yedim geceye kadar mide yanmasından maf oldum akıllanmayıp sabah kahvaltıda yine yedim şimdi yine aynı devam ediyor. Süt , kraker denedim başka ne iyi geliyorr kızlar

Neye heves ettiysek içimizde kalmasın kuzum, kime ne sanki 🥰 ben yapmamayı tercih edenlerdenim, etrafımda bu sefer de aaa niye yapmıyorsuncular🤭 Eksik olmazlar, bazen sınırları aşmayı çok seviyoruz ne yazık ki.
Aylar, yıllar öyle hızlı geçiyor ki, olabildiğince içimizden geldiği gibi dolu dolu yaşayıp, her anın kıymetini bilelim hep inşallah 🩵🩵🩵

Doğduklarında da aklımızı kaçırmasak bari, hayal dahi edemiyorum☺️ anaları yesin o popişleri

aynen öyle valla kuzum, kimseyi takmıyorum artık :) biz naparsak yapalım gerekli-gereksiz yorum yapanlar hep olacak, en iyisi gülüp geçmek kendi bildiğimizi okumak :) böyle diyorum da, bazen o kdr sinir oluyorum ki her şeye burnunu sokanlara.. neyse.. önemli olan aslan oğluşlarımız ve bizim keyfimiz :) <3

Evde poğaça yapmıştım dün yedim geceye kadar mide yanmasından maf oldum akıllanmayıp sabah kahvaltıda yine yedim şimdi yine aynı devam ediyor. Süt , kraker denedim başka ne iyi geliyorr kızlar
Gaviscon şurup verdi bana doktorum zararı yokmuş hamilelikte ama bir sor istersen yine de

aynen öyle valla kuzum, kimseyi takmıyorum artık :) biz naparsak yapalım gerekli-gereksiz yorum yapanlar hep olacak, en iyisi gülüp geçmek kendi bildiğimizi okumak :) böyle diyorum da, bazen o kdr sinir oluyorum ki her şeye burnunu sokanlara.. neyse.. önemli olan aslan oğluşlarımız ve bizim keyfimiz :) <3
Tam olarak bu canım 😉 bazen en güzel cevap umursamamaktır ☺️
Çekirdek ailemizden daha kıymetli hiç bir şey yok. Pek te kafaya takmıyorum o yüzden ben de ☺️
🩵💙🩵💙

Kızlar nasılsınız 17 haftaya girince ilk tekmemi yedim şükürler olsun 😍 bebiş kıpır kıpır artık ayırt edebiliyorum onu 2 gündür falan 🥰 kız anası olucam diye alışverişi abarttım kızım 1. Yaş gününde giyeceği elbiseye kadar hazır ettim çok şükür 🥰 kendime bişey almadım hiç karnım çıkmadı diye tam bir hamilelik taytlı alayım ileride giymek için dedim maaşımı bitirmişim 😂 Bu arada kızımın adı Nehir olacak kendimi bildim bileli çok severim kapı süsünü bile seçtim bir dahaki aya sipariş veriyorum 🥰

Kızlar nasılsınız 17 haftaya girince ilk tekmemi yedim şükürler olsun 😍 bebiş kıpır kıpır artık ayırt edebiliyorum onu 2 gündür falan 🥰 kız anası olucam diye alışverişi abarttım kızım 1. Yaş gününde giyeceği elbiseye kadar hazır ettim çok şükür 🥰 kendime bişey almadım hiç karnım çıkmadı diye tam bir hamilelik taytlı alayım ileride giymek için dedim maaşımı bitirmişim 😂 Bu arada kızımın adı Nehir olacak kendimi bildim bileli çok severim kapı süsünü bile seçtim bir dahaki aya sipariş veriyorum 🥰
Maşallah herşeyi halletmişsin ya 🥰 muhteşem 😍 kız olunca gelsin etekler elbiseler taçlar 😍

Oy maşallah ya arkadaşlar böyle alınması lazım gelenler listesi yapsak ne iyi olur aslında

Valla arkadaşım hayrına buraya da atarsan belki şuan grubumuz editörü bu listeleri derleyip toplayıp girişe falan koyabilir, haziran anneleri falan yapmışlar mesela. Kızlar yapan eden varsa atsın bence :)
Atayım ama yazım kötüdür söyleyim 😁

Eklentiler

• BD60EED1-4721-4AF5-AC5C-8EEF4FD27C1E.jpeg
    BD60EED1-4721-4AF5-AC5C-8EEF4FD27C1E.jpeg
    127,7 KB · Görüntüleme: 70
Mesela biz eylül anasıyız çocuklarımızın ilk 3 ayı sonbahar, 3-6 ayı kış, sonraki 6-9 ayı ilk bahara gelecek. Alışveriş yaparken veya liste oluştururken hiç 3-6 aya veya 6-9 ayın mevsimlerine dikkat ediyor musunuz ya da hiç aldınız mı oralardan?

Selam kızlar grupa girmeyeli çok oldu. 14 haftaya girdik sayılır. Karnım çok az büyüdü. Göğüslerim affedersiniz hayvan kadar oldu. Ve 4 kilo alındı 😅
YA ben ne zaman bebiṣimin tekmelerini hisediceğim🥲🥰

Desene maaş uçtu gitti bizim patronda ücretsiz izne saldı ramazan boyunca ben daha hic birşey anlamadım

X