Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    118
Mesela biz eylül anasıyız çocuklarımızın ilk 3 ayı sonbahar, 3-6 ayı kış, sonraki 6-9 ayı ilk bahara gelecek. Alışveriş yaparken veya liste oluştururken hiç 3-6 aya veya 6-9 ayın mevsimlerine dikkat ediyor musunuz ya da hiç aldınız mı oralardan?
Canım ben Carters polar tulum bakıyorum ama kalıpları aşırı minik çok çok.9 12 ay 2 aylık bebek için aldım hep

Kızlar yaa ben gerçekten cesaret edemıyorum. Benim önceki biraz uzun ve kiloluydu. Aldıgım yenidoganlara sıgmıycaktı. Yaz için aldıklarım da kucuk gelcekmiş. Biraz buyuk alıyordum ama genede anca oldu. Polarlara falan hiç guvenemem. Bence biraz daha bebişleri izleyün kilo alımı boy durumlarına bakın.

Kızlar yaa ben gerçekten cesaret edemıyorum. Benim önceki biraz uzun ve kiloluydu. Aldıgım yenidoganlara sıgmıycaktı. Yaz için aldıklarım da kucuk gelcekmiş. Biraz buyuk alıyordum ama genede anca oldu. Polarlara falan hiç guvenemem. Bence biraz daha bebişleri izleyün kilo alımı boy durumlarına bakın.
Ben boy uzunluğuna göre alıyorum canım.mesela 50 cm ortalama doğuyor lar.55 cm lik bir tulumasla almam hemen küçülür.65 falan alıyorum 😁Kış boyu giysin diye

Ben boy uzunluğuna göre alıyorum canım.mesela 50 cm ortalama doğuyor lar.55 cm lik bir tulumasla almam hemen küçülür.65 falan alıyorum 😁Kış boyu giysin diye
Ayy aynen yaa benim aldıgım zıbınların bazılarında 50 cm yazıyormus yıkarken gordum benim 35 haftada 52 cm olduydu🙈🙈
Kesinlikle canım valla.zaten pahalı bebek kıyafetleri.varsın ilk aylar biraz büyük dursun sonra büyüyorlar hemen😘

İşte yenidogan setlerin ölçülerine bakın. 50 cöden büyük olsun mutlaka.
Aynen öyle çünkü 51 cm doğarsa yeni doğan olmaz veya kilolu doğarsa hiç yeni doğan kiyafeti bile olmaya bilir dikkat edin mesi gerek

hastane çıkışı yeni doğan alınır değil mi? sonrası için 3 takım yeni doğan sonra ful 3-6 aya mı geçmek mantıklı dersiniz A adenliya
Canım ben hastane çıkışlarını sevmiyorum ya.içinde giydirmeyeceğin gereksiz çok şey var yeğenlerimden biliyorum.Onun yerine tulum şapka eldiven aldım giydirmek için battaniye bide Carters ürünlerinden alacam çoğunlukla biraz pahalı ama aşırı kaliteli giyer bayağı solma yıpranma holmuyor 😁 hadi

Canım ben hastane çıkışlarını sevmiyorum ya.içinde giydirmeyeceğin gereksiz çok şey var yeğenlerimden biliyorum.Onun yerine tulum şapka eldiven aldım giydirmek için battaniye bide Carters ürünlerinden alacam çoğunlukla biraz pahalı ama aşırı kaliteli giyer bayağı solma yıpranma holmuyor 😁 hadi
Yıprancak kadar uzun süre giymiyorlar pek zaten 😂😂

X