Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    124
Kızlar nasılsınız bende alerji var polenlerden dolayı sürekli hapşırıyorum 2 kere altıma kaçırdım ya 🙈 sizde de oluyormu böyle şeyler ne olur oluyor diyin yalnız kalmak istemiyorum bu konuda
Ooo olmazmi hapsurur Ken orkit takıyorum malesef 😊

Oy geçmiş olsun kuzum bilirim aynısını ablamda yaşadı mahvoldu kız yeğenim 2.5 yaşımda hala hafif bir zorlanma zorluyor ablamı oda ikinciyi istiyor sonra ameliyatla aldırıcak zor o şekilde yaşamak çok geçmiş olsun
Benim basur doğumdan bir hafta sonra gitmişti demekki kalanı varmış 🤔🤔

Bende çevremden gördüğüm kadarıyla kendime göre bi liste yaptım sizede fikir olur belki aylara ayırarak gittim birazda
Bu da benim dün bahsettiğim araç-gereç-sarf malzemesi listesi dediğim gibi buraya tekstilleri veya bebek odası için mobilya falan koymadım. Umarım işinize yarar. Markalı yapmıştım kendime tabii herkes farklı bir şey yapabilir :KK200:
Liste_page-0002.jpg
Liste_page-0001.jpg

Kızlar nasılsınız bende alerji var polenlerden dolayı sürekli hapşırıyorum 2 kere altıma kaçırdım ya 🙈 sizde de oluyormu böyle şeyler ne olur oluyor diyin yalnız kalmak istemiyorum bu konuda
Bende öyleyim yalnız değilsin hatta eşim benimle dalga geçiyor arka arkaya hapşırdığım için 🤣 hele cam kapı açayım çok kötü haliyle altıma da kaçıyor o kadar hapşırınca 😁

Merhaba doktorunuz kaçıncı haftada cinsiyet yorumu yaptı.Yani sizmi istediniz yoksa kendisimi direk yorumladı?

Merhaba, 12. hafta kontrolüne gittiğimde doktoruma cinsiyet kesin belli olduğunda öğrenmek istediğimi söyledim (kardeşim küçük bir cinsiyet partisi yapmak istiyordu). Benim bir tahminim var ama kesin diyemem o yüzden söylemiyorum dedi :) 3 gün sonra nipt testi yaptırdım, bir hafta sonra test sonucu çıktı. Bu test sonucunda cinsiyet belli oluyor ancak doktora giden raporda bildiriliyor sadece. Sonrasında da doktordan öğrendik. :)

Ancak buradaki hamişlerin tecrübelerinden hareketle 13. haftadan itibaren cinsiyeti belli olup doktoru tarafından kendilerine söylenenler de var, 18. hafta itibariyle hala bebişi göstermemiş olanlar da var. :) Genel olarak 16. hafta itibariyle daha kesin sonuç alınıyor diye biliniyor.

Alerji 1 haftadır benide mahvediyor. Pencerenin onunu falan tozunu alıyorum sapsarı polen tozu zaten

Ben de yapamam diyordum ama aman aşırı bir liste vermediği için yapıyorsun canım bir de hamile olduğunu o da biliyor zaten 😅 Aynen öyle ben de ekmek tuzlu çubuk makarnaya aşırı yüklendim sonrasında da o alışkanlıkla devam ettim ekmek araları makarnalar porsiyonlar büyüdü derken bir anda tombikleşmeye başladım 😂 Verdiği liste başta gözüme çok az gelmişti ama inan tamamını yiyemiyorum bile 🫣
Online diyet mi yapıyorsunuz peki ben online araştırıyorum suanda isim vermeniz mümkünmü

Bu arada şaka bir yana renklerin cinsiyeti olmaz mis gibi kıyafetler giysin güzelce kızçen ne olacak
Aynen cnm zıbın almiycam tulum desen dolu kisligina kadar herşey var zaten hemen büyüyor seneye bu zamanda nerdeyse 6 veya 7 aylık olucaklar e bebe ye gider bir iki parça alırım olur biter daha bez felan almadım yedinci ayda alıyım diye düşünüyorum zaten iki paket bir numara alicam fazla almayı düşünmüyorum çünkü kilosu felan onuda düşünmek lazım kilolu olursa bir numara küçük gelip Sika bilir oda pisige neden olur

X