Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    122
Merhaba, 12. hafta kontrolüne gittiğimde doktoruma cinsiyet kesin belli olduğunda öğrenmek istediğimi söyledim (kardeşim küçük bir cinsiyet partisi yapmak istiyordu). Benim bir tahminim var ama kesin diyemem o yüzden söylemiyorum dedi :) 3 gün sonra nipt testi yaptırdım, bir hafta sonra test sonucu çıktı. Bu test sonucunda cinsiyet belli oluyor ancak doktora giden raporda bildiriliyor sadece. Sonrasında da doktordan öğrendik. :)

Ancak buradaki hamişlerin tecrübelerinden hareketle 13. haftadan itibaren cinsiyeti belli olup doktoru tarafından kendilerine söylenenler de var, 18. hafta itibariyle hala bebişi göstermemiş olanlar da var. :) Genel olarak 16. hafta itibariyle daha kesin sonuç alınıyor diye biliniyor.
Benim 12. Haftada belli oldu hiç değişmedi 4 doktor kız dedi artık pembe şeyler almaya başladımm

Benim 12. Haftada belli oldu hiç değişmedi 4 doktor kız dedi artık pembe şeyler almaya başladımm
Artık 4 doktor üstüne bebiş sürpriz yaparsa yeni eşyaların masrafını ekip olarak doktorlardan tahsil ederiz yapacak bir şey yok. :KK53: Sağlıkla gelsin inşallah, ben daha hiçbir şey alamadım niye bilmiyorum kal geldi sanki. :KK45:

Artık 4 doktor üstüne bebiş sürpriz yaparsa yeni eşyaların masrafını ekip olarak doktorlardan tahsil ederiz yapacak bir şey yok. :KK53: Sağlıkla gelsin inşallah, ben daha hiçbir şey alamadım niye bilmiyorum kal geldi sanki. :KK45:
Kal gelenlerden biride benim önceden derdim ki hamile olsam herhalde hiç duramam sürekli bişey alırım ama şimdi önce 12 hafta olsun sonra cinsiyet belli olsun sonra detaylı ultrasona girelim derken hala 2-3 zıbını var çocuğumun 😅😅

Baya çıktı canım ablamın yeğenim kanala yan girdiği için 23 saat sancı çekti çok ıkındı acı çekti ondan sanırım
Olabilir cnm sate göre degisiyor dur basur olayı kahve rengi akıntım var şuan hastalıktan galiba

Oy kuzum kıyamam bitek kendimin kaçırmamasına sevinsemde senin grip olmana üzüldüm dikkat et kendine kuşum
Ediyorum kuzu da iş yerinde fazla dikkat edemiyorum az da olsa demin lavaboda silerken kahve rengi akıntım gelmiş

Kal gelenlerden biride benim önceden derdim ki hamile olsam herhalde hiç duramam sürekli bişey alırım ama şimdi önce 12 hafta olsun sonra cinsiyet belli olsun sonra detaylı ultrasona girelim derken hala 2-3 zıbını var çocuğumun 😅😅
Amaaan daha vaktimiz var alırız be canım yeterki para olsun 🤣 en kötü internetten hepsini sipariş veririz her gün bir kargo gelir🤣

Canım kızlar 12 gündür hastanedeydim dün taburcu oldum. Kanamam kesildi, rahim kısalığı normale yakına döndü tam olmasa da. Enfeksiyonum gitti. Bebeğimin suyu gelmiş biraz. Kontrollerde şuan bebeğim haftasına göre uyumlu çok şükür. Plasenta previa da varmış rahim ağzını kısmen kapatan. Umarım ileriki haftalarda yukarı çıkar. Wc dışında şuanda ayağa kalkmıyorum. 3 güne bir kontrole gideceğim. Durum böyle şuan😊
Dua eden, merek eden herkesten Allah razı olsun kimse böyle şeyler yaşamasın inşallah. Hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım yavrularımızı🤲
V e n u s V e n u s bugün kontrolün vardı sanki canım naptın? müjdeli haberler inşallah:KK200:

Aynı şeyleri ben de yaşadım hemde bayramın 1. Günü acile gitmek zorunda kaldım. Amniyon testi yaptılar negatif çıktı benim, yoğun enfeksiyon çıktı antibiyotik kullanmaya devam ediyorum. Umarım her şey yoluna girer çok çok geçmiş olsun 🙏🏼🙏🏼❣️

V e n u s V e n u s bu hafta senın haftan olsun, tüm güzel haberler seninle olsun 🙏🏻 Bize haber ver 🧿🧿

Sen de iyi ki varsın ❤️
Çooook güzel haberler bekliyoruz hepimiz senden 🌺 herşey çok güzel olacak inanıyorum 🥰

Arkadaşlar V e n u s V e n u s 'ten haber alan var mı acaba?

Ben de arada etiketliyorum ama korkmaya da basladım V e n u s V e n u s

Valla sorma ben de V e n u s V e n u s canım bizi merakta bıraktın bak müjdeli haberlerini bekliyoruz inşallah :dua:

Canım kızlar 12 gündür hastanedeydim dün taburcu oldum. Kanamam kesildi, rahim kısalığı normale yakına döndü tam olmasa da. Enfeksiyonum gitti. Bebeğimin suyu gelmiş biraz. Kontrollerde şuan bebeğim haftasına göre uyumlu çok şükür. Plasenta previa da varmış rahim ağzını kısmen kapatan. Umarım ileriki haftalarda yukarı çıkar. Wc dışında şuanda ayağa kalkmıyorum. 3 güne bir kontrole gideceğim. Durum böyle şuan😊
Dua eden, merek eden herkesten Allah razı olsun kimse böyle şeyler yaşamasın inşallah. Hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım yavrularımızı🤲
Çok geçmiş olsun canım hayırlısıyla çok daha iyi olacaksınız 🙏🏻

Rabbim bebeğini ve seni korusun sana bağışlasın. İnşallah sınav olarak gelmiş geçmiş olsun

Sabah çok kötü oldum içim disima çıktı balgam yüzünden ya bildiğin kusarken kendimi tutamadım kaçırdım resmen aldima şuan nefes bile alamıyorum desem yeridir
Ayy kuzu valla bayramda kaptım ben de. 5 gündür benimle. Doktora gittim vitamin serumu taktırdım bana mısın demedi ılık su bal limon zencefil yapıyorum bir de burnum için serum fizyolojik kullanıyorum o kadar.

Valla rahatladım inşallah bu gunlerde hızlıca gecer gider🙈

Ayy kuzu valla bayramda kaptım ben de. 5 gündür benimle. Doktora gittim vitamin serumu taktırdım bana mısın demedi ılık su bal limon zencefil yapıyorum bir de burnum için serum fizyolojik kullanıyorum o kadar.
Soğuk algınlığı hamileyken çok kötü ilaç felan icemiyorsun bile zar zor toparliycam artik Allah'tan iş yerinde hareket ediyorum evde olsam kesin daha kotu olurum

Çookk geçmiş olsun tekrardan Allah görmediğe çevirsin canım dualarımız sizinle daha da iyi olacaksınız inşallah :KK200:

kızlar selam napıyosunuz her şey yolunda mı? bizim bu hafta sonu cinsiyet partimiz var, ben öğrenmiştim ama rol yapıcam artık :))) bir de şeyi soracağım bu çıkan haberler var ya sodalarla ilgili, bebeğe kötü geliyormuş gibisinden. beypazarı davası. ben günde 1-2 içiyordum ama kesmem gerekir mi acaba, bilgisi olan var mı

X