Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    126
Ayyy çok gecmis olsunn su ic sakinlesmeye calis stres olma cok kıyamam
Çalışmaya vurdum şuan kendimi suyu icmezmiyim. Polisler kamera felan bakıyorlar yakalamak için hırsızın biri uzman çavuş çıktı her yerde arıyorlar şuan

Kizlar 2 gun öncesine kadar bebegimin hareketlerini cok yogun hissediyordum dünden beri hareket gissetmiyorum ya gögus agrim da bitti cok korkuyorum suan. Baska gogus agrusi kesilen var mi bu haftada?
19+4 bugün
Ben de 19+2yim göğüs hassasiyetim geçeli çok oldu. Bebişi de bazen bütün gün hissetmediğim oluyo küçükler daha endişelenme bence. Çok strese giriyosan sağlık ocağında bile baktırabilirsin kalp atışına🌸

Kızlar bu arada bugün pendik ebebek outlete geldik ama fiyatlar sıradan mağazadaki indirim fiyatlarıydı. Daha avantajlıdır sanmıştım ama değilmiş gitmek isteyenler varsa bilginiz olsun🌸

Kızlar bu arada bugün pendik ebebek outlete geldik ama fiyatlar sıradan mağazadaki indirim fiyatlarıydı. Daha avantajlıdır sanmıştım ama değilmiş gitmek isteyenler varsa bilginiz olsun
Canım bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim 🌸 Bu arada BİM'lere green clean markasının çamaşır deterjanı gelmiş litresi internette 260 küsür liraydı, 150 ye aldık.

Kızlar bugün öyle bir olay yaşadım ki hala elim ayağım titriyor evden çıktım köşeye döndüğümde zarrafa ateş actilsr pompaliyla olduğum yerde kala kaldim soymaya çalıştı lar resmen adamlar tam taksiye binerken zarrafci saldırdı çantayı kurtardı adamın biride tekeri kesti resmen ama.adamlar kaçtı ben olduğum yerde resmen afedersiniz mal gibi kala kaldim izledim kipirdayamadim ateş yüzünden şuan ben ne yaşadım diyorum resmen
Ayy ülke iyice Texasa döndü. Allah'ım korusun inşallah. Çok geçmiş olsun bitanem Allah'ım beterinden korusun. Güvenli bir yere geç ve sakinleş

Ayy ülke iyice Texasa döndü. Allah'ım korusun inşallah. Çok geçmiş olsun bitanem Allah'ım beterinden korusun. Güvenli bir yere geç ve sakinleş
İş yerindeyim.suan iyiyim cnm gerçekten teksax oldu her yer iyice önceden akşamları gezer oyunlar oynardık çocuk Ken şimdi ise kapıya çıkamaz olduk

Canım bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim 🌸 Bu arada BİM'lere green clean markasının çamaşır deterjanı gelmiş litresi internette 260 küsür liraydı, 150 ye aldık.
Ay bizim buradaki ne BİM e ne Şok a hiç bir ürün gelmiyor. Hatta kasiyere sordum gelmiyo abla daha da gelmez dedi ya çıldırırsın

Ben de 19+2yim göğüs hassasiyetim geçeli çok oldu. Bebişi de bazen bütün gün hissetmediğim oluyo küçükler daha endişelenme bence. Çok strese giriyosan sağlık ocağında bile baktırabilirsin kalp atışına🌸
Ben az evvel uzanmıştım 4 5 kere pıt pıt hissettim elimi koyup biraz daha uzanıp bekledim tam avucumun içine vurdu gözyaşilarımı tutamadım gerçekten çok garip eşsiz bir his😍

Ben az evvel uzanmıştım 4 5 kere pıt pıt hissettim elimi koyup biraz daha uzanıp bekledim tam avucumun içine vurdu gözyaşilarımı tutamadım gerçekten çok garip eşsiz bir his😍
Yaaa ne güzell maşallah ❤️ kaç haftalıksın şuan. Benim karnim mi seyiriyor atardamar mi anlayamiyorum. Bir de sag karnimin ici acıyor normal mi. 16+3 bugün

Yaaa ne güzell maşallah ❤️ kaç haftalıksın şuan. Benim karnim mi seyiriyor atardamar mi anlayamiyorum. Bir de sag karnimin ici acıyor normal mi. 16+3 bugün
Rahmin büyüyor vücuda baskı yapıyor bebiş gayet normal ufak ağrı sızılar canım😍 20 haftalık oluyoruz yarın🙂

Rahmin büyüyor vücuda baskı yapıyor bebiş gayet normal ufak ağrı sızılar canım😍 20 haftalık oluyoruz yarın🙂
Canım haftasını nasıl hesaplıyorsun? Listenin en başındasın kendimle senin aranda baya var çünkü oradan dikkatimi çekti. Sat 20 Kasım girmişsin, buna göre 21+3 olması gerekmiyor mu ?

Bebeğin kalp atışlarını duyduğumuz muayenede rahim çevrende çok küçük kanama alanın var demişti dr. Bunun kanama yapacağını pek sanmam demişti. 7+3iken. 16. Haftamda kanamam oldu. Muayenede yine küçük kanama alanı var dedi. Yani bişey değişmemişti.
canım naptin gittin mi

Yaa o kadar güzel ki❤❤ ben her oturduğumda uzandığımda mutlaka ellerimi koyuyorum karnıma her seferinde oynuyo miniğim 🥲🥲🥲

Kızlar bugün öyle bir olay yaşadım ki hala elim ayağım titriyor evden çıktım köşeye döndüğümde zarrafa ateş actilsr pompaliyla olduğum yerde kala kaldim soymaya çalıştı lar resmen adamlar tam taksiye binerken zarrafci saldırdı çantayı kurtardı adamın biride tekeri kesti resmen ama.adamlar kaçtı ben olduğum yerde resmen afedersiniz mal gibi kala kaldim izledim kipirdayamadim ateş yüzünden şuan ben ne yaşadım diyorum resmen
Çok geçmiş olsun🙁🙁

X