Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 49,2%
  • erkek

OY: 94 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    199
Kızlar ben şimdi çıktım doktordan. Nst bebeğin suyu hareketleri iyi dedi doktor. Kilo boy bakmadı haftaya bakacakmış . Haftalık bakarsam yanılırız dedi. 38 e kadar eğer kendi gelmezse 38. Haftada 4 kg geçmemişse çatı muayenesi yapacağım yada geçmişse sezeryan günü vereceğim dedi. Bende haberler böyle. Bugün randevusu olan tüm arkadaşlarımdan güzel sağlıklı haberler gelsin inşallah 🤲

Bir şey vermiyor mu enfeksiyon için yahu 🤔 ayyyyy netleşti mi şimdi gerçektenn 🥹 ağlıycam galibaaaa 🥹🥹🥹💕💕💕 sağlıkla gelsin Alin’imiz 🥹🥹🥹🙏🏻💕
Yaaa acemim netleşti gerçekten yaa 🥹🥹🥹🥹💖💖💖 amin çokk çook teşekkür ederim hepimiz sağlıkla doğuralım inşallah 🤩. Önceki verdiği ilacın bi üst versiyonunu verdi, onu deneyeceğim artık
Kaç haftalık oluyor canım 20 sinde. Sağlıkla inşallah 🙏
Amin Spagetti teşekkür ederim 🥰🤩. Tam 38 oluyor

Yaaa acemim netleşti gerçekten yaa 🥹🥹🥹🥹💖💖💖 amin çokk çook teşekkür ederim hepimiz sağlıkla doğuralım inşallah 🤩. Önceki verdiği ilacın bi üst versiyonunu verdi, onu deneyeceğim artık
Ayyy gerçekten inanamıyorum resmi geri sayım başladı 🥹🥹💕💕 kıl payı boğa oldunuz vallaaa 😬💕 hadi inşallah işe yarasın artık kuzumm 🥺🙏🏻

Ayyy gerçekten inanamıyorum resmi geri sayım başladı 🥹🥹💕💕 kıl payı boğa oldunuz vallaaa 😬💕 hadi inşallah işe yarasın artık kuzumm 🥺🙏🏻
Evettt artık mesir de sezaryen olursa hemen hemen aynı günlerde olacağız, bi bakarsın sen de katılmışsınn :rolleyes: :KK68: :rolleyes:. Doktor bile dedi, tarih bu ama kanama vs olursa daha erken olabilir dedi. Evett 1 günle boğa olacak gerçekten 😂😂😂

Kızlar ben şimdi çıktım doktordan. Nst bebeğin suyu hareketleri iyi dedi doktor. Kilo boy bakmadı haftaya bakacakmış . Haftalık bakarsam yanılırız dedi. 38 e kadar eğer kendi gelmezse 38. Haftada 4 kg geçmemişse çatı muayenesi yapacağım yada geçmişse sezeryan günü vereceğim dedi. Bende haberler böyle. Bugün randevusu olan tüm arkadaşlarımdan güzel sağlıklı haberler gelsin inşallah 🤲
Oh oh maşallahhh 🧿 biz beklemeye devam mesirimm 🥹😬💕💕 38i bitirince mi dedi, ayın kaçına denk geliyorr?

Benim eşim de uçuk bulaşır diye çok korkuyor hatta daha doğmadan birkaç kişinin kalbini bile kırdı çocuğa yaklaşma konusunda 🤦🏻‍♀️ ben de korkuyorum açıkçası ama asla bişi diyemem sanırım ne yapacağım bilmiyorum
Yok benimki yüzlerine bi şey demez ben de demem sanırım ama davranıslarımla belli ederim sanırım

Evettt artık mesir de sezaryen olursa hemen hemen aynı günlerde olacağız, bi bakarsın sen de katılmışsınn :rolleyes: :KK68: :rolleyes:. Doktor bile dedi, tarih bu ama kanama vs olursa daha erken olabilir dedi. Evett 1 günle boğa olacak gerçekten 😂😂😂
Karnıma ağrı girdi şuan ama bu sefer heyecandan sanırım 🙈🙈🙈💕💕 sen hep 17 hissettin benim de içimden 16 ve 19 geçiyor nedense, bakalım o günlerde piyango birimize vuracak mı 😬😬

Kızlar kontrolden geliyorum. Yine idrarda enfeksiyon çıktı 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️. Bu arada sezaryen tarihini aldık. 17 bekliyordum ama doktor 20 Mayıs’a tarih verdi :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Ayy maşaallahh hemde haftaya cuma günü en mübarek gününde 🥺🥺
Hayırlısıyla gelsin bebişlerr ❤️

Kızlar doğum sancısı veya yalancı kasılma karnın yan duvarlarında olur mu? Sağ tarafım çok kötü oldu, rahimde veya kasıkta her zamanki kadar ağrımsı bir his var, çok değil. 30-40 sn kadar sürdü. Ama dayanamadım yani ayakta duramadım. Bir de sanki rahim ağzından çıkışa kadar innnnce bir sızı var, rahatsız edici

X