Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 49,2%
  • erkek

OY: 94 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    199
Kızlar doğum sancısı veya yalancı kasılma karnın yan duvarlarında olur mu? Sağ tarafım çok kötü oldu, rahimde veya kasıkta her zamanki kadar ağrımsı bir his var, çok değil. 30-40 sn kadar sürdü. Ama dayanamadım yani ayakta duramadım
Ben bitürlü çözemedim karnım sık sık sertleşiyor kasılma nasıl oluyor onu bile anlamadım yaa anlamadan hayırlısıyla bi dogurak😄😄😄

Ben bitürlü çözemedim karnım sık sık sertleşiyor kasılma nasıl oluyor onu bile anlamadım yaa anlamadan hayırlısıyla bi dogurak😄😄😄
Ya valla ben de öyle deliricem artık 😂😂 bebeğin aşağı bastırmasını bile hissediyorum, akşamları karnım o kadar acıyor ki. Şimdi biraz dolandım evde mahvoldum bildiğin

Ya valla ben de öyle deliricem artık 😂😂 bebeğin aşağı bastırmasını bile hissediyorum, akşamları karnım o kadar acıyor ki. Şimdi biraz dolandım evde mahvoldum bildiğin
Baskı yapıyor ozaman yaaa
Benimkide gece ağrım oldu baya bacağımın yan tarafı ağrıdı nasıl uyuyacağımı şaşırdım bukadar hamilelik yeter bana diyorum yanii ama haftası na göre küçük daha 🤦‍♀️ elimde olsa haziranı beklemeye bile dermanım yok

Baskı yapıyor ozaman yaaa
Benimkide gece ağrım oldu baya bacağımın yan tarafı ağrıdı nasıl uyuyacağımı şaşırdım bukadar hamilelik yeter bana diyorum yanii ama haftası na göre küçük daha 🤦‍♀️ elimde olsa haziranı beklemeye bile dermanım yok
Aynı valla çok zormuş bundan bir ay öncesi bile daha rahattı. Sen naptın kardeşinin nişanını atlattın mı sağ salimm 😍

• Muhteşem
Reactions: Jou
Kızlarrr
Ben bu kordon dolanmasını çok kafaya taktım ya ne yapmam lazım benim. Allah aşkına beni rahatlatın. Bebeğin hareketleri hala aynı Maşallah hala hareketli.

Aynı valla çok zormuş bundan bir ay öncesi bile daha rahattı. Sen naptın kardeşinin nişanını atlattın mı sağ salimm 😍
Hayırlisı olsun nediyelimm
Evett yaaa onuda atlattık çok şükür iyi eglendik ben genede oynadım hahahaha 🤣🤣 tonton hamiş ben parlıyorum beyazlar içinde 😄😄

Kızlarrr
Ben bu kordon dolanmasını çok kafaya taktım ya ne yapmam lazım benim. Allah aşkına beni rahatlatın. Bebeğin hareketleri hala aynı Maşallah hala hareketli.
Canımm aynı durumu yaşasam ben de senin gibi olurum kesin çok endişelenirim hak veriyorum ama şu var hareketleri aynıymış bak çok şükür bu en büyük motivasyonun olsun Allahın izniyle sağlıkla kucağına alacaksın ♥️

Kızlarrr
Kizz bosuna takma kafaya. Kordon dolanmasi cocugu bogmaz, zaten nefes almiyor ki karnindayken🥹 gecen bi video izledim avrupada bir kadin dogum yapiyordu. Bebegin boynuna 2 tur kordon dolanmis ona ragmen normal dogum yapti kadin dusun… ki turkiyedeki doktorlar boyle bir sorumluluk asla almazlar yani maksimumda sezaryen olursun nasil geldiginin bi onemi var mi🥹 saglikli olsun da😍

Canımm aynı durumu yaşasam ben de senin gibi olurum kesin çok endişelenirim hak veriyorum ama şu var hareketleri aynıymış bak çok şükür bu en büyük motivasyonun olsun Allahın izniyle sağlıkla kucağına alacaksın ♥️
Evet hareketleri aynı ama valla ne olur ne olmaz bilmiyorum insan yerinde duramıyor🤦‍♀️

Kizz bosuna takma kafaya. Kordon dolanmasi cocugu bogmaz, zaten nefes almiyor ki karnindayken🥹 gecen bi video izledim avrupada bir kadin dogum yapiyordu. Bebegin boynuna 2 tur kordon dolanmis ona ragmen normal dogum yapti kadin dusun… ki turkiyedeki doktorlar boyle bir sorumluluk asla almazlar yani maksimumda sezaryen olursun nasil geldiginin bi onemi var mi🥹 saglikli olsun da😍
Doğumun hiç önemi yok yeterki sağlıkla gelsin. Doktor çıkarıcak o dedi ama nasıl çıkarıcak merak ediyorum.

Kızlar doğum sancısı veya yalancı kasılma karnın yan duvarlarında olur mu? Sağ tarafım çok kötü oldu, rahimde veya kasıkta her zamanki kadar ağrımsı bir his var, çok değil. 30-40 sn kadar sürdü. Ama dayanamadım yani ayakta duramadım. Bir de sanki rahim ağzından çıkışa kadar innnnce bir sızı var, rahatsız edici
Oluyor öyle canım düzenli ve sik sa gerçek sancidir

Karnıma ağrı girdi şuan ama bu sefer heyecandan sanırım 🙈🙈🙈💕💕 sen hep 17 hissettin benim de içimden 16 ve 19 geçiyor nedense, bakalım o günlerde piyango birimize vuracak mı 😬😬
Ahahhaha 🥰🥰🥰 yaa acemimm çok tatlısın bakalımm hangi tarih olursa olsun hiç bişi kalmadı resmenn :halay: :halay::halay:
Ayy maşaallahh hemde haftaya cuma günü en mübarek gününde 🥺🥺

Hayırlısıyla gelsin bebişlerr ❤️
Yokk Joum cumaya yapmıyor pazartesine dedi doktor. Çokk teşekkür ederim aminn 💐🥹
Ayy az kaldı galiba ilk sen doguracaksin 😁hadi hayırlısı sağlıkla al kucağına 🥰
Bakalımm gerçeğimm Yasemin, acemi ben başa başız 😂😂😂 aminn çok teşekkür ederim 🥰💐🥰

Kızlarrr
Ben de çok denk geldim kordon dolanmasıyla normal doğum yapanlara, Pınar doğru söylüyor ennn fazla sezaryene karar verilir bebişe hiçbir şey olmazz rahat oll 🙏🏻

Kızlar merhaba Eylül annelerinden geliyorum.20.haftamdayım şimdiye kadar hep kız dendi bugün pipi gördü ama tam olarak erkek de diyemiyorum dedi bizde Çıktık perinatologa göründük o da aynı şeyi dedi.Ya halk arasında peygamber sünneti denen şey var,ya da Cinsel organı düşük ipnelerinden dolayı şiş dedi.tıpta bu duruma ambigus genitalya deniyormuş yani cinsiyet belirsiz.Bu durumu yaşayan oldu mu acaba fetal dna yapıcaz şimdi.

X