Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 49,2%
  • erkek

OY: 94 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    199
Kızlar doğum sancısı veya yalancı kasılma karnın yan duvarlarında olur mu? Sağ tarafım çok kötü oldu, rahimde veya kasıkta her zamanki kadar ağrımsı bir his var, çok değil. 30-40 sn kadar sürdü. Ama dayanamadım yani ayakta duramadım. Bir de sanki rahim ağzından çıkışa kadar innnnce bir sızı var, rahatsız edici
Ayy acemi ben hiç bilmiyorum ama nasılsın şuan

Kızlarrr
Ben bu kordon dolanmasını çok kafaya taktım ya ne yapmam lazım benim. Allah aşkına beni rahatlatın. Bebeğin hareketleri hala aynı Maşallah hala hareketli.
Eliiif kordon dolanması riskli bir duurum değil diye okumuştum bendee kuzumm hiç takma gerçekten yaa o işini bilir çıkarır kordonu annesiii belkide çıkardı bile 🤗 hareketler iyiyse bizde iyiyiiiiiizzz

Baskı yapıyor ozaman yaaa
Benimkide gece ağrım oldu baya bacağımın yan tarafı ağrıdı nasıl uyuyacağımı şaşırdım bukadar hamilelik yeter bana diyorum yanii ama haftası na göre küçük daha 🤦‍♀️ elimde olsa haziranı beklemeye bile dermanım yok
Jou nasıl küçük kılo olarak mı küçük yoksa geliim olarak mı gerisen hekıyor benım bebede mınyon olacak heralde

Eliiif kordon dolanması riskli bir duurum değil diye okumuştum bendee kuzumm hiç takma gerçekten yaa o işini bilir çıkarır kordonu annesiii belkide çıkardı bile 🤗 hareketler iyiyse bizde iyiyiiiiiizzz
Yaa bazı yerlerde korkmayın bazı yerlerde riskli felan yazıyor. Ne zaman ağzıma birşey atsam hareketli demekki yediğim şeyler ona gidiyor diye düşünüyorum ama ne bilim işte aklım karnımın içinde🤦‍♀️🤢

Ayy acemi ben hiç bilmiyorum ama nasılsın şuan
Hala aynı.. karın çevremde genel bir ağrı var, adet ağrısı gibi dediğimiz. Bazen de bölgesel sancı gibi giriyor ama tam alt karna değil bazen yukarılara yanlara. Şimdilik uygulamaya kaydediyorum bakalım kasılma olduğunu düşündüğüm şeyleri. Ama tam olarak neye kasılma diyeceğimizi de anlamadım açıkçası

Yaa bazı yerlerde korkmayın bazı yerlerde riskli felan yazıyor. Ne zaman ağzıma birşey atsam hareketli demekki yediğim şeyler ona gidiyor diye düşünüyorum ama ne bilim işte aklım karnımın içinde🤦‍♀️🤢
Canım arkadaşım o kadar haklısın ki, çok iyi anlıyorum seni🤗 ama hep güzel düşünelim güzel olsun olur mu? Pozitif oluyoruz🤗

Hala aynı.. karın çevremde genel bir ağrı var, adet ağrısı gibi dediğimiz. Bazen de bölgesel sancı gibi giriyor ama tam alt karna değil bazen yukarılara yanlara. Şimdilik uygulamaya kaydediyorum bakalım kasılma olduğunu düşündüğüm şeyleri. Ama tam olarak neye kasılma diyeceğimizi de anlamadım açıkçası
Acemi acaba doğum sancısı mı🥲 nasıl düzeni şuan kaydettiğin verilerin? Bir de akıntı vs var mı

Kızlar merhaba Eylül annelerinden geliyorum.20.haftamdayım şimdiye kadar hep kız dendi bugün pipi gördü ama tam olarak erkek de diyemiyorum dedi bizde Çıktık perinatologa göründük o da aynı şeyi dedi.Ya halk arasında peygamber sünneti denen şey var,ya da Cinsel organı düşük ipnelerinden dolayı şiş dedi.tıpta bu duruma ambigus genitalya deniyormuş yani cinsiyet belirsiz.Bu durumu yaşayan oldu mu acaba fetal dna yapıcaz şimdi.
Merhaba canım, hiç bilgim yok ama Allah hayırlı sağlıklı haberler aldırsın 🤲

Geldim kızlar her sey iyi cok sükür ben sezaryen istiyorum demistim özel bi sebebi yok korkuyorum sadece normalden ama daha erken haftalarda açılma vs olur kendiliginden normale dönerse o da kabulüm hayırlısı yani böyle düsünüyorum 😄 bebişim iyi,3-5 haziran gibi sezaryen tam netlesmedi tarih, kilosu accık iri gibi 2700 hafta olarak 34+3 üz, ama hep önde gidiyordu zaten 35 gibi düsünün dedi, ama önde gitse bile normal tarihe göre 38 de alırım dedi ciger gelisimi acısından, nst 120-160 arası cıktı iyi dedi

36+5 🙈 geçen hafta kontrolde kanala girmemişti ama ev işi yaparken çok eğilip kalkıyorum, ev 4. Katta asansör yok 😂 pilates topuna da başladım bakalım cuma günü ne diyecek ay heyecanlandım 😬😬 sen yapabildin miii 😍
Hadi bakalım iner inşallah secde pozisyonu yap bide sugiat yap canım bebeği kanala yönlendirmek için 🤗 ben yapıyorum şuan 😅

Kızlar kontrolden geliyorum. Yine idrarda enfeksiyon çıktı 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️. Bu arada sezaryen tarihini aldık. 17 bekliyordum ama doktor 20 Mayıs’a tarih verdi :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Aayyy hadi hayırla canım ya enfeksiyon da herhalde doğuma kadar böyle gidecek senin neyse ki başka sıkıntı yok ve az kaldı sayılı günler sağlıcakla kucağına almak nasip olsun 🤲🏻🤍 🥳🥳

X