Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    7
Ayyyyy yemin ediyorum dün ben de aynı senin gibiydim ağladım ağlayacağım eşim şok oldu benim annem de vardı hepimizin beti benzi attı ne yaşıyoruz ya şu an biz dedik bir an. Gerçekten devlette iyi bir doktora denk gelmedikçe çok zor artık devlet olayı. Alttan da baksa üstten de baksa hiç alakası yok belli bir haftaya gelene kadar her şey iyiyse kese yolku ya şöyle böyle dememeli hiçbir doktor. Hemen kalp atışı duyamayınca sorun var böyle şey mi olur ya. Dediğim gibi bak ben de duymadım sadece gördük ekranda 1 haftaya kadar yine bekleyeceğiz biz de. İçimiz biraz daha rahat rahat beklemiş olduk allahtan 🙏🏼😍
Ben de canlı cenaze gibiydim şimdi iyiyim şükür beklicez bakalım inşallah ikimiz için de iyi olur 🥰

Ya kızlar ben oturup ağlıcam ya. Yüzümde çıkan sivilceler ergenlikte çıkmadı. Bel ağrım benim 1 haftadır işe gitmemi engelliyor. Bir gün kabız bir gün ishal olma özelliği gelişti bende. Mide yanması . Mide bulanması . Başım hep ağır geliyor . Evin içinde donuyorum içlik giyiyorum o derece. Ellerim kollarım bacaklarım kurudu kaşımaktan kanayacak az kaldı . Hamilemiyim savaş mı veriyor vücud anlamadım. Ne bu arkadaş 🤣😂😅
Daha 6. Hafta içindeyim gerisini düşünemiyorum 😂🥹
Seninle aynıyız şuan.. ilk def bugün darlandım midem bulanıyordu kısa kollu giydim

8 + 4 haftadayiz lekelenme ile basladi kanamaya döndü günde 3 doz progeston 5 gune birde igne vurunuyorum düşük riskim var doktor tuvalet harici kalkmamam gerektiğini söyledi böyle bisey yaşayan var mi

8 + 4 haftadayiz lekelenme ile basladi kanamaya döndü günde 3 doz progeston 5 gune birde igne vurunuyorum düşük riskim var doktor tuvalet harici kalkmamam gerektiğini söyledi böyle bisey yaşayan var mi
Bende de lekelenme oldu kese dışında kanama olduğundan üç gün rapor verdi. Yatıyorum gerekirse haftaya da uzatacak raporu salı tekrar kontrolüm var bebek ne durumda merak ediyorum. Umarım bir an önce atlatırız dün iki doz iğne vuruldum. Progestan sabah aksam alıyorum benim 7+5 haftam

6 Haftada kalp atisini duydugumda kahverengi lekelenmem vardi ve bebegin cevresinde kan var lekelenmem ondan oluyor olabilir demisti ama o beklemis kan kahverengi olur ama 3 gun sonra kanamaya dondu ve tekrar gittim bebegin durumu iyiydi bi 3 gun sonra tekrar gittim cok sukur gene iyiydi ve kanama dagilmis demisti ama kanamam hala devam ediyo ve agrim var korkuyorum esimle uyusmazlik var ve normalde 18. Haftada uyusmazlik ignesi vuruluyomus kanama oldugu icin 6 hafta yapti igneyi doktor ama sanırım zaten uyusmazligin ilk bebege bi zarari ve etkisi yokmus bilmiyorum kafam karisik

Gittin mi naptın senden haber bekliyorum heyecanla :anneadayı:
Gittim canim çok şükür bebisi bile gördük pıt pıt kalbinin atışını gördük 🥲 henüz duyamadik zaten görmemiz bile çok zor demişti doktor ama gördük valla doktorda şaşırdı 🤣 haftayada duymaya gideceğiz inssllah şuan 5 haftalık dedi herşey yolunda çok şükür

Merhaba canm
Sağlıkla büyüyecekler Allahn izniyle inşallah
Rabbim hepimizin yardmcısı olsun 😍🤲
amin inşallah canım🥰ben en son salı günü muayene oldum doktorum 1 ay sonra gel dedi cok uzun geldi bana. sizde de bu şekilde mi

Hayırlı mübarek olsun inşAllah canım benim, sata göreni yoksa transfere göre mi takip edilecek 😍
amin inşallah hepimizin hayırlı olsun 😍😍 ikisi de aynı hafta olarak cıkıyor. cünkü transferim normal gebe kalma ile aynı günde yapıldı yumurtlama gününde yani. sat a gore takip edilecek

X