Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    7
Hayırlı olsun🥰 1 nişanda nasipse görürsünüz artışa göre beta değeriniz keseyi görecek kadar artacak maşallah 🧿
Ay evet güzel artıyor şimdilik az önce kan verdik geldik son sonucu öğrenmek için içim biraz rahatladı inşallah keseyi görüp kalp atışınıda duyarsam tamam dicem artık boş yere endişe yapma dicem kendime ister istemez kaygı problemi yaşıyorum aslında hemşireyim bu işleri biliyorum bu işlerin içindeyim ama insanın başına gelince her şey çok farklı oluyo

Ay evet güzel artıyor şimdilik az önce kan verdik geldik son sonucu öğrenmek için içim biraz rahatladı inşallah keseyi görüp kalp atışınıda duyarsam tamam dicem artık boş yere endişe yapma dicem kendime ister istemez kaygı problemi yaşıyorum aslında hemşireyim bu işleri biliyorum bu işlerin içindeyim ama insanın başına gelince her şey çok farklı oluyo
İşte terzi kendi söküğünü dikemiyor ♥️ siz hemşireden önce annesiniz ondan bu endişe 🫣💜 sağlıkla doğsun miniklerimiz 🎈🎉

Normal artık 4 haftalık aralıklarla gidilicek 👍🏻 sonlara doğru sıklaşıyor
yaa üzüldüm buna. bebegi gormeden rahat edemem. bayramdan onceye devlete randevu aldım arada devlete de giderim korkuyorum hep bir şey olmuş mudur diye🥺

Bana doktorum ilk aylarda ben 15 günde bir cağırıyorum dedi canm
Ama zaman zor geçiyor vlla😇
Neyse sağlıkla büyüsünler de bekleriz😍
hiç deme bana da bi onceki randevumda 2 hafta sonra gel demişti 2 hafta bile gecmek bilmedi. 1 ayı düşünemiyorum😅

Ben de hemşireyim, sat 21şubat, sırasıyla 30, 114, 220 ve 700(pazartesi) gördüm. Bir daha da baktırmadım çünkü psikolojik olarak o kan sonucunu beklerken istemsiz gerginlik yaşıyorum bu da bize iyi gelmiyor. Ben de cumartesi ilk muayeneme gideceğim kese görme umuduyla. Ben herşeyin yolunda olduğunu hissediyorum bir kez daha kan vermek istemiyorum :KK12: Lütfen sen de stres yapma

Ben de hemşireyim, sat 21şubat, sırasıyla 30, 114, 220 ve 700(pazartesi) gördüm. Bir daha da baktırmadım çünkü psikolojik olarak o kan sonucunu beklerken istemsiz gerginlik yaşıyorum bu da bize iyi gelmiyor. Ben de cumartesi ilk muayeneme gideceğim kese görme umuduyla. Ben herşeyin yolunda olduğunu hissediyorum bir kez daha kan vermek istemiyorum :KK12: Lütfen sen de stres yapma
Benim sat da 24 Şubat çok yakınız, maşallah değerleriniz iyi yükselmiş. Ben 22 martta 6,7 25 martta 77 yi gördüm. Cumartesi günü tekrar bakılacak umarım sağlıkla yükselir.

Kizlar birkacgundur kanamam oluyordu hatta burayada yazmistim belki gorenler hatirlamistir.Bugun bebegimi kaybettim cok uzgunum😔tavsiyem en ufacik lekelenmede bile hemen doktora gidin.Bebegimin kalbi durmus😔
Başın sağ olsun canım çok üzgünüm. Evet yazmıştın hatırlıyorum. Rabbim sağlıkla yeniden nasip etsin inşallah 🤲🏻💜

Kızlar bebeği ilk ne zaman gördünüz nasıl bı görüntüsü ben bugün kalp atışını gördüm 🤣 çok tuhaftı pit pit atan yuvarlak birşey gibi duruyordu 5+1felaniz daha alttan muaynede göründü kesede 7bucuk mm dedi normal dimiii

X