Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    26
Ben de kasım sonunda bir kürtaj geçirdim şuan regl döngümü bekliyorum. Gebelik var mı yoksa isteğim yüzünden vücudum beni mi kandırıyor bilemedim
SATınız ne zaman kızlar?
Geçmiş olsun canım. Benim sat 6 Ocak. Ama 2 ayda bir regl oluyorum. Pcosluyum. Bugün çift çizgi gördüm, çok silik bir şekilde. Birkaç gün daha bekleyip doktora gideceğim kan tahlili için.

Öncelikle çok geçmiş olsun, sanırım bu tarz operasyonlar sonrası en az 1 ay hormonal değerler dengesiz seyredebiliyormuş. Doktorum bu şekilde bilgi vermişti bana da kürtaj sonrası

Benim bahsettiğim kimyasal gebelik yaklasik 9 yıl önceydi. Bu ay kaset testte çift çizgi çıktı, henüz kanda baktirmadim. Birkaç gün beklemek istiyorum. İnşallah hayal kırıklığına ugramam.
Ay ben dayanamammmmm dış gebelık riskinden korkmuyormuşum o beta artısından bellı oluyor bende gitmedım dış gebelık olduğumu sonradan beta dan anladım çok geç kaldım tüpümde patladı aldılar

Ay ben dayanamammmmm dış gebelık riskinden korkmuyormuşum o beta artısından bellı oluyor bende gitmedım dış gebelık olduğumu sonradan beta dan anladım çok geç kaldım tüpümde patladı aldılar
Dış gebeliğin ne olduğunu hiç bilmiyorum. Salı günü gideceğim inşallah doktora. Bende kaç haftalık hamile olduğumu hiç kestiremiyorum. İki ayda bir adet olduğum için tarihler çok farklı.

Geçmiş olsun canım. Benim sat 6 Ocak. Ama 2 ayda bir regl oluyorum. Pcosluyum. Bugün çift çizgi gördüm, çok silik bir şekilde. Birkaç gün daha bekleyip doktora gideceğim kan tahlili için.
Çok sevindim inşallah bebeğiniz vardır, benim de 2 ocak korkumdan henüz test yapmadım lakin 2 gündür kasık ağrısı beyaz kremsi akıntı var sanki önceki gebeliğimde de olmuştu
Reglime 6 gün var çıkar mı çıkmaz mı bilemedim.
İkiz bebeklerimi kaybettim 11.haftada çünkü 😞

Çok sevindim inşallah bebeğiniz vardır, benim de 2 ocak korkumdan henüz test yapmadım lakin 2 gündür kasık ağrısı beyaz kremsi akıntı var sanki önceki gebeliğimde de olmuştu
Çok üzüldüm canım. Birkez kayıp yaşayınca sanki hep aynı şey olacakmış gibi hissediyor insan. Çok iyi anlıyorum. Bende birkez düşük yapmıştım, birkaç ay sonra hamile kaldım, bebeğim doğana kadar tedirginliğim geçmedi. Ama bebeğim sağ salim doğdu çok şükür. Gönlünü ferah tut. Birkaç gün sonra test yapabilirsin, bende salı günü doktora gideceğim. Umarım oğluma bir kardeş geliyordur.

Çok üzüldüm canım. Birkez kayıp yaşayınca sanki hep aynı şey olacakmış gibi hissediyor insan. Çok iyi anlıyorum. Bende birkez düşük yapmıştım, birkaç ay sonra hamile kaldım, bebeğim doğana kadar tedirginliğim geçmedi. Ama bebeğim sağ salim doğdu çok şükür. Gönlünü ferah tut. Birkaç gün sonra test yapabilirsin, bende salı günü doktora gideceğim. Umarım oğluma bir kardeş geliyordur.
Çok teşekkür ederim gerçekten tam olarak böyle düşünüyorum çok tedirginim ve "öğrenmesem nasıl olur" Diye düşünüp duruyorum. Mesela 9.haftaya kadar 🙈

Selamlar , Bende geçen temmuzda kürtaj oldum bebeğin kalbi durdu :KK43:
Sat 26.01.2024 , Bat 24.02.2024 . Bir hafta önce alerji nedeniyle kan verdim doktorum sonuçlara göre , hormonların yüksek kan testi yapalım hamilelik şüphesi var ise ilaçları kullanma dedi. Pazartesi Beta hcg 80, Çarşamba 240 çıktı . umarım her şey güzel olur . Kafamda bir sürü korku var, haftaya Kontrole gideceğim :)

Çok üzüldüm , umarım bundan sonra her şey çok güzel olur. Hamilesindir ve En kısa zamanda sağlıkla kucağınıza alırsınız.

Yok hayır kasım ayında kürtaj oldum ikiz bebeklerimi kaybettim 11.haftada
Ben de kasım ayında zorunlu kürtaj oldum, 6 haftalık bir bebeğimi kaybettim. Reglime 6 gün var , kremsi bir akıntım var benim de. Kasıklarımda anlık batma oluyor gibi hissediyorum. Pms'den kaynaklı da olabilir umutlanmak istemiyorum hayırlısı olsun bakalım

Ben de kasım ayında zorunlu kürtaj oldum, 6 haftalık bir bebeğimi kaybettim. Reglime 6 gün var , kremsi bir akıntım var benim de. Kasıklarımda anlık batma oluyor gibi hissediyorum. Pms'den kaynaklı da olabilir umutlanmak istemiyorum hayırlısı olsun bakalım
Umarım hamilesindir. <3

Selamlar , Bende geçen temmuzda kürtaj oldum bebeğin kalbi durdu :KK43:
Sat 26.01.2024 , Bat 24.02.2024 . Bir hafta önce alerji nedeniyle kan verdim doktorum sonuçlara göre , hormonların yüksek kan testi yapalım hamilelik şüphesi var ise ilaçları kullanma dedi. Pazartesi Beta hcg 80, Çarşamba 240 çıktı . umarım her şey güzel olur . Kafamda bir sürü korku var, haftaya Kontrole gideceğim :)
Çok çok sevindim, tebrik ediyorum inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız hayırlı olsun rabbim tamamına erdirsin :))

Acaba kan versem çıkar mı? Kaset test yaptım negatif çıktı. İlk gebeliğimde de tüm kaset testler negatif çıkıyordu. Sizde de olduğu gibi relgden 10 gün önce kasık sancıları başladı. Kremsi akıntım var ama yine de insan emin olamıyor.

Sizin adınıza çokkk sevindimm :))))

İnanın benim de aynennnnn bu şekilde belirtiler. İşte kurguluyor muyum yoksa gebelik var mı emin olamıyorum. Cesaret edip kan da veremiyorum.
Bi cesaret gidip kan verelim 4 gün de benim var şuan çıkar mı acaba?

Çok çok sevindim, tebrik ediyorum inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız hayırlı olsun rabbim tamamına erdirsin :))

Acaba kan versem çıkar mı? Kaset test yaptım negatif çıktı. İlk gebeliğimde de tüm kaset testler negatif çıkıyordu. Sizde de olduğu gibi relgden 10 gün önce kasık sancıları başladı. Kremsi akıntım var ama yine de insan emin olamıyor.

Sizin adınıza çokkk sevindimm :))))
Çoooook teşekkür ederim umarım sağlıklı olur hala içimde korku var :)

Ben aslında doktora gitmeden önce kaset test yapmıştım ve reglime 10 günden fazla varken kasık ağrım başladı . Negatif çıktığı için alerji ilacına başlamıştım. Alerji artınca doktora gittim tekrardan. O şekilde çıktı . Umutlandırmak istemiyorum ama kan testi verin bence :)

İnanın benim de aynennnnn bu şekilde belirtiler. İşte kurguluyor muyum yoksa gebelik var mı emin olamıyorum. Cesaret edip kan da veremiyorum.
Bi cesaret gidip kan verelim 4 gün de benim var şuan çıkar mı acaba?
Benim tam reglime 8 gün varken çıktı olabilir bence :)

O zaman bi cesaret akşam gidip kan vereyim :)

İlk gebeliğimi çok erken öğrendim çok stres yaşadım kalp atışı duyuldu duyulmadı, kese bozuldu bozulmadı gözlerimi kapatıp 9 haftaya kadar ölü taklidi yapmak istiyorum :)
Ayyy hadi inşallah ❤️ erken öğrenmek gerçekten bir yandan kötü sürekli panik halindeyiz. Umarım sonuç güzel çıkar 😍

X