Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    66
Canım kızlar çatlatma iğnesi 15.gün idrar testinde negatif çıktı erken gebelik akşam ince çizgi oluşmuştu saat ıtıbarıyle 18.gündeyim hala adet yok göğüs ucu hassas 14. Gün ovulasyon pik geç döllenme olabilir mi 🥺

Eklentiler

• IMG_20240226_004137.jpg
    IMG_20240226_004137.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 204
  • IMG_20240223_112215.jpg
    IMG_20240223_112215.jpg
    199,5 KB · Görüntüleme: 199
Canim kaset test gec cikartabilir erken gebelik su gunlerde silik de olsa cikarmasi lazim. Fazladan var mi evde? Yarin sabah ilk idrarla erken gebelik testi yapsan. Sanki gebelik var gibi cunku. Heveslendirip sonradan uzulmeni istemiyorum ama ben su an kendi kendime senin icin heveslendim 🤩

Merhaba, benim hamilelik testim de 21.02.2024 tarihinde iki çizgi çıktı. Hemen o gün yaptırdığım kan testinde de 805 olarak ölçüldü. Aile hekimi kadın doğuma yönlendirdi derken, geçtiğimiz cuma kesesi göründü. 10 gün sonra tekrar çağırdı. şuan sadece bekliyorum :) folik asit ve progestan ilaç verdi. geceleri bir kez fitil olarak alıyorum. Son adet gördüğüm tarih 25.01.2024. bebeğim kaç haftalık sizce ?

Son düzenleme:
Merhaba, benim hamilelik testim de 21.02.2024 tarihinde iki çizgi çıktı. Hemen o gün yaptırdığım kan testinde de 805 olarak ölçüldü. Aile hekimi kadın doğuma yönlendirdi derken, geçtiğimiz cuma kesesi göründü. 10 gün sonra tekrar çağırdı. şuan sadece bekliyorum :) folik asit ve progestan ilaç verdi. geceleri bir kez fitil olarak alıyorum. Son adet gördüğüm tarih 25.02.2024. bebeğim kaç haftalık sizce ?
merhaba tebriklerrr son adet tarihi ocak olabilir mi ? Eğer öyleyse 5 haftalık diye tahmin ediyorum çok sevindimmm

Merhaba hanımlar 👋🏻
Bat 28 Ocak 2024
26 Şubat geçtiğimiz pazartesi günü test yaptım pozitif çıktı. Akşamına beta için kan verdim.
26 Şubat beta hcg değerim 654 çıktı.
Yarın sabah da sağlık ocağına beta için kan vermeye gideceğim. Hesaplamaya göre 2 kasımı gösteriyor. Hayırlısıyla sağlıkla gelsin inşallah. Rabbim dileyen herkese hayırlısını versin.

Merhaba hanımlar 👋🏻
Bat 28 Ocak 2024
26 Şubat geçtiğimiz pazartesi günü test yaptım pozitif çıktı. Akşamına beta için kan verdim.
26 Şubat beta hcg değerim 654 çıktı.
Yarın sabah da sağlık ocağına beta için kan vermeye gideceğim. Hesaplamaya göre 2 kasımı gösteriyor. Hayırlısıyla sağlıkla gelsin inşallah. Rabbim dileyen herkese hayırlısını versin.
Merhaba hamileliğiniz hayırlı olsun ☺️ yeniden kan verdiniz mi acaba, birde bu değer adetten kaç gün geçtikten sonra çıktı

Benimde son adet tarihim 1 şubattı. 3 gün geçti bugün beta verdim negatif çıktı. Adetim de gecikmezdi hiç. Doktor tarlusal verdi söktürücü. Ama kullanıp kullanmamakta kararsızım. Acaba geç döllenme olurmu diye. Çünkü buralarda çok okuyoruz. Negatif çıkıp 1 hafta sonra kanda pozitif gören. Kasıklarımda çok ağrıyor ama gelmiyor adet. Ne yapacağımı bilemedim. :KK43:

Benimde son adet tarihim 1 şubattı. 3 gün geçti bugün beta verdim negatif çıktı. Adetim de gecikmezdi hiç. Doktor tarlusal verdi söktürücü. Ama kullanıp kullanmamakta kararsızım. Acaba geç döllenme olurmu diye. Çünkü buralarda çok okuyoruz. Negatif çıkıp 1 hafta sonra kanda pozitif gören. Kasıklarımda çok ağrıyor ama gelmiyor adet. Ne yapacağımı bilemedim. :KK43:
Hiç bilmiyorum canım ya istersen bekle biraz daha ilacı kullanmak için :KK43:

Hiç bilmiyorum canım ya istersen bekle biraz daha ilacı kullanmak için :KK43:
Öyle yapmam canım, doktora negatifse negatif tir geç döllenme falan olurmu dedim. Oda olmaz ilacı kullan istersen dedi. Ama burda okuyorum negatif çıkmış hatta adet söktürücü içmişler sonra pozitif çıkan birsürü insan var. Allah ol der olur. Rabbim hepimize hayırlı evlat nasip etsin. 🙏

Öyle yapmam canım, doktora negatifse negatif tir geç döllenme falan olurmu dedim. Oda olmaz ilacı kullan istersen dedi. Ama burda okuyorum negatif çıkmış hatta adet söktürücü içmişler sonra pozitif çıkan birsürü insan var. Allah ol der olur. Rabbim hepimize hayırlı evlat nasip etsin. 🙏
Amin canım inşallah , Hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin bizlere <3

Merhaba hamileliğiniz hayırlı olsun ☺️ yeniden kan verdiniz mi acaba, birde bu değer adetten kaç gün geçtikten sonra çıktı
Merhaba teşekkür ederim. Sürekli takip ediyorum ama kaçırmışım mesajları. Adetim geçeli 6. Gün test yaptım pozitif çıktı akşama da beta bu değerde çıktı. Şimdi de sağlık ocağı da 2 gün sonra yaptırdığım testte 1539 çıktı.

Merhabalar herkese 👋🏻 sağlık ocağından test sonucunu aldım beta 2 gün sonra 1539 olmuş. 7. Hafta kontrole gidersin dedi. Takviye kullanan varmı aramızda? Ben inofolic folik asit kullanıyorum önceden doktorum yazmıştı. Omega kullanan varmı?

X