Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    9
Maşallah o zaman 🧿 ilac vs kullamismiydin benmde sabahları canm istemiyor gün içinde bir tık daha iyiyim akşamda bulantı oluyor genede buna şükür diyorum
Yok kullanmadım böyle bir artistlik yaptım 😀 ben 3 gün yemek yiyemediğim zaman oldu bende kusma vardı . Şükür geçti inşalalh senin de geçer 😀

Günaydın hanımlar. Dün bütün gün baş ağrısıyla ve mide bulantısı ile geçti yataktan kalkamadım hep uyudum. Sabah 6 da uykumu almış şekilde uyandım. Hemen prilam hapımı içtim. İki gün içmedim diye perişan oldum. Şimdi de uykudan gözümü açamıyorum. Tekrar uyumaya gidiyorum. 😴 benim de randevum yarın.

Belirtiler hemen tık diye mi kesildi benim bugün hiç bir belirtim yok şişliğim bile yok karnımdaki o baskı falan psikolojik mi bilmiyorum bugün hastaneye gidicem stres yaptım kafamda binbir türlü kötü senaryo belirdi belirtiler varken içim rahat ediyordu bebeğim demek benimle ki hala bunlar var diyordum of doktora gitsem de rahatlasam 😒
Benim dün mesela çok fazla kasık ağrım vardı işyerimde 5 dk sabit oturamadım ama bugün hiç yok günü gününü tutmuyor gerçekten

Kizlar doktordan geldim şimdi 8+4 kanama alanım varmiş kahve lekeler geliyordu dinlen dedi bol su iç dedi progestan 200 mg çikardi

Belirtiler hemen tık diye mi kesildi benim bugün hiç bir belirtim yok şişliğim bile yok karnımdaki o baskı falan psikolojik mi bilmiyorum bugün hastaneye gidicem stres yaptım kafamda binbir türlü kötü senaryo belirdi belirtiler varken içim rahat ediyordu bebeğim demek benimle ki hala bunlar var diyordum of doktora gitsem de rahatlasam 😒
Şaka gibi ama aynen tık diye kesildi 😂 hiç stres yapma belirtilerin azalması hatta bitmesi çok normal . Günü gününü tutmuyor. Bak 3 gün aç gezdim su bile kusma yaptı. 4. Gün full yedim sanki 3 gündür aç gezen ben değilmişim gibi 😂😂

7+2 dedi bana doktor ama bebişi göremedi tekrar kan istedi inş sıkıntı yoktur alttan da şimdilik bakmadı helal kan sonucuna göre bakacak normalde normal ultrason bu tarihte görmesi gerekmezmiydi?

Kızlar Günaydın 🌸 Şimdi doktordan geldim.Adet tarihine göre 8 haftalık görünüyor ama doktor 6 haftalık dedi 1 hafta sonra kalp atışı dedi.Modum düştü
Arkadaşımda aynı durumu yaşadı geç döllenmeymiş hiç modunuzu düşürmeyin sonrasında bebişi haftasını yakaladı şuan maşallah 17 haftalık hareketlerini bile hissediyor 😍

7+2 dedi bana doktor ama bebişi göremedi tekrar kan istedi inş sıkıntı yoktur alttan da şimdilik bakmadı helal kan sonucuna göre bakacak normalde normal ultrason bu tarihte görmesi gerekmezmiydi?
İçini ferah tut. Doktor takibine devam et canım kilo var mı bu arada ? Bazen vajinal duyuluyor benimde karın bölgem yağlı . Ondan karından duyulmamıştı

Bende görünmemişti ben tabi felaket tellalı olduğum için ultrasonda kocaman boş keseyi görünce korktum hemen alttan baktı gördük şükür korkma hiç bendede kilo var göbüşlü biriyim sonrasında gösterir kendini içini ferah tut 🫶🏻

Günaydın hanımlar. Dün bütün gün baş ağrısıyla ve mide bulantısı ile geçti yataktan kalkamadım hep uyudum. Sabah 6 da uykumu almış şekilde uyandım. Hemen prilam hapımı içtim. İki gün içmedim diye perişan oldum. Şimdi de uykudan gözümü açamıyorum. Tekrar uyumaya gidiyorum. 😴 benim de randevum yarın.
Gecmiş olsun canm
Prilam şifa gibi ilaç ama fena uyku yapıyor
İş yerinde benim gözlerim kapanıyor uykudan 😁

Kızlar istahlariniz nasıl benm iştah az özellikle sabahları kusma oluyor gün icnde pek birsey olmuyor ama akşam yemek yiyemiyorum pek mide bulantısı ama kusma yok :)
Bulantı beni de bitirmiş durumda. Folik asit içerken bile öğürüyorum. Kusmuyorum ama sürekli bulantı hali var.
2 kilo verdim bile. 3 haftadır perişan vaziyetteyim. az az yiyorum 3-4 lokma hemen midem bulanıyor. bırakıyorum.
patates haşlaması domates cubuk kraker leblebi meyvelerle idare ediyorum. kefir içiyordum bi ara şimdi onu da midem almıyor.
çok açım yemek yemek istiyorum ama mümkün değil. canım istemiyor.
prilam 2 adet gece içiyorum , gündüz de 1 tane alıyorum ama bulantıya faydası yok bence. bulantı da azalma olmuyor. belki içmesem kusarım kusmamı engelliyordur.

gecer diyorlar inşallah en kısa sürede gecer. serum mu alsam diyorum. çalısıyorum bi de iyice yorup gücsüz bırakıyor beni açlık.

Bulantı beni de bitirmiş durumda. Folik asit içerken bile öğürüyorum. Kusmuyorum ama sürekli bulantı hali var.
2 kilo verdim bile. 3 haftadır perişan vaziyetteyim. az az yiyorum 3-4 lokma hemen midem bulanıyor. bırakıyorum.
patates haşlaması domates cubuk kraker leblebi meyvelerle idare ediyorum. kefir içiyordum bi ara şimdi onu da midem almıyor.
çok açım yemek yemek istiyorum ama mümkün değil. canım istemiyor.
prilam 2 adet gece içiyorum , gündüz de 1 tane alıyorum ama bulantıya faydası yok bence. bulantı da azalma olmuyor. belki içmesem kusarım kusmamı engelliyordur.

gecer diyorlar inşallah en kısa sürede gecer. serum mu alsam diyorum. çalısıyorum bi de iyice yorup gücsüz bırakıyor beni açlık.
Brnde bende prilam işe yaradı canmm ama senin çok şiddetli sanrm😞

X