Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    9
Teşekkür ederim canım cevap verdiğin için bende testler de çıkmayınca devam etmek istemiyor 12. Haftadan sonra gün aşırı yaptırmaya başlayacak yavaş yavaş kesecek inşalllah bebeğime bir şey olmaz acaba diyorum normalde kan pıhtılaşması yok hamilelikte bir şeyler tetikleniyor ve ortaya mı çıkıyor tabi tıpta böyle bir şey mümkün mü bilmiyorum
Normalde kan pıhtısı yoksa kesiyorlar iğneyi doğru birkaç kişide daha gördüm aynı senin gibi azalta azalta kesiyorlar. İlk haftalarda tetikleme oluyor canım ama büyüdükçe o risk azalıyor doktor bana öyle demişti. Bende pıhtılaşma olduğu için iğneye devam: ama sende yok yinede doktordan iyi kimse bilmez. Ben sende de pıhtı var sandım ondan biran panik oldum direk kesme iğneyi diye

Kızlar merhaba 👋🏻
Sat 14 şubat, tarihe göre 8+6 ama kontrollerde hep ilerde görünüyordu. Dün kontrole gittim ultrason ölçümünde 9+3 çıktı. Gebelik belirtilerim aniden kesilmişti benim o sebeble bir şey mi oldu diye çok korkuyordum. Araya da bayram girince beklemek zorunda kaldım. Çok şükür kalbini duydum 🥰 Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin evlatlarımızı 🙏🏻
Vanım benimde sat 14 Şubat. Bebek 9+3 günlük. Aslında ileri değil olması gereken . Bende şaşırdım şimdi😀 ileriyse sevinecem 🤪🤣🤣 bu arada benimde belirtiler bitti bir kabızlık kaldı normalmiş artık bitmesi yada azalması

Kızlar istahlariniz nasıl benm iştah az özellikle sabahları kusma oluyor gün icnde pek birsey olmuyor ama akşam yemek yiyemiyorum pek mide bulantısı ama kusma yok :)

Kızlar istahlariniz nasıl benm iştah az özellikle sabahları kusma oluyor gün icnde pek birsey olmuyor ama akşam yemek yiyemiyorum pek mide bulantısı ama kusma yok :)
6 ve 8 haftalar arası mide bulantısı ve iştahsızlık oldu sonra birden geçti şu anda 10 haftalık oldum. Eskisi gibi herşeyi yiyebiliyorum çok şükür. Siz kaçıncı haftadasınız ?

Kızlar Günaydın 🌸 Şimdi doktordan geldim.Adet tarihine göre 8 haftalık görünüyor ama doktor 6 haftalık dedi 1 hafta sonra kalp atışı dedi.Modum düştü

6 ve 8 haftalar arası mide bulantısı ve iştahsızlık oldu sonra birden geçti şu anda 10 haftalık oldum. Eskisi gibi herşeyi yiyebiliyorum çok şükür. Siz kaçıncı haftadasınız ?
Bende 9+6 haftalığım mide bulantısı sabahları ve akşam oluyor dediğim gibi ama iştahsızlık var 2 3 kaşık anca yiyebiliyorum bakalım önümüzdeki haftalar nasil olacak :)

Bende 9+6 haftalığım mide bulantısı sabahları ve akşam oluyor dediğim gibi ama iştahsızlık var 2 3 kaşık anca yiyebiliyorum bakalım önümüzdeki haftalar nasil olacak :)
Umarım azalır, yemek yiyemedikçe insanın enerjisi de olmuyor :) Bide ben yemek yemeyi çok seven biri olarak o 2 hafta baya zorlamıştı ama allahtan çabucak geçti :)

Umarım azalır, yemek yiyemedikçe insanın enerjisi de olmuyor :) Bide ben yemek yemeyi çok seven biri olarak o 2 hafta baya zorlamıştı ama allahtan çabucak geçti :)
Siz o haftaları ilaç vs kullanmadan mi geçirdiniz herkes önümüzdeki haftalarda normale donersin hatta iştahin açılır diyorlar:)

10. Haftadayım ben bunların hepsi bitti sadece sabahları birşeyler yemek zorluyor. Hala ağır yemekler yiyemiyorum hafif aperatif şeyler yiyorum . Ama yiyorum 🥹😅

Siz o haftaları ilaç vs kullanmadan mi geçirdiniz herkes önümüzdeki haftalarda normale donersin hatta iştahin açılır diyorlar:)
Yok ben ilaç kullanmadım. Doktorum istersen yazabilirim dedi ama bende idare ederim geçmezse bir daha ki kontrolde isterim demiştim. Kendi kendine geçti şükür. İştahım da açıldı doğru :)

Hatta 2 gün üst üste iyi olunca nasıl geçti bu birden diye korkup doktora gitmiştim :KK70:

Normalde kan pıhtısı yoksa kesiyorlar iğneyi doğru birkaç kişide daha gördüm aynı senin gibi azalta azalta kesiyorlar. İlk haftalarda tetikleme oluyor canım ama büyüdükçe o risk azalıyor doktor bana öyle demişti. Bende pıhtılaşma olduğu için iğneye devam: ama sende yok yinede doktordan iyi kimse bilmez. Ben sende de pıhtı var sandım ondan biran panik oldum direk kesme iğneyi diye
Teşekkür ederim canım peki kesenlerde bir problem oldu mu sağlıkla doğurdular mı bebeklerini bugün bende kontrole gidicem inşallah güzel haberler yazarım buraya

Kızlar Günaydın 🌸 Şimdi doktordan geldim.Adet tarihine göre 8 haftalık görünüyor ama doktor 6 haftalık dedi 1 hafta sonra kalp atışı dedi.Modum düştü
Hiç modunu düşürme geç döllenmedir zamanla toparlar hızlanır gelişimi. Benimde 1 hafta geriydi şimdi haftasının önüne geçti . 2 gün bile çok şey farkettiriyor hemen büyüyorlar

10. Haftadayım ben bunların hepsi bitti sadece sabahları birşeyler yemek zorluyor. Hala ağır yemekler yiyemiyorum hafif aperatif şeyler yiyorum . Ama yiyorum 🥹😅
Maşallah o zaman 🧿 ilac vs kullamismiydin benmde sabahları canm istemiyor gün içinde bir tık daha iyiyim akşamda bulantı oluyor genede buna şükür diyorum

Yok ben ilaç kullanmadım. Doktorum istersen yazabilirim dedi ama bende idare ederim geçmezse bir daha ki kontrolde isterim demiştim. Kendi kendine geçti şükür. İştahım da açıldı doğru :)

Hatta 2 gün üst üste iyi olunca nasıl geçti bu birden diye korkup doktora gitmiştim :KK70:
Hahaa ☺️ bizede yaranilmiyor
Benmde öyle çok değil şükür diyorum bakalm benm nasl olacak

Teşekkür ederim canım peki kesenlerde bir problem oldu mu sağlıkla doğurdular mı bebeklerini bugün bende kontrole gidicem inşallah güzel haberler yazarım buraya
Bir arkadaşım 20 küsuruncu haftasında daha . Diğerinin 2 yaşında oğlu. Onlarda sebepsiz inferlite mi ne varmış. Kayıp yaşadılar ama sebep yok doktor da aynı senin hesap dedi ki send pıhtı yok ama biz iğne kullanalım . Öyle iğneye başladılar 2 li tarama testi zamanı olması lazım iğneyi ya bırakmışlar ya azaltmışlardı . Ama pıhtı problemi olunca bırakılmıyor: sen yine de doktoruna kafandaki soru işaretini sor san açıklasın yoksa kendi kendini yersin 🥹😂😂

Belirtiler hemen tık diye mi kesildi benim bugün hiç bir belirtim yok şişliğim bile yok karnımdaki o baskı falan psikolojik mi bilmiyorum bugün hastaneye gidicem stres yaptım kafamda binbir türlü kötü senaryo belirdi belirtiler varken içim rahat ediyordu bebeğim demek benimle ki hala bunlar var diyordum of doktora gitsem de rahatlasam 😒

X