Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    9
Anneden de geçebiliyor böyle şeyler aslında inşallah azalır stres olma ağrın sızın yoksa takma kafana 🥰aynen yeterki sağlıklı olsun inşallah canım
Yok ya annemin 1 defa tek olmuş benim 2 haftadır var. Ultrasonda her şey yolunda olduğu için artık takmıyorum dr da sorun olmaz dedi bakalım nasip kısmet burda çoğu kişi yaşıyor 🤗dr kırmızı olursa gel başka sorun yok dedi

Çok fazla genetik hastalığa bakıyor ama isimlerini bilmiyorum şuan
Anladm canim hayirlisi olsun hepimiz icin. Ben daha once 4 tup bebek denemesi yaptim . En sonuncusunu genetik taramali yapmistim 4 embriyomdan hepsinde kromozom sorunu oldgnu soylediler..ama ayrintili arastirmadim down miydi acaba neydi diye..
smdi normal yolla hamile kalinca icimde hep bir korku var😬

Yok ya annemin 1 defa tek olmuş benim 2 haftadır var. Ultrasonda her şey yolunda olduğu için artık takmıyorum dr da sorun olmaz dedi bakalım nasip kısmet burda çoğu kişi yaşıyor 🤗dr kırmızı olursa gel başka sorun yok dedi
Bende bişey olacağını sanmıyorum yaa doktorlar en kötü ihtimali söylüyor hep sağlıkla kolaylıkla afiyetle inşallah bebeklerimize kavuşacağız 🥰🌸

Kesildi şükür. İnşallah bir daha olmaz. Yarın randevum var umarım herşey yolunda dır. Bugün çok yürüdüm belim çok ağrıyor uzanıyorum şimdi cnm. Senin nasıl gidiyor?

Hanımlar selamlar. Benim gibi hala gebeliğini saklayan var mı 😄 söyledinizmi hepiniz ?
Ben anne babalara söyledim mecbur çünkü memlekete gittik onların evinde kalınca mecbur kaldım yoksa asla 3 ay dolmadan söylemezdim bence söylemediyseniz de söylemeyin görümcelerimin falan haberi yok bir iki haftaya söylerim

Kesildi şükür. İnşallah bir daha olmaz. Yarın randevum var umarım herşey yolunda dır. Bugün çok yürüdüm belim çok ağrıyor uzanıyorum şimdi cnm. Senin nasıl gidiyor?
Valla benim devam ediyor 3 gün önce gittim her şey yolundaydı inşallah sağlıklı kucağımza alırız. Sonucu yaz hadi hayırlı haberler 💜

Selam kızlar gününüz çok güzel geçmiştir umarım benim kalp çarpıntım ve nefes almada zorluk beni bugün bitirdi umarım kansızlıktır da hemen ilaçla geçer🙄 sizin nasıl geçiyor? Prilamda çok uyutuyor yahu :KK43:

Canım benim de aynı 8 haftalık olması gerekirken 6 haftalık görünüyor kalp atışı için haftaya gel dedi moralim bozuldu Sen kalp atışını ne zaman duydun Sen kalp atışını ne zaman duydun
Banada 7+2 dedi ve göremedi altta. Muayene edecek heral yarın tekrar gidicem kan testleri de istedi onları anlamadım bakalım beta hcg 41125 çıktı bi onu anladım hayırlısı

Canım benim de aynı 8 haftalık olması gerekirken 6 haftalık görünüyor kalp atışı için haftaya gel dedi moralim bozuldu Sen kalp atışını ne zaman duydun Sen kalp atışını ne zaman duydun
8 haftalikken gittim karindan bakti duyamasaydi alttan bakicakti ama cookk derinden duyuldu daha cok kucuk ondan ama duyduk dedi belki senin dr un cok zorlamadiysa duymak icin ondanda duyulmamis olabilir ben basindan beri hep dusucek diye bekledim allah yukarda degerler cok dusuk basladi ustelik tek iliski tarihi belli ona ragmen gec dollenme gozukuyor valla haftalardir bende stres icindeyim belki seninde oyle bisidir takma diyemem ben hala takiyorum ins haftaya gittigimde daha net duyarim ins sende duyarsin cnm

Kızlar ben dayanamadm acile gittim😁😁 şükür bebiş iyi yaaa

Eklentiler

• 1000012958.jpg
    1000012958.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 56
Kızlar kanalli Didim'de iltihap oluştu bir haftadir evde tuzlu suyla geçirmeye çalışıyorum ama bugün ceneme ve boğazıma yayılınca dayanyip dişçiye gittim bugün ilk defa ağrımaya başlamışti doktor iltihabı patlattı ordan akacak oltihap dedi antibiyotik yazdı ve çekilmesi gerek dedi iltihabı patlatmak ne kadar doğru ben çok korktum

Kızlar ya maşallah herkes cinsiyet öğrenme aşamasına geçmiş🧿 ben 8+1deyim inşallah 2 hafta sonra fetal dna yaptıracağım. Ama benim lekelenmelerim 6. 7. Ve 8. Hafta başlarında bir hafta arayla devam ediyor kesesi güzel bebek iyi ama insan ister istemez korkuyor lekelenmesi olup sebebi bulunan oldu mu? progestan iğne fitil kullanmaya devam ediyorum doktorum coasprini kesmek istemiyor bebek iyice tutunsun 12. Haftaya kadar coasprin rahmi güzel kanlandırıyor dedi.
Benim perinatoloji doktorumda Corasprin 11. Haftaya kadar çok anlamlı değil iğne daha önemli dedi. Ne kadar farklı görüşler var 🤷

Selam kızlar gününüz çok güzel geçmiştir umarım benim kalp çarpıntım ve nefes almada zorluk beni bugün bitirdi umarım kansızlıktır da hemen ilaçla geçer🙄 sizin nasıl geçiyor? Prilamda çok uyutuyor yahu :KK43:
hafif mide bulantisi var bende. bir kac gun once bas donmesi ve kasik agrilari da vardi hafif, doktor dusuk tansiyon dedi bol sivi almami onerdi tansiyonum 9-6 cikti hep dusuk zaten hamilelikte biraz daha dusmus demekki. kalp atislarimi duyuyorum bazen dedim normal hamilelikte dedi. erkenim ben size gore 5+3um henuz

X