Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    8
Kızlar ya maşallah herkes cinsiyet öğrenme aşamasına geçmiş🧿 ben 8+1deyim inşallah 2 hafta sonra fetal dna yaptıracağım. Ama benim lekelenmelerim 6. 7. Ve 8. Hafta başlarında bir hafta arayla devam ediyor kesesi güzel bebek iyi ama insan ister istemez korkuyor lekelenmesi olup sebebi bulunan oldu mu? progestan iğne fitil kullanmaya devam ediyorum doktorum coasprini kesmek istemiyor bebek iyice tutunsun 12. Haftaya kadar coasprin rahmi güzel kanlandırıyor dedi.
Benim de 2 haftadır var her şey yolunda kalp atışı büyüme kese kanama alanı yok dr ilk başta düşük tehlikesi dedi başka drlar önemsz azalarak biter progestan akıntı yapar falan dediler bana da benim kahverengi

Dr dan geliyorum ve cok sukur cok derindende olsa kalp atisini duyduk karindan belki vajinadan baksa daha net gelirdi birazda kilo var tabi dr suanlik hersey yolunda dedi ama 8 haftalik olmam gerekirken 6 haftalik gorunuyor dr a soruyorum olur oyle normal diyor benim iki oglumda hep onden gidiyodu hic yasamadim bole biseyi haftaya tekrar cagirdi stres benle epey zaman gidicek sanirim ama tabi cok mutlu oldum duyunca azda olsa bunada sukur 😊
Canım benim de aynı 8 haftalık olması gerekirken 6 haftalık görünüyor kalp atışı için haftaya gel dedi moralim bozuldu Sen kalp atışını ne zaman duydun Sen kalp atışını ne zaman duydun

Benim de 2 haftadır var her şey yolunda kalp atışı büyüme kese kanama alanı yok dr ilk başta düşük tehlikesi dedi başka drlar önemsz azalarak biter progestan akıntı yapar falan dediler bana da benim kahverengi
Kaçıncı haftadasınız? İnşallah biter artık hamileliğin tadını çıkaramadım bi stresten

Bi kere kan verdim daha bidahada vermedim,
İdrar hiç vermedim,
Yurt dışındayım ben burdaki sistemden birşey anlamadım.
Hım orayı bilemiyorum bizim burda her ay istedikleri testler var kan idrar. O değerlere göre takviye veriyorlar sanırsam . Ama sen istersen omega başla tüm hamileler kullanıyor tabş doktora sormak lazım yinede

Hım orayı bilemiyorum bizim burda her ay istedikleri testler var kan idrar. O değerlere göre takviye veriyorlar sanırsam . Ama sen istersen omega başla tüm hamileler kullanıyor tabş doktora sormak lazım yinede
Birşey anlamadım,
Bu kadar degerlerim iyi olabilirmi ilaca ihtiyaç duymayacak kadar 😄

Benim zaten 3 ay önce kaybım var iyice stres ama dr önemsz dedi artık çok takmıyorum 8+2 oldum canım sen
Allah sabır versin sağlıkla kucağına alır sağlıkla büyütürsün inşallah 🤍 aynıyız benimde 8+1 bizimkide tüp bebek. Benim doktorumda önemsiz ekstra bi düşük tehlikesi yok diyor ama insan leke görünce kötü oluyor bide bugün kırmızı gibiydi artık öyle yoruldum ki her hafta ağlayarak acile gitmekten bugün gördükten sonra uzun uzun oturdum öyle ağlayamadım bile sakince gittim doktoruma 🙄

Benim zaten 3 ay önce kaybım var iyice stres ama dr önemsz dedi artık çok takmıyorum 8+2 oldum canım sen
Merve bugün 7 aylık hamile arkadaşım var ona söyledim hamile olduğumu çok sevindi aman kanamaya dikkat dedi bende hiç ol adı dedim oda kesin kız falan dedi neden dedim onlar üç kız kardeş üçü de hamile aynı anda üçünde de olmuş bende hala devam ediyor diyor hatta İzmir’de bildiğin adet olur gibi bayram da kan geldi dedi erkek bebek hepsinin de böyle oluyor falan dedi daha önce de demişimdir belki üç ay önce doğum yapan arkadaşım var oda doğurana kadar bulamadılar kanama alanı yok dedi doktor şimdi oğluşu yanında ama bunların hepsi sürekli yatmışlar ağır iş yapmamışlar

Merve bugün 7 aylık hamile arkadaşım var ona söyledim hamile olduğumu çok sevindi aman kanamaya dikkat dedi bende hiç ol adı dedim oda kesin kız falan dedi neden dedim onlar üç kız kardeş üçü de hamile aynı anda üçünde de olmuş bende hala devam ediyor diyor hatta İzmir’de bildiğin adet olur gibi bayram da kan geldi dedi erkek bebek hepsinin de böyle oluyor falan dedi daha önce de demişimdir belki üç ay önce doğum yapan arkadaşım var oda doğurana kadar bulamadılar kanama alanı yok dedi doktor şimdi oğluşu yanında ama bunların hepsi sürekli yatmışlar ağır iş yapmamışlar
Benim kahverengi canım leke şeklinde dr muhtemelen azalarak biter dedi ultrasonda her şey yolunda kanama alanı yok idrarda yok. evet bunu duydum erkek bebekte oluyormuş ben de erkek hissediyorum ama hayırlısı Allah tan kız olsun erkek olsun sağlıklı olsun yeter ki 🥀💜ama mesela annemde kardeşimde olmuş ama kardeşim kız nasip 😁

Benim kahverengi canım leke şeklinde dr muhtemelen azalarak biter dedi ultrasonda her şey yolunda kanama alanı yok idrarda yok. evet bunu duydum erkek bebekte oluyormuş ben de erkek hissediyorum ama hayırlısı Allah tan kız olsun erkek olsun sağlıklı olsun yeter ki 🥀💜ama mesela annemde kardeşimde olmuş ama kardeşim kız nasip 😁
Anneden de geçebiliyor böyle şeyler aslında inşallah azalır stres olma ağrın sızın yoksa takma kafana 🥰aynen yeterki sağlıklı olsun inşallah canım

X