Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    9
Aileler biraz sabırsız ne yazıklki. Benim iki kayıp var bu üçüncü hamilelik. Eşim ben doktor birde siz biliyorsunuz kafam o kadar rahat ki . İnşalalh en kısa zamanda sağlıklı gebeliğin olur . İçinde birkaç ay sır kalsın
Valla ırmağım en iyisini yapıyorsunuz insanoğlu artık çok kötü dostun zannediyorsun en azılı düşmanın çıkıyor. Bebeğiniz büyüsün öyle söylersiniz zorunluluğunuz zaten yok söyleyip söylememe konusunda. İnşallah canım vardır rabbimin bir bildiği olur inşallah

Hee bize olmuyor sana niye oluyor hayırdır. Ay nefret ediyorum bu sözden herkesin sınavı başka. Allah’ta bizi böyle sınıyor ben buna inanırım . Söyleme gerçek arkadaş yanında olur seni yargılamaz
Ailelere söyledik ilk kalp atışından sonra bir arkadaşım sürekli arayıp duruyordu çok meraklıydı ona söyledim tembih ettim kimseye söyleme diye inşallah söylemez 🤣ama dieğerlerine ilerleyen zamanlarda söyliycem çok yakın arkadaşımın ben Instagram da hikayesinde farkettim hamile olduğunu ben sormasam söylemeyecekmiş bile o yüzden herkes zamanı gelince öğrensin

Valla ırmağım en iyisini yapıyorsunuz insanoğlu artık çok kötü dostun zannediyorsun en azılı düşmanın çıkıyor. Bebeğiniz büyüsün öyle söylersiniz zorunluluğunuz zaten yok söyleyip söylememe konusunda. İnşallah canım vardır rabbimin bir bildiği olur inşallah
Rabbim sana daha güzelini hazırlıyordur buna inan. Öyle canım ben kimseye söylemek zorunda değilim hiçbirimiz değiliz: senden de sağlıklı güzel haberleri belirliyor olacağım 😍

Sagol canim benim🌸 az once beta bakti doktorum 28bin cikmis, aslnda iki gunde bir iki kati cikiyorsa su an 40 bin olmasi gerekirdi . Cuma gunu tekrar bakilacak insallah iki katina cikarsa hersey yolunda diyebilecegim. Allahim sen buyuksun.
%60 artış yeterli 13 yıl sonra gelmiş mucizen ezanlar okunuyor şimdi burda Rabbim inşallah haftaya bu vakitler kalp atışını duydum kızlar diye mesaj atmanı nasip etsin şükür namazı kıl sadaka ver bebişin için Cevşen oku herşeyi yerinde görünür hiç acele etme az biraz büyüyecek ben 5+1 de keseyi gördüm nokta kadar dün bi gördüm hoca diyor ki ne sanıyorsun büyümeyecek miydi biz farketmiyoruz ama onlar büyüyor içimizde

Ailelere söyledik ilk kalp atışından sonra bir arkadaşım sürekli arayıp duruyordu çok meraklıydı ona söyledim tembih ettim kimseye söyleme diye inşallah söylemez 🤣ama dieğerlerine ilerleyen zamanlarda söyliycem çok yakın arkadaşımın ben Instagram da hikayesinde farkettim hamile olduğunu ben sormasam söylemeyecekmiş bile o yüzden herkes zamanı gelince öğrensin
Artık öyle ya kimse söylemiyor bence en iyisini yapıyorlar 😀

Ayy bende yazın kimyasal yaşadım arkadaş ortamında da ağladım yaya demesin birisi bana biz niye yaşamıyoruz hep senin başına geliyor diye ilk defa geldi böyle bir şey o günden sonra bana hep senin için dua ediyorum en çok ben olsun istiyorum diyor ama şu an o arkadaş ortamından kimseye demedim demekte istemiyorum en az üç ay geçecek dediğiniz gibi küserlerse de küssünler eşim asla istemiyor zaten söylememi
İnsanlar gerçekten ne kadar tuhaf yani Allah seni imtihan etmiş bununla bunu sen mi seçtin sanki. Hiç korkuları da yok yaşamadılar diye yaşamayacak mı demek oluyor bu. Doğmuş çocuğun bile garantisi yok. Bizim bile garantimiz olmadığı gibi. Benim de aralıkta bi kaybım olduğu için ve çok ağır depresyona girdiğim için ailelerin başkasına söyleme cesareti yok. Sağolsunlar değer veriyorlar üzüntümle üzülüyorlar. Onlar da daha fazla üzülmesin diye kıyamadık söyledik anne babalarımıza

Kızlar doktor vermedi ama bugün enfeksiyonum için ilaç alırken eczaneden omega 3 almak istedim dediğim gibi doktora sormadım henüz. Eczacı tavsiye etti, aranızda bunu kullanan var mı? Memnun olan? Ya da sizce sıkıntı yaratır mı kullanmam
Benim doktorum ilk gebeliğimde vermişti ama balık tadı aldığım için bulantıdan içememiştim. Ama içebiliyosan sakıncası yok

Hahahah buna çok güldüm çünkü geçen haftaya kadar hamileydim ve iki ailemizde kimseye söylemedik kızım falan demişti maşallah tüm herkes geçmiş olsun canım çok üzgünüz üzülme yine olurlu mesajlar attılar şok olduk eşimle 😂 bir daha hamile kalırsam sadece eşim ve ben bileceğiz tek bir kişiye bile söylemeyi düşünmüyorum. Sonrası kötü oluyormuş çünkü
Demi bebeim haklsn aslında onlar da kötü niyetle demiyorlar ama acısı olana, teselli cümleleri bile can yakıyor..

Arkadaşlar eşime ‘ımom’ almasını söylemiştim folik asitim bitti de. O bana ‘ımom omega’ almış bu kahverengi kutu. Bunu kullanan varmı aranızda 8 haftalığım bu sonraki dönemler için miydi anlayamadım ?

İnsanlar gerçekten ne kadar tuhaf yani Allah seni imtihan etmiş bununla bunu sen mi seçtin sanki. Hiç korkuları da yok yaşamadılar diye yaşamayacak mı demek oluyor bu. Doğmuş çocuğun bile garantisi yok. Bizim bile garantimiz olmadığı gibi. Benim de aralıkta bi kaybım olduğu için ve çok ağır depresyona girdiğim için ailelerin başkasına söyleme cesareti yok. Sağolsunlar değer veriyorlar üzüntümle üzülüyorlar. Onlar da daha fazla üzülmesin diye kıyamadık söyledik anne babalarımıza
Ben azarladım yaa ne alakası var dedim herkesin imtihanı ki bir kere kan verdim gece adet oldum sevinmedim bile insanlar iyi gibi gözüküyor ama kötü canım maalesef bende ailelere bayram hediyesi olarak söyledim yaa babamla annem üzülüyordu millet sorunca. Bayramda vakti zamanı vardır dedi hep 😀ama iç rahat olarak söyledi bunu artık kayınvalidem zaten çocuk diye diye ilk günden beri başımın etini yiyordu oda çok sevindi 😀

Ben azarladım yaa ne alakası var dedim herkesin imtihanı ki bir kere kan verdim gece adet oldum sevinmedim bile insanlar iyi gibi gözüküyor ama kötü canım maalesef bende ailelere bayram hediyesi olarak söyledim yaa babamla annem üzülüyordu millet sorunca. Bayramda vakti zamanı vardır dedi hep 😀ama iç rahat olarak söyledi bunu artık kayınvalidem zaten çocuk diye diye ilk günden beri başımın etini yiyordu oda çok sevindi 😀
Hahahahah gerçekten millet neden soruyorsa hiç anlamıyorum. Neden yani ne geçecek eline acaba 😅

Demi bebeim haklsn aslında onlar da kötü niyetle demiyorlar ama acısı olana, teselli cümleleri bile can yakıyor..
Valla kuşum anlıyorsun kimin ne niyetle söylediğini. Eşimin akrabaları benim aileme ve bana göre çok muhafazakarlar. Bebeğimin kalbi durmuş arife günü kürtaj olmuşum bayramın 1. günü hastaneden çıkmışım bir arandım Allaha yönel oruç tutuyor musun bilmiyorum ama oruç tut namaz kıl günaha girme Allahtan iste çok geziyorsunuz hamilelikte iyi değil dedi. Bunu diyen de eşimin halası. Yani ben tabii ki rabbimden istiyorum başıma onlarca kötü hastalık geldi gıkım çıkmadı elbet bitecek bu benim sınavım diye dualar ederek sabrederek bekledim. O yüzden her geçmiş olsun aranması aynı değil maalesef. Allah herkesin gönlüne yüreğine göre versin ıslah etsin bu tarz kişileri

Merhaba benim Bebiş de 11+3 oldu Ekim ayında da doğabilir diye 2 grubu da takip ediyorum nipt testini yaptırdım o yüzden 2 li teste gerek kalmadı 430 Euro’ya myprenatal de yaptırdım en üst paket ilettiler saglıkcıyım para verirken 500-600 tl için fark verileceğini düşündüm haftaya çarşamba sonuç gelir diye ilettiler cinsiyeti de hekime ileticekler çok heyecanlıyım Bebiş de kocaman olmuş nerden nereye diyip duruyorum ilk 10 hafta çok heyecanlı

Arkadaşlar eşime ‘ımom’ almasını söylemiştim folik asitim bitti de. O bana ‘ımom omega’ almış bu kahverengi kutu. Bunu kullanan varmı aranızda 8 haftalığım bu sonraki dönemler için miydi anlayamadım ?
Ben en başından beri haftada 3 gün kullanıyorum onu canım. Doktorum önerdi. Ama sen folik asitte al bunu da ekstra kullanabilirsin

X