Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    9
Bugun beta bakildi tekrar sonucu bir saate cikar. Cuma gunu tekrar yapicam iki kati artiyorsa iyi dedi doktor bakalim.:KK43: ama ilk beta degerime gore gec dollenme olma sansi varmi. 730 cikmisti yani bir sonrakide 1380 cikmisti sonrada yapmadim.
iyi düşünelim güzel düşünelim inşallah güzel sonuçlar çıkar yavrum, ağlama kendini de bebişi de üzme <3

Valla kuşum anlıyorsun kimin ne niyetle söylediğini. Eşimin akrabaları benim aileme ve bana göre çok muhafazakarlar. Bebeğimin kalbi durmuş arife günü kürtaj olmuşum bayramın 1. günü hastaneden çıkmışım bir arandım Allaha yönel oruç tutuyor musun bilmiyorum ama oruç tut namaz kıl günaha girme Allahtan iste çok geziyorsunuz hamilelikte iyi değil dedi. Bunu diyen de eşimin halası. Yani ben tabii ki rabbimden istiyorum başıma onlarca kötü hastalık geldi gıkım çıkmadı elbet bitecek bu benim sınavım diye dualar ederek sabrederek bekledim. O yüzden her geçmiş olsun aranması aynı değil maalesef. Allah herkesin gönlüne yüreğine göre versin ıslah etsin bu tarz kişileri
Ya evet maalesef bazılarında iyi niyetli değil. Ne alaka yani nerden bilirsin kimin ne ibadet ettiğini. Şimdi ayıp olacak ama malum işinyapan kadınlar doğum yapıyor . Allahım mesleğe imana göre mi bebek veriyor acaba. O haladan uzak dur canım sen 🙂

Merhaba benim Bebiş de 11+3 oldu Ekim ayında da doğabilir diye 2 grubu da takip ediyorum nipt testini yaptırdım o yüzden 2 li teste gerek kalmadı 430 Euro’ya myprenatal de yaptırdım en üst paket ilettiler saglıkcıyım para verirken 500-600 tl için fark verileceğini düşündüm haftaya çarşamba sonuç gelir diye ilettiler cinsiyeti de hekime ileticekler çok heyecanlıyım Bebiş de kocaman olmuş nerden nereye diyip duruyorum ilk 10 hafta çok heyecanlı
Hoşgeldin hoşgeldin her türlü akrep burcu bebelerimiz 😀😀

Arkadaslar adetimin gecmesinin 12.gunu bugun ultrasona girdim ve doktor bebegin gorunmedigini soyledi. Alttan bakti.bugun tekrar beta verdim iki gun sonrayla kiyaslanacak.belkide kucuktur o yzden gorunmedi dedi ama inanmadim. Sanirm bebegim olusmadi . Kese ve yolk var sadece :KK43: cok uzgunum su an.
aynen benimde öyle oldu doktor 1 hafta bekleyelim dedi bakalım ne olacak hayırlısı ama benimkiler ikizmiş

Ay evet bana da oldu maşallah arayan soran akıl veren çok oluyor. Boş boş muhabbetler herkes birşey biliyormuş gibi davranıyor. Bazıları da içten içe seviniyor bende söylemedim uğraşamam kimseyle diye
Valla gerçekten bende seviniyorlar diye düşünüyorum bu düşüncesizliğin başka açıklaması olamaz , Bu hamileliğimde biraz geç söyledik ailelere , eşimde kimseye söylemeyin diye tembih etti ailesini . Bana soruyor annesi ne zaman söyleyeceksiniz diye acelemiz yok , bana kalsa ben size de söylemezdim dedim

Valla gerçekten bende seviniyorlar diye düşünüyorum bu düşüncesizliğin başka açıklaması olamaz , Bu hamileliğimde biraz geç söyledik ailelere , eşimde kimseye söylemeyin diye tembih etti ailesini . Bana soruyor annesi ne zaman söyleyeceksiniz diye acelemiz yok , bana kalsa ben size de söylemezdim dedim
Haa benimki de daha dün diyor ben mide bulantısı ile uğraşıyorum oda bana teyzeleri falan merak ediyor yok mu bebek diyor ne zaman söyleyelim diyor hiç bir zaman dedim bende 7 tane teyzesi var

Hahahah buna çok güldüm çünkü geçen haftaya kadar hamileydim ve iki ailemizde kimseye söylemedik kızım falan demişti maşallah tüm herkes geçmiş olsun canım çok üzgünüz üzülme yine olurlu mesajlar attılar şok olduk eşimle 😂 bir daha hamile kalırsam sadece eşim ve ben bileceğiz tek bir kişiye bile söylemeyi düşünmüyorum. Sonrası kötü oluyormuş çünkü
Bana da kızım kimseye demedim sizde kimseye demeyin demişlerdi. Bebeğin 6.haftada kalbi durunca aynı gün kürtaj olmak zorunda kaldım, hastaneden bi çıktık akşamına tüm sülale geçmiş olsuna geldi şakasız :) 2,5 aylıkken ailelere deyince de nasıl sakladınız diyor :KK70:

Ya evet maalesef bazılarında iyi niyetli değil. Ne alaka yani nerden bilirsin kimin ne ibadet ettiğini. Şimdi ayıp olacak ama malum işinyapan kadınlar doğum yapıyor . Allahım mesleğe imana göre mi bebek veriyor acaba. O haladan uzak dur canım sen 🙂
Öyle kesinlikleeeee öyle işte. İbadetle ne alakası var zaten bebeğin doğup doğmamasının ya da ne bileyim giyimle 😂 çırılçıplakta gezmiyorum sonuçta Antalya gibi bir yerde herkes nasıl giyiniyorsa ben de öyle giyiniyorum ama işte hala ve hala gibilerinin niyeti, fikri kötü olunca olumsuz bir durum olduğu zaman maksimum verilecek akıl da bu oluyor. Olabildiğince uzağım bu yorumu 2 3 kere görmesiyle yaptı beni de tanımıyor aslında nasıl biriyim bilmiyor sadece önyargı. “Gelin” gözüyle bakmasından.

Bana da kızım kimseye demedim sizde kimseye demeyin demişlerdi. Bebeğin 6.haftada kalbi durunca aynı gün kürtaj olmak zorunda kaldım, hastaneden bi çıktık akşamına tüm sülale geçmiş olsuna geldi şakasız :) 2,5 aylıkken ailelere deyince de nasıl sakladınız diyor :KK70:
Valla allah sabır vermiş arkadaşım. Rabbim bir daha kötü günler yaşatmasın size sağlıkla doğsun inşallah.

Ayy bende yazın kimyasal yaşadım arkadaş ortamında da ağladım yaya demesin birisi bana biz niye yaşamıyoruz hep senin başına geliyor diye ilk defa geldi böyle bir şey o günden sonra bana hep senin için dua ediyorum en çok ben olsun istiyorum diyor ama şu an o arkadaş ortamından kimseye demedim demekte istemiyorum en az üç ay geçecek dediğiniz gibi küserlerse de küssünler eşim asla istemiyor zaten söylememi
ay ne kötü kalpliler ya , insanın başına gelmese bile tarifsiz bir acı yani hep sana oluyor ne demek . düşüncesizler. ay çok sinirlendim :)

Arkadaşlar eşime ‘ımom’ almasını söylemiştim folik asitim bitti de. O bana ‘ımom omega’ almış bu kahverengi kutu. Bunu kullanan varmı aranızda 8 haftalığım bu sonraki dönemler için miydi anlayamadım ?
ben kullanıyorum yavrum 10. haftadan sonra başladık

Merhaba benim Bebiş de 11+3 oldu Ekim ayında da doğabilir diye 2 grubu da takip ediyorum nipt testini yaptırdım o yüzden 2 li teste gerek kalmadı 430 Euro’ya myprenatal de yaptırdım en üst paket ilettiler saglıkcıyım para verirken 500-600 tl için fark verileceğini düşündüm haftaya çarşamba sonuç gelir diye ilettiler cinsiyeti de hekime ileticekler çok heyecanlıyım Bebiş de kocaman olmuş nerden nereye diyip duruyorum ilk 10 hafta çok heyecanlı
ayyy ne zaman yaptırdın testi bende sonuç bekliyorum :KK70:

evet bebekleri göremedi 1 hafta bekleyelim dedi inş haftaya görünürse sıkıntı olmayacak görünmezse kürtaj yapacak doktor
İnsallah ikimizde bebeklerimizi goruruz saglkla ilerler hamileliligimiz canim. Allahtan ümit kesilmez. Rabbime guveniyorum o en hayirlisini bilir..kese boyutlari kac senin ?? Bizim gbi olan cok kisi var 1hfta sonra hem bebek hemde kalp atisi duymuslar nasil bir sevinc sen dusun artk .:) bizede oyle olacak insallah inanmak istyorum ne kdar kaygili olsamda.🌸

İnsallah ikimizde bebeklerimizi goruruz saglkla ilerler hamileliligimiz canim. Allahtan ümit kesilmez. Rabbime guveniyorum o en hayirlisini bilir..kese boyutlari kac senin ?? Bizim gbi olan cok kisi var 1hfta sonra hem bebek hemde kalp atisi duymuslar nasil bir sevinc sen dusun artk .:) bizede oyle olacak insallah inanmak istyorum ne kdar kaygili olsamda.🌸
BENİMKİLER BÖYLE geçiyor
GEBELİK KESESİ 22 M VE 13 MM

X