Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    9
Selam canmm ilk haftalar da sık cağırıyor doktorlar merak etme. Sana yine ne kadar attığı söylenmiş, bana hiç söylemedi doktorumm
Tahlil de istedi onları da görmek içindir inşallah 🙏 özele gidiyorum ama doktora açıkça soru işaretlerimi soramıyorum utanıyorum. Sonra da boyle internetten kendimi rahatlatmaya çalışıyorum

Normalde sata görr 9 haftalık olmam gerekirken bugün doktor 7. Haftadasın dedi. Bu kadar fark olabilir öi geç döllenmede ? Ayrıca bugün ilk defa bebeği ve kalp atışını duyduk

Canım beni yanlış anlama da çok negatif düşünüyorsun . Allahım sana o kadar tedaviden sonra mucize göndermiş . Kötü düşünüp bebişini korkutma kız. Zaten Şuan senin durumun aksi bir durum değil ki normal süreç. Üzülecek dertlenecek durum yok. Canını boşuna sıkıyorsun . Vala senin için üzülüyorum çünkü yaşaman gereken sevinci yaşayamıyorsun . Bebeği de korkutuyorsun . Onla konuş anneciğim seni bekliyorum hadi hemen büyü de. Canım vala senin haftana göre kese de yolk sacta çok normal. Zaten bebeğin gözükmemesi de normal . Lütfen boşa üzülüp kötüyü düşünüp durma kendini yıpratma boş yere.
Turkiyede ki doktorum 1 hfta sonra kalp atimi yoksa malesef bos gebeliktir dedi. 1 hafta demesi beni cok strese soktu bir haftada bu bebis olussun mu kalbimi atsin :) alahim sen yardim et.

Canım beni yanlış anlama da çok negatif düşünüyorsun . Allahım sana o kadar tedaviden sonra mucize göndermiş . Kötü düşünüp bebişini korkutma kız. Zaten Şuan senin durumun aksi bir durum değil ki normal süreç. Üzülecek dertlenecek durum yok. Canını boşuna sıkıyorsun . Vala senin için üzülüyorum çünkü yaşaman gereken sevinci yaşayamıyorsun . Bebeği de korkutuyorsun . Onla konuş anneciğim seni bekliyorum hadi hemen büyü de. Canım vala senin haftana göre kese de yolk sacta çok normal. Zaten bebeğin gözükmemesi de normal . Lütfen boşa üzülüp kötüyü düşünüp durma kendini yıpratma boş yere.
Cok haklisin olumsuz dusunuyorum cok fazla bu mucizeme haksizlik :KK43: k bakmayin. Zor donemden gectm smdi birde boyle bisey olma ihtmali beni endiselendiriyor. Ama evet cogu kisi sende dahil normal oldgnu soyledniz .. 💜💜

Tekrar gittiniz mi bir sorun yoktur inşallah. Evet aslında kalp atisi yeni oluşuyor ama zihnime anlatamiyorum Kötü bi geçmişim olduğu icin sanki her olay panik yapmam gereken birseymis gibi oluyor
Ben Şuan 10 haftalık oldum şükür bir sıkıntı yok başlarda olabiliyor böyle şeyler. Anlıyorum bende seni . iki kayıp var insan ister istemez kötü düşünüyor. Ama bu kez pozitif düşünme kararı aldım sana da tavsiye ederim insan kötüyü düşününce çağırıyor galiba

Turkiyede ki doktorum 1 hfta sonra kalp atimi yoksa malesef bos gebeliktir dedi. 1 hafta demesi beni cok strese soktu bir haftada bu bebis olussun mu kalbimi atsin :) alahim sen yardim et.
Ya bak bir günde oluştu burda. Kız gitti kalp atışı kürtaj dediler dayanamadı ertesi gün başka yere gitti kalp atışını dinledi. Yani ol derse bir günde oluyor canım benim

Cok haklisin olumsuz dusunuyorum cok fazla bu mucizeme haksizlik :KK43: k bakmayin. Zor donemden gectm smdi birde boyle bisey olma ihtmali beni endiselendiriyor. Ama evet cogu kisi sende dahil normal oldgnu soyledniz .. 💜💜
Oda yılların verdiği bir durum işte. Ayrıca ne kusuru kız. Ben sadece boşa üzül istemiyorum haftaya heh ben sana demiştim diye konuşacağız bak görürsün 😀

X