Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    9
İnsallah rabbim yuzumuzu guldursun ya bana ne demeli 4tup denemesi 3 asilama tam 13 yildir ugrasiyorum. Olmadi hicbiri. Smdi ise normal yolla bebegim geldi dedim ama gelen sadece keseymis:) allah buyuk insallah bebegimizde olusur icinde..
İnşallah Allahım bir kaç güne mutlu haber vermeyi nasip eder bir bakmışsınız oluşmuş ♥️

Aynen canm kesinlikle

Hmm nasl bişeymiş bu vala anlamadm kuzum
İlk defa duydum hatta

Vlla canm ne güzel denk gelmişssn doktora
Benim ki cok ilgili değil sanki
Aman doktor bulmakta zor hee
Ben bu doktorumla tedaviye başladım ilk tedavi de olmadı prolaktin yüksekliğinden doktorum bu ay değer düşsün bir kaç takviye vereceğim dedi tedaviye ara verdik ben o ay hamile kaldım elhamdülillah o yüzden doktorumu bırakmak istemedim gebelik öncesi de gebelikte de çok ilgili bir doktor

Hoşgeldin canım hayırlı mübarek olsun inşAllah, sat ve beklenen doğum tarihi nedir 🌹
hoşbuldum😊 Amin sağol canım 🙏
sat 11 Şubat beklenen doğum tarihi de 17 kasım inşallah. Kese ve kalp atışını aynı anda gördük duyduk tüp bebek olunca geç çağırdı doktor 15 nisan da 🙏

İnsallah rabbim yuzumuzu guldursun ya bana ne demeli 4tup denemesi 3 asilama tam 13 yildir ugrasiyorum. Olmadi hicbiri. Smdi ise normal yolla bebegim geldi dedim ama gelen sadece keseymis:) allah buyuk insallah bebegimizde olusur icinde..
Arkadaşım bence kese ve yolk göründüyse bebekte içinde büyüyecektir diğer arkadaşlarda hesap yapmışlar az buçuk bence de daha bebişin küçük. Doktordan bir şey duymadan ümitsizliğe kapılma sakın. Bir sürü olumsuzluk üzerine mucize gibi gelmiş, inşallah öyle de devam edecek mucizen. Bir sonraki randevuda iyi haberlerini alman için dua ediyorum. Rabbim bebeğini görmeyi nasip eder inşallah. Üzülme lütfen. Allah çok büyük

Kızlar az önce adet kanaması gibi kan ve parça geldi. Progestran kullanıyorum,dün kontrolümde çok iyiydi. Doktoruma ulaşamadım öncesinde hep kahverengi lekelenmeler yaşamıştım. Yoktur dimi bişey :KK43:( onu görünce bir de tansiyon düşüklüğü baş dönmesi bulantı da yaşadım
Bence doktora git acile, doktorunu bekleme. Ne olur ne olmaz.

7+5’den selamlar gelmeyenler için müthiş derecede mide bulantısı kusma ishal ve koku hassasiyeti var işten eve zor attım kendimi neymiş bu böyle 🫠🫠🫠minicik şeyler neler yapıyor bana hiç halim gücüm kalmadı enerjik bir yay burcu ben bütün enerjimi doğuracağım yay burcuna yüklüyorum sanki

Kızlar kontrollerde ayda bir kan idrar testi istiyor mu doktorlar. Bugün kontrolüm vardı doktor istedi, geçen ay iyi olan tahlillerim alt üst olmuş 😅 idrar yolu enfeksiyonu yaşayan oldu mu bu süreçtee
Evet canım benim kasıklarımda çok ağrı oluyordu doktor idrar tahlili yaptı ilk defa enfeksiyon çıktı toz verdi ilaç suya karıştırıp içilmesi için 1 seferlik onu kullandım. Gece iç ne kadar çok vücudunda kalırsa o kadar iyi hemen idrara çıkma dedi ama nerdeeee 😂😂

Evet canım benim kasıklarımda çok ağrı oluyordu doktor idrar tahlili yaptı ilk defa enfeksiyon çıktı toz verdi ilaç suya karıştırıp içilmesi için 1 seferlik onu kullandım. Gece iç ne kadar çok vücudunda kalırsa o kadar iyi hemen idrara çıkma dedi ama nerdeeee 😂😂
Benimde ilk kez çıktı canım, sonrasında bir daha tahlil istemedi mi 😅

7+5’den selamlar gelmeyenler için müthiş derecede mide bulantısı kusma ishal ve koku hassasiyeti var işten eve zor attım kendimi neymiş bu böyle 🫠🫠🫠minicik şeyler neler yapıyor bana hiç halim gücüm kalmadı enerjik bir yay burcu ben bütün enerjimi doğuracağım yay burcuna yüklüyorum sanki
Aynı hayattan soğudum yemek yemek işkence. İshal 4 5 gün sürdü bitti. Yediğimi kustum bugün. Sadece uyuyorum çol zor geçiyor 😔

Benimde ilk kez çıktı canım, sonrasında bir daha tahlil istemedi mi 😅
Daha gitmedim ilaç verdi 3 hafta sonra gel dedi. İlacı alırken bence kutuda var sanıyorum bir açım 1 paket toz sadece. İşe yaramıştır umarım bilmiyorum 😂 ağrım azaldı ama açıkçası

Ben9+3 hamileyim kalp atışını duyduğum günden beri iştahsızlık tiksinme bol bol uyku mide bulantısı çekiyorum midem bile yanıyor su yun bile iyi kötü dye tadını alıyorum ya ilk iki hamileliğimde bu aylarda daha farkında bile değildim ya bu kendini hemen belli etti

Bence doktora git acile, doktorunu bekleme. Ne olur ne olmaz.
Şuan eşim evde yok tek başıma gidemem ancak yarın gidebilirim. Kanamam ilk gördüğüm gibi şiddetli gelmedi fakat karın ağrım sanki ishal olacakmışım gibi var fakat rahatlayamıyorum lavaboya çıksamda. Akıntıya döndürdü kanama. Sık sık dua ediyorum ve göğüslerimi kontrol ediyorum şişliği gitti gibi geliyor eskiden ellemeyezdim sanki şuan gitti gibi :KK43:( sabah olmaz bana

Daha gitmedim ilaç verdi 3 hafta sonra gel dedi. İlacı alırken bence kutuda var sanıyorum bir açım 1 paket toz sadece. İşe yaramıştır umarım bilmiyorum 😂 ağrım azaldı ama açıkçası
Benim ağrım yoktu aslında hiç birşey yok sadece sarı akıntı diyebilirim idrarda çıkmasa hayatta anlamazdım 😅 ben bir hafta sonrasınada başka doktora randevu aldım olmadı onada der kontrol ederim bi🤭

Arkadaşım bence kese ve yolk göründüyse bebekte içinde büyüyecektir diğer arkadaşlarda hesap yapmışlar az buçuk bence de daha bebişin küçük. Doktordan bir şey duymadan ümitsizliğe kapılma sakın. Bir sürü olumsuzluk üzerine mucize gibi gelmiş, inşallah öyle de devam edecek mucizen. Bir sonraki randevuda iyi haberlerini alman için dua ediyorum. Rabbim bebeğini görmeyi nasip eder inşallah. Üzülme lütfen. Allah çok büyük
Tsekkur Ederim canm arkdasim. Zaten doktorumuda sevmedim kocami almadi benle beraber . Erkekler giremiyormus. İrakli bir doktor. Ultrasonuda hemsiresi yapti kendi ekrana bakti sadece benim gbi. Saka gbi biseydi.insallah gozunden kacirmistr diye dusunuyorum🌹

Dr dan geliyorum ve cok sukur cok derindende olsa kalp atisini duyduk karindan belki vajinadan baksa daha net gelirdi birazda kilo var tabi dr suanlik hersey yolunda dedi ama 8 haftalik olmam gerekirken 6 haftalik gorunuyor dr a soruyorum olur oyle normal diyor benim iki oglumda hep onden gidiyodu hic yasamadim bole biseyi haftaya tekrar cagirdi stres benle epey zaman gidicek sanirim ama tabi cok mutlu oldum duyunca azda olsa bunada sukur 😊
Bende şuan aynı durumdayım 8 haftalık olması gerekirken 6 haftalık.kalp atışı için haftaya gel dedi.Siz kaç haftalık kalp atışını duydunuz

X