Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    12
Senin o ince düşünceni yerim🥹 etkilemez canım benim her hamilelik farklı . Hep aklımdasın hep diyorum ama senden en kısa sürede güzel haberler bekliyorım. Bu arada benim de ilk kürtajdan sonra beta sıfırlanması çok zaman aldı . Bu sebeple kürtajdan sonra 2 ay gibi bir süre geçmesine rağmen regl olmadım ilaç kullanmak zorunda kaldım senin şükür ki hemen sıfırlanacak. İkinci kürtajda ise aksine herşey çok kolaydı beni zorlamadı
Yaaa canım benim canım 😍❤️ Burada geçen haftalarda tam şöyle oldu falan filan yazdığım dönemlerde biri bu gruba artık bakmıyorum psikolojim bozuldu herkes düşük yaptım falan yazıyor mesajını okuyunca üzülmüştüm ben de yazdım hamile kadını kötü etkiledim diye o yüzden çok tereddüt ettim bir an kötü mü etkilerim şimdi diye. Ben de hepinize dualar ediyorum yüzünüz gülsün hepinizin herkes bir şeyler yaşamış kötü tecrübeler edinmiş inşallah her şey çok güzel ilerlesin 🙏🏼 Ben de bu kadar kısa sürede düşeceğini hiç düşünmemiştim, düşmeyince adette olunmaz tabi mantıken şu an sevindim valla böyle kısa sürede düşmüş olmasına. Teşekkür ederim bilgiler için ❤️❤️

Kızlar şu nub teaorisi nedir bilgisi olan varmı ? Onun üzerinden cinsiyet tahmini yapıyorlar mış

Geçen gün yazdım bende aynısını hatta. Benim göğüslerim aksine söndü gitti 😀 renk değişimi de yok. O uçlarında hassastık vardı oda gideli çok oldu. Bende 9+4. Bel değilde kuyruk sökümü deniliyor ya orası ağrıyor birde sol böbrek tarafım
Daha geçen hafta sütyenle uyumak zorunda kaldım o kadar hassastı ki sonra yavaş yavaş söndü şaşırdım bende o yüzden bi sorayım dedim. Ya evet bende bel dedim ama kuyruk sokumu kadar aşağıda ve sol tarafta bacağıma vuruyor. Garip garip ağrılar çekiyorum.

Yaaa canım benim canım 😍❤️ Burada geçen haftalarda tam şöyle oldu falan filan yazdığım dönemlerde biri bu gruba artık bakmıyorum psikolojim bozuldu herkes düşük yaptım falan yazıyor mesajını okuyunca üzülmüştüm ben de yazdım hamile kadını kötü etkiledim diye o yüzden çok tereddüt ettim bir an kötü mü etkilerim şimdi diye. Ben de hepinize dualar ediyorum yüzünüz gülsün hepinizin herkes bir şeyler yaşamış kötü tecrübeler edinmiş inşallah her şey çok güzel ilerlesin 🙏🏼 Ben de bu kadar kısa sürede düşeceğini hiç düşünmemiştim, düşmeyince adette olunmaz tabi mantıken şu an sevindim valla böyle kısa sürede düşmüş olmasına. Teşekkür ederim bilgiler için ❤️❤️
Hep diyorum aklına ne takılırsa sor. Yani herkes farklı tabi ben etkilenmiyorum çünkü her hamilelik kişiye özel. 😍😍😍 daha da sağlıklı olmanı diliyorum canım benim 😘

Daha geçen hafta sütyenle uyumak zorunda kaldım o kadar hassastı ki sonra yavaş yavaş söndü şaşırdım bende o yüzden bi sorayım dedim. Ya evet bende bel dedim ama kuyruk sokumu kadar aşağıda ve sol tarafta bacağıma vuruyor. Garip garip ağrılar çekiyorum.
Ayy benle aynı ağrıları çeken birini bulmak 🩷 kuyruk sokumu beni mahvediyor açıkçası. Ama göğüslerim pıs diye söndü oysa ne mutluyum onlarla tam istediğim boyut olmuşlardı 🤣🤣

Canım doktorum bana sen 35 yaş altısın dedi fetal DNA ya gerek görmedi . İkili test yaptırır onun sonucuna göre hareket ederiz dedi. doktor bana ekstra para verme dedi. Bende zaten yaptırmayı düşünmüyorum senin gibi düşünüyorum . Yaptıran arkadaşları da anlayışla karşılıyorum açıkçası. Ben yaptırmıcam canım 😀
Ben 28 yaşındayım ilk gebeliğim. Bende aynı şekilde 2li testte göre hareket ederim zaten %80 sonuç diyor. doktor mfkyı takip ediyorum üçlü testleri yaptırmayın diyor o da. Bende bir tek ikili testten ilerleyeceğim gibi.

Doktor bana bol bol su iç dedi ve ben su içmekten nefret ediyorum. Abartısız 2 günde 1 bardak ancak içiyorum. Artık zorluyorum içmeye bakalım kendimi. Su içtikçe vücut idrarla atar dedi doktor
Baya az içiyormuşsun sen, ölçü koyunca iyi oluyor bende su matarası aldım o yüzden

Dün biraz yürüyüş yapayım dedim sol bacağım öyle bir çekti ki korktum yani eşim illa sen otur arabayı getireyim dese de yürüdüm zar zor ama sabaha kadar ağrı çektim
Aynı o durumdayım bugün ayakta biraz fazla kaldım sol bacağım öyle bir ağrıyor ki çekme gibi aynı zonkluyor da bazen içten içe acıdan ağladım resmen 😢

Kızlar metabolizmanız ne durumda bende kabızlık başladı yeni yeni şimdi kayısıyı sıcak suya koydum içtim belki faydası olur diye suyu da çok içiyorum ama düzelmedi şişkinliğim çok benimde bugün midem falan ekşiyor birde sol tarafımda velime ağrı giriyor ara ara kuyruk sokumunda girmesini duydum bir kaç arkadaşımda ama benimki farklı bir yerde başka yaşayan var mı aynı durumu

Bende şuan aynı durumdayım 8 haftalık olması gerekirken 6 haftalık.kalp atışı için haftaya gel dedi.Siz kaç haftalık kalp atışını duydunuz
Ben gittigimde adetime gore 8+2 idim ama 6 haftalik gorunuyo dedi neden oyle dedim olur oyle takilma dedi 8+2 de kalp atisini dinletti bana cok derinden di ama duyduk dedi dr daha kucuk ondan dedi

Ben gittigimde adetime gore 8+2 idim ama 6 haftalik gorunuyo dedi neden oyle dedim olur oyle takilma dedi 8+2 de kalp atisini dinletti bana cok derinden di ama duyduk dedi dr daha kucuk ondan dedi
Kalp atışını kaç haftalık dinletti âdete goremi 8 haftalık dinletti ,yoksa ultrasona göre 6 haftalık mi

Kızlar metabolizmanız ne durumda bende kabızlık başladı yeni yeni şimdi kayısıyı sıcak suya koydum içtim belki faydası olur diye suyu da çok içiyorum ama düzelmedi şişkinliğim çok benimde bugün midem falan ekşiyor birde sol tarafımda velime ağrı giriyor ara ara kuyruk sokumunda girmesini duydum bir kaç arkadaşımda ama benimki farklı bir yerde başka yaşayan var mı aynı durumu
15 gün kabızlık yaşadım. Ne yaptıysam işe yaramadı. İlaçta aldım . Patlıyordum az daha. Son iki gün zeytinyağı içtim sadece o işe yaradı. Bence kabızlık hat safhaya ulaşmadan iç zeytinyağı 🥹 yoksa sonu çok fena oluyor kız

Kabızlık normal hayatımda da var olan bir durum ilk gebeliğimde çok çektim acillik oldum kullanmadığım ilaç kalmıyordu şimdi de sürekli kayısı kompostosu yapıyorum yada kayısı suyu alıyorum sabah aç katınla içiyorum üzerine salatalık yerim gün için de 2 tane en az 2 litre su ve aç karınla çok zorlanırsam zeytinyağı hakiki ama içiyorum öule öyle düzene soktım biraz da sitres yapıyorum ilk gebelik de çok kötü olduğum için O yüzden tüm düğmelere basıyo gibiyim

Ay bugün avm gezerken sol bacağıma bir ağrı girdi çok afedersin bacağımdan kalçama kadar giden kas ağrısın hissettim eve zor geldim. Bende doğuştan kalça çıkığı vardı p yüzden bacaklarım pek kuvvetli değil ortopedi doktorum hamilelikte dikkat et demişti yıllar yıllar önce kilo aldıkça sanırım bende ağrı olur. Doktorla görüşüp Kolojen ya da magnezyum kullanabilirim
Bende de kalça çıkığı var sol tarafta bacağım beni mahvediyor kilom da var boy yok tartmıyor beni.. ilk defa benimle aynı durumda birini gördüm ağırlaştıkça allah yardımcımız olsun hareket de etmemiz lazım. Ben oğlumda sonlarda çok zorlanmıştım 62 kiloyla 10 dk yolu bile yürüyemiyordum bacağımdan 😔

Bana doktor hiç açıklama yapmadı ya ben sordum hep haftaya gel dedi.offf çok endişeliyim
Cnm banada hersey mukemmel demiyor tam aksine ben hep umutsuz gittim dr bana okadarda kotu degil degerler bakalim bekleyelim normal hersey fln dedi sadece bende dedimki hep bisi olucak diye hic kimseye soylemedim daha dedim soyleme biraz daha dedi onemli olan sirayla herseyin ilerlemesi benim 5+2 de cok kucuk kese gorundu 6+4te kese buyumustu icinde yolk girundu bebek olusuo dedi 8+2 de kalp birazcik duyuldu tek sikintimiz geriden geliyor olnak cunki adetimi bir gun gectiginde beta 70 di o yuzden geriden geliyor ustelik hep icimi kemiren ve dr a soyledigim gec dollenme olamazki iliski tarihim belli baska olmadi diyorum olsun onu dusunme diyo sanirim spermler icerde bekledigi icin diye dusunuyorum inan bukadar zaman ben kendimi hic kaptirmafim sevinem3dim hep dusucek diye bekledim kalbini dinlemeye gittigimde gozumu kapattim kalp atisi alamadim kelimesini bekledim bak atiyo girdunmu cok az geliyo cunki ufak dedi benim tek verdigim tepki atiiiiiyoooomuuuu oldu nekadar stres yaparsak yapalim olacak olan oluyo artik koyverdim bana emanet edilecekse benimle kalacak umutsuz olma ama cokta k3ndini kaptirmamaya calis yolk gorunduyse bence kalbinide duyarsin cok kucukler her makine algilayamio

X