Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    16
Kızlar mrb. Bayağıdır takip ediyorum topiği şimdi yazmak nasip oldu. Sat 19 Şubat, kese ve kalp atışı 6+3. Şuan 8+4 üz ama belim ağrıyor sizlerde var mı ? Pazartesi doktor kontrolünde herşey normaldi bı sorun yoktu.
Bel ağrısı kasık ağrısı hepsi normal canm içini ferah tut 😍🧿🧿

Kızlar 7+2 deyiz 7+0 da kalp atışını duyduk ancak kırmızı akıntım var bugün bir kaç kere vurdu . Doktor kanama alanının olmadığını söylemişti acaba yeni oluşan bir kanama alanımı oluyor
Selam kuzum bunu doktoruna sorsan sanrm daha doğru olur
Bence haber ver tatlım

Ya arkadaşıma şey demişti kuşum 10. haftadan sonra bebeğin kromozomlarını daha net anlayabiliyoruz anne kanından ayırt ederek falan ordan biliyorum o da 10+5 te mi ne yaptıralım diye gitti eşiyle doktor 2 hafta sonra tam 12. haftada yapalım demişti. İnşallah güzel gelir herkesin sonuçları 🤍
aminnn hepimizin çiçeğim

Eşim aslında hep beni haklı bulur ama onlara laf edemez asla kırmak istemez ben ne dersem de olur dediğin gibi dün bütün gün kustum yattım bir kere ayağa kalkamadım bir kap yemek yapıp göndermedi kapımı bile çalmadı sonra benden isim hakkı bekliyorlar ama bana diyemiyorlar tabi ben zaten o isme çok karşıyım canım koymam asla
Çok şükür canım eşinin sana hak vermesi bile büyük birşey. İşte böyle olunca insana samimi gelmiyor herşey dilde gibi. Rabbim sağlık versin herşeyin en güzeli kendi işini kendin yapman bu süreçte bende bunu anladım

Canım gittiğin doktorda o ikili tarama testi makinası varsa yapıyor. Onun için Kadın doğumdan ziyade aynı zamanda perinotoloji uzmanı olması lazım. Normal kadın doğum özel klinik muayenesi olması bu testi yapmıyor demek değil. Öyle bir durumda ya şehir hastahanesine yada perimotoloji uzmanına gitmen lazım. Fetal DNA pahalı bir test biraz keyfi aslında. Ama ikili testi yaptırmayalar da var onlar ne olursa olsun bebek kabulüm yada o stresi yaşamak istemiyorum diyor o da kişiye bağlı . Sende yaptır yaptırma sana kalmış illa zorunlu değil yani. Ben sadece ikili tarama yaptıracaktım ama eşim illa fetal DNA dediği için biz yaptıracağız oda eşimin baskısıyla bana kalsa gerek yok aslında
Benimki de direkt ne gerek var kafasına girdi. İkili tarama sonucuna göre hareket edelim dedi. Hak veriyorum da çünkü bu süreçte çok fazla masraf olacak kontrollü gitmeye çalışıyoruz 🤭

Benimki de direkt ne gerek var kafasına girdi. İkili tarama sonucuna göre hareket edelim dedi. Hak veriyorum da çünkü bu süreçte çok fazla masraf olacak kontrollü gitmeye çalışıyoruz 🤭
Ya işte bende tam olarak böyle düşündüm eşin gibi masraf olmasın. İki tane kayıp olunca eşim endişe etti galiba aman dedim bende gönlü olsun yapalım

Hanımlar merhaba son adet tarihi 24.2.2024 şuan 8. haftadayım. 6. Haftada keseyi gördük 7+1 de kalp atışını…sonraki randevuma daha 3 hafta var.Kasık batmaları azaldı baya ve bulantım baya az.Normal mi acaba?
Canım benim de 8. Haftada belirtilerim resmen aniden gitti. Bir de araya bayram tatili girmesin mi. Doktor yok ultrason yok. Ben evde deli danalar gibi dolanıyorum bir şey oldu kesin diye. 10 gün herkesi yedim. Sonra randevuya gittik eşimle doktora dedim bende belirti yok kesin bir şey oldu bu çocuğa. Ultrasonla baktı güldü ne olsun çocuğa adam olmuş annesi bu baksana dedi 😂 çok pişman oldum o stresi boşu boşuna bebişe yaşattım diye. Bazılarımız ne mutlu ki görece rahat bir hamilelik geçiriyoruz.

Canım benim de 8. Haftada belirtilerim resmen aniden gitti. Bir de araya bayram tatili girmesin mi. Doktor yok ultrason yok. Ben evde deli danalar gibi dolanıyorum bir şey oldu kesin diye. 10 gün herkesi yedim. Sonra randevuya gittik eşimle doktora dedim bende belirti yok kesin bir şey oldu bu çocuğa. Ultrasonla baktı güldü ne olsun çocuğa adam olmuş annesi bu baksana dedi 😂 çok pişman oldum o stresi boşu boşuna bebişe yaşattım diye. Bazılarımız ne mutlu ki görece rahat bir hamilelik geçiriyoruz.
KıZ BİZ Hepimiz stresli anneleriz kiii😁
Maşallah iyiler aslnda
Beni de doktorum 3 hafta snra cağırdı diye bir gece taktm kafaya iyice acile gittik bebemi görmeye geldim dedim doktora
Doktor da sana böyle 9 ay gecmez dedi 🤣

Ya işte bende tam olarak böyle düşündüm eşin gibi masraf olmasın. İki tane kayıp olunca eşim endişe etti galiba aman dedim bende gönlü olsun yapalım
Canım senin durumun daha hassas, benim herhangi bir kötü tecrübem olmadı. O yüzden akışına bıraktık. Sizin temkinli olmanız çok doğal. Ne mutlu sana eşin böyle ilgili. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 💗

X